מה המשכורות של דיילים/ות ?? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשכורות של דיילים/ות ??

eliil1

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם סקרן שחושב שהוא יוכל לטייל בעולם ולעשות כסף באותה הזדמנות

מה קשור :kopfpatsch:

סתם מעניין אותי... תאמין לי לא הייתי רוצה להיות דייל... פשוט מעניין כמה הם מרוויחים מזה, זאת עבודה מסוכנת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייל זו עבודה מסוכנת :kopfpatsch:

נהג מונית בישראל זו עבודה הרבה יותר מסוכנת, ואם אתה רוצה ממש ללכת לאקסטרים, הסיכוי להפגע בתור שליח פיצה בישראל הרבה הרבה יותר גבוה מלהפגע בתור דייל באל על.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רציני נכון?

מה אתה משווה נהג מונית לזה בכלל? מה זה מכונית לעומת מטוס?? ומה קשור אל-על או לא אל-על? זה פאקינג מטוס, כל דבר יכול לקרות בכמה שעות האלה שאתה טס...כל תקלה קטנה יכולה להוביל להתרסקות ודברים אפילו יותר גרועים....

אפילו מתקלה במכונית אתה לא יכול למות (טוב יש מקרים חריגים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רציני נכון?

מה אתה משווה נהג מונית לזה בכלל? מה זה מכונית לעומת מטוס?? ומה קשור אל-על או לא אל-על? זה פאקינג מטוס, כל דבר יכול לקרות בכמה שעות האלה שאתה טס...כל תקלה קטנה יכולה להוביל להתרסקות ודברים אפילו יותר גרועים....

סטטיסטית , טיסה ומטוסים בפרט הם כלי התחבורה הכי בטוח בעולם.

מס' התאונות פר אנשים שטסים הוא זניח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רציני נכון?

הסיכוי, שיש רוצחים במטוס זניח, הכבישים בישראל מלאים בהם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה אותך מגיע לסטטיסטיקות כאלה כשאתה טס 80 שעות כל חודש נגיד ...

לא יודע, אני הייתי כבר מעדיף לנסוע במונית מאשר לטוס...נראה לי יותר בטוח עדיין. סטטיסטיקות לא משקפות את המצב באמת...

מה אתם באמת רגועים יותר כשאתם טסים מאשר כשאתם במכונית נוסעים...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה אותך מגיע לסטטיסטיקות כאלה כשאתה טס 80 שעות כל חודש נגיד ...

לא יודע, אני הייתי כבר מעדיף לנסוע במונית מאשר לטוס...נראה לי יותר בטוח עדיין. סטטיסטיקות לא משקפות את המצב באמת...

מה אתם באמת רגועים יותר כשאתם טסים מאשר כשאתם במכונית נוסעים...?

מה זה סטטיסטיקות לא משקפות את המצב??

מתי הפעם האחרונה ששמעת שמטוס אל-על התרסק?

הפעם האחרונה היתה בשנות השמונים באמסטרדם וזה היה בכלל מטוס משא של אל-על...

טיסה הרבה יותר בטוחה מנסיעה בכביש , אני לא יודע אם יש לך רישיון אבל כמעט כל נהג על הכביש נוהג כאילו הוא משחק בCarmaggedon...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פסיכולוגי לחלוטין, כי בעיקרון אתה שומע על כל תאונה של מטוס שקורה בעולם, ותאונה של מכונית אתה שומע רק אם זה קטלני ובארץ ולכן זה נשמע לך בטוח, שזה לא 1% מהתאונות שקורות בכלי תחבורה יבשתיים.

תחשוב על זה ככה, נגיד אתה שליח פיצה על קטנוע, ואתה נוסע על כיכר, אם מישהו מלפניך יאט ואתה לא תספיק לעצור, לפנות, אתה תתנגש, תעוף מהקטנוע ובמקרה הטוב תשבור כמה עצמות, ולא נדבר על זה שבישראל לא יודעים לנהוג. לעומת זאת במטוסים בודקים את הציוד לפני כל טיסה יש המון מנגנונים במקרה של תקלה, וישר מספר טייסים מקצועיים בטיסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ שאלו משכורת של דיילים וחפרתם לו כאילו אין מחר. :)

50 ש"ח לשעה זה משכורת של דיילת אוויר וכ40 של דייל קרקע.

הנה קצת סיפורים שלהן (כולל תגובות) ?

http://cafe.themarker.com/view.php?t=225965

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...