אנחנו רוצות/ים להקים לעצמנו אתר ולא להוציא על זה כסף - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו רוצות/ים להקים לעצמנו אתר ולא להוציא על זה כסף

ornalavi

Recommended Posts

:)

יש דברים אחרים בתמורה, שאינם כסף. חלק מהם דברים שאי אפשר להשיג בכסף.

בכל אופן מדובר פה בפעילות אידיאולוגית. אם אתה לא אנרכיסט, לא תעשה אותה.

אני לא מאמינה שקפיטליסט ציוני ימני יהיה מוכן, אפילו מאד ביוקר, להיות מעורב בעבודה

על אתר אנרכיסטי.

:jump:

אותי דווקא מעניין לדעת איזה דברים בתמורה... :ladysman: :spermat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמינה שקפיטליסט ציוני ימני יהיה מוכן, אפילו מאד ביוקר, להיות מעורב בעבודה

על אתר אנרכיסטי.

את מתכוונת למכור את עצמך תמורת כמה שעות תכנות ועיצוב? :smile1:

קודם תשלחי שלך ואז נדבר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אתר אנרכיסטי.

אני רואה שאצלך אוכלוסיית הארץ מתחלקת לאנרכיסטים ואנשים.... ממש נחמד

דורי לא אנרכיסט, הוא חבר מפלגת מרכז עם נטייה קלה לקיצוניות הימנית ;D

ושוב אם מדובר בפעילות אידיאולוגית תפתחו אתר בGEO CITIES ותפרסמו את דעותיכן ומטרותיכן ולמטה תשאירו למטה כפתור כזה - "DONATE"... אחרי מספיק צפיות תוכלו להשיג את האתר שאתן רוצות.

על אתר אנרכיסטי.

אני דווקא מוכן, האמת שאני לא שם על נטיות פוליטיות כל עוד משלמים לי. דעותיו של אדם בתחום מסויים אינן סיבה לפסול אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאצלך אוכלוסיית הארץ מתחלקת לאנרכיסטים ואנשים.... ממש נחמד

דורי לא אנרכיסט, הוא חבר מפלגת מרכז עם נטייה קלה לקיצוניות הימנית ;D

ושוב אם מדובר בפעילות אידיאולוגית תפתחו אתר בGEO CITIES ותפרסמו את דעותיכן ומטרותיכן ולמטה תשאירו למטה כפתור כזה - "DONATE"... אחרי מספיק צפיות תוכלו להשיג את האתר שאתן רוצות. אני דווקא מוכן, האמת שאני לא שם על נטיות פוליטיות כל עוד משלמים לי. דעותיו של אדם בתחום מסויים אינן סיבה לפסול אותו

מקס, יש לך ידע ועוד הקלוש ביותר בתכנות אתרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אתר אנרכיסטי.

אז אין לך אפילו מושג בסיסי מה זה קפיטאליזם... וכשאין לך מושג נגד מה את נלחמת (וההדגשות המוגזמות של "הי תראו אותי- אני אנרכיסטית פמיניסטית")- כל החיים שלך זה קריאה אחת גדולה לצומי. לא אידאולוגיה ולא באטיח... לפי הגדרה- לקפיטאליסט לא משנה מה הוא עושה כל עוד יש $$ בסוף היום.

מה נראה לך, שלימנים ציוניים אין תחביבים? שהם לא יוצרים לשם היצירה? אני מציע לך להכנס לפורום - רק כדי לקבל קצת פרופורציות... את חייה בסרט תעמולה סטאליניסטי עם מסרי תת מודע סמויים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מתכוונת למכור את עצמך תמורת כמה שעות תכנות ועיצוב? :smile1:

קודם תשלחי שלך ואז נדבר :lol:

לא בטוח אבל ניראה לי שהיא התכוונה לזה שאם תבנה להן אתר אתה תתמוך בעמדה פוליטית כלשהי, בשביל לעשות כזאת עבודה בחינם צריך ליהיות פעיל קנאי באירגון כלשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח אבל ניראה לי שהיא התכוונה לזה שאם תבנה להן אתר אתה תתמוך בעמדה פוליטית כלשהי, בשביל לעשות כזאת עבודה בחינם צריך ליהיות פעיל קנאי באירגון כלשהו...

:jump::kopfpatsch: נו, סוף סוף הוא קלט...[br]פורסם בתאריך: 17.06.2009 בשעה 16:49:15

מכיר את כל העמותות\ארגונים האלה .....אחלה פרנסה :P

90 אחוז ממנה זה התנדבות ותרומות , ובעל העמותה והקרובים לצלחת מרוויחים כמו עובדי היי טק .

:nono::nixweiss: לא, אנחנו לא עמותה ציונית קפיטליסטית. אנחנו קבוצת אמניות/ים.

אם תלמד קצת על תולדות האמנות בכל התקופות, תראה שהאמנים הבאמת אמיתיים היו רעבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומן, והאמת שאין לי שום רצון להשאר רעב...

פאק, אם אתן כל כך צריכות אתר למה לא להרוויח אותו? שום דבר בעולם הזה לא נופל מהשמיים, האומנים הבאמת אמיתיים לא ישבו בשילוב ידיים במצב קשה וביקשו עזרה מהעוברים והשבים, הם הלכו והתפרנסו מעבודות מזדמנות. לא כל האומנים האמיתיים היו רעבים, אלו הרעבים היו פשוט עצלנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תלמד קצת על תולדות האמנות בכל התקופות, תראה שהאמנים הבאמת אמיתיים היו רעבים.

אז אולי תאכלי משהו ותעזבי אותנו בשקט...

יש סיבה שאלוהים ברא את אותו החור גם לאוכל וגם לבירבורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוונת שהם לא עבדו בשביל הכסף וירדו לרמת הטעם

המסחרי של הקהל שלהם כמו למשל במוסיקה מייקל ג'קסון.

אומנים אמיתיים יצרו את טעם הקהל... ליאונרדו דאוינצ'י, בטהובן, שייקספיר, פיקאסו וכו' חיו לא רע בכלל ויצרו מהפכות של ממש באומנות (כל אחד בתחומו)... אבל מה ימיני שכמוני מבין ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...