החלפת פלאפון, בחינם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת פלאפון, בחינם?

Avi Levin

Recommended Posts

אני לקוח עסקי בפלאפון, לאחרונה סגרתי עסקה של 150 ש"ח חבילה (שאני לא בדיוק זוכר את הפרטים עליה אבל היא מכילה את הכל בעיקרון, גם אחריות וכו').

הסוכנת נראתה די ממהרת וכאשר דיברתי איתה על פלאפונים אחרים שעולים יותר היא אמרה שהם עולים הרבה יותר והם לא משתלמים, מה יצא בפועל:

החלטתי ללכת על ה-C510 שיצא בחינם, אותה סוכנת אפילו לא ידעה על זה ואמרה לי קודם שאצטרך לשלם אקסטרא, אחרי שביררה היא ראתה שזה באמת בחינם - בכל אופן, אחרי כמה בירורים היום, ראיתי שמגיע לי החזר של 80 ש"ח כלקוח עסקי.

המכשיר שלקחתי עולה 54 ש"ח לחודש, וההחזר מכסה הכל - בזמן שדיברתי עם הסוכנת היא אמרה לי שה-N85 עולה כ-35 ש"ח לחודש, אז הסכמתי שזה לא ריאלי לשלם פי 7 יותר (ה-C510 במקורי עלה 5 ש"ח לחודש), לכן הלכתי על ה-C510.

אז שוב, אחרי בירור קצר באינטרנט היום, ראיתי בחור שקיבל את ה-N85 עם החזר של 80 ש"ח (סה"כ הוא משלם 9 ש"ח לחודש אם זכור לי) כשהוא באותו מסלול כמוני.

לדעתי זה פשוט בזיון, אותה סוכנת יכלה לאמר לי שמגיע לי את ה-N85 ב-9 ש"ח לחודש והייתי הולך עליו. מה האפשרויות שעומדות לידי כרגע?

האם אני יכול "לשדרג" את הפלאפון שלי? (נניח ואני לא מרוצה, יש לי בעיות בפלאפון וכו'...)

ועוד דבר, יש לי אחריות מלאה על הפלאפון - היום הוא נשרט לי באופן די גרוע - חצי מסך, אחרי שהעברתי עם פוליש עדיין רואים את השריטה בבירור והיא די עמוקה, כמו כן יש בעיה עם לוח המקשים שנדפק אצלי, וגם אחרי נפילה די רצינית ה-SHUTTER נתקע מעט, שמעתי שאפשר להחליף פאנל 3 פעמים בשנה בחינם ברשת פלאפון, למישהו יש מושג לגבי זה?

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שחתמת, אתה יכול לעשות רק דבר אחד - לתקוע את הראש באדמה.

בקשר לשאר השאלות שלך, עם כל הכבוד,

תתקשר לפלאפון לשאול אותם, לא זכור לי שיש כאן נציג שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שחתמת, אתה יכול לעשות רק דבר אחד - לתקוע את הראש באדמה.

בקשר לשאר השאלות שלך, עם כל הכבוד,

תתקשר לפלאפון לשאול אותם, לא זכור לי שיש כאן נציג שלהם.

התחייבתי לשלם 150 ש"ח לחודש, לא התחייבתי על הפלאפון.

ושאלתי מסיבה כלשהי, אולי למישהו יש נסיון אישי עם זה - use your brain, it's free.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון-

הייתי היום במעבדה של פלאפון, ואחרי שיחה קצרה עם הנציגים הם הסבירו שהתוכנית היא רק מעל 250 ש"ח, ולא 150 ש"ח כמו שחשבתי. (ה-80 ש"ח זיכוי)

כמו כן, החלפתי את הפאנל בחינם, הבאתי להם את הפלאפון, הלכתי לטחון ארוחה בסבא ג'בטו, וחזרתי לקחת פלאפון שנראה חדש לגמרי.

משום מה היתה גם מדבקה על החלק האחורי (איפה שהמצלמה) שהיתה מעט שרוטה, ביקשתי שיסירו אותה כי צריך פינצטה בעובי 0.00002 מ"מ בכדי להוציא אותה משם, וכנראה שבטעות שרטו את המתכת הכחולה באיזור המצלמה, ממש לא היה לי כוח לחכות עוד 3 שעות אז לקחתי אותו איך שהוא והלכתי. גם ככה בקושי רואים אותה, ונראה לי שיהיה ניתן להסיר אותה עם קצת פוליש וואקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הוא הוסיף מידע, זה מותר.

ב. למי איכפת, זה כללי.

ג. אתה לקוח פלאפון, מגיע לך

ד. לך למרכז ותדבר עם נציגים, לדעתי תוכל להגיע עמם להסכם כלשהו של שידרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הוא הוסיף מידע, זה מותר.

ב. למי איכפת, זה כללי.

ג. אתה לקוח פלאפון, מגיע לך

ד. לך למרכז ותדבר עם נציגים, לדעתי תוכל להגיע עמם להסכם כלשהו של שידרוג.

זהו שדיברתי עם הנציגים, ואני יכול לשדרג ל-N85 בעלות של 9 ש"ח לחודש רק במידה ואני עובר למסלול ה-250 ש"ח (ואני לא שולח 900 SMSים ולא מדבר 2000 דקות כל חודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אעעע, מוזר. אני בסלכלום, גם עם איזה בנק דקות מטופש בשווי 150 שקל ואני מקבל החזר של יותר מ5 שקלים - אני יכול לבחור מכשיר יקר יותר.

לא הבהרתי את עצמי - ההחזר הוא לא 5 ש"ח, אלא החזר מלא (54 ש"ח), ועוד החזר של 30 ש"ח כל חודש בגלל שעברתי נייוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...