שכנים מרעישים - שיפוצים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכנים מרעישים - שיפוצים

Avi Levin

Recommended Posts

השכנים מלמטה עושים שיפוצים אז הם חייבים להעיר אותי בכל יום ב-8!!! בעוד שבעקבות הנסיבות אני הולך לישון בד"כ מאוד מאוחר, ואני צריך את השינה שלי אחרת אני עייף במהלך היום.

אני יכול לגרום להם להפסיק ע"י כך שאני פשוט מכוון את הרמקולים כלפי מטה ומפעיל את הפלייליסט שלי על full volume (הם כבר מבינים את הרמז), נראה לי שאני עוזר להם קצת עם שבירת הקירות ;D

בכל אופן הבגרות שלי מחר בשעה 14:00 ואני רוצה לישון כמו שצריך, מה לאזעזל אני יכול לעשות בכדי שיפסיקו??!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לישון אצל סבתא? חבר? לא לכת לישון מאוחר (ובייחוד לא לפני בגרות, ושיהיה גם לך בהצלחה ד"א)

תודה, גם לך

הבעיה היא שהבגרות רק ב-2, ואני מעדיף לישון כמה שיותר בעקבות כל שעות השינה שפיספסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לבקש מהם ביום X להתחיל טיפה יותר מאוחר כי יש לך בגרות ניראה לי שהם יבינו

זאת אופצייה ראשונה, השאלה היא מה ייקרה והם לא יסכימו

הם לא מפסיקים בין 2 ל-4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאתה מגיע לסופר פארם, תספר למי שעומד מאחוריך בתור על 2 דפוסי הגשמה של מאבק לאומי, למוכרת תסביר מה זה ציונות סינטטית, ולשומר תסביר מהם הגורמים לגיבוש התנועות הלאומיות באירופה במאה ה 19

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמשפצים, לא כל העבודות רועשות (לדוג' טיח, ריצוף, צבע). בדר''כ בהתחלה יש את ההריסות של מה שרוצים לשנות וזה מרעיש, ואחר כך זה מתמעט. כך שאפשר לנסות להגיע עם השכנים להסכמה שבין 2 ל4 לא יעבדו ברעש (אני אומר זאת מניסיון של מי שעבד בזה, וכשהיו מבקשים, היינו מקפידים לא להפעיל מכשירים בין 2 ל4).

אגב לגבי הבוקר, שהם מתחילים ב8, זה לא נחשב מוקדם. יש כאלו שמתחילים ב7 בבוקר כבר, שלכאורה זהו הגבול המותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...