כרטיס מסך חדש . למחשב 4 ליבות עצמתי..ב 600-800 שח... למי&# - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש . למחשב 4 ליבות עצמתי..ב 600-800 שח... למי&#

איציק1231995

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

שחחתם מה שאלתי כמה צורחים כונן והר דיסק עם פחות מ 80w אז אני יוכל לחבר את hd4770

כונני לא צורחים, הם צורכים וממש מעט, אם אתה לוקח את הסיכון של לחבר HD4770 תיקח אותו, רק קח בחשבון שאתה האחראי היחיד לכל נזק שייגרם למערכת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ניראה לי שאני יקנה ספק ....אחר

אמרתה ש 9400gt ו 8500gt הם אותו הדבר 1 ל1 אז עם כך למה תורכים ומייצרים דגמים חדשים עם הביצועים הם אותו דבר?? לא חבל על הכסף זה נישמע מוזר....

וב או ati הם לא ממחזרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על שני הספקים האלו, גם ה400W וגם ה300W לא הייתי מסתמך להחזיק כל דבר שחשוב לי שיעבוד, לרבות פנס כיס. מדובר בספקים גנריים, וזה שרשום שהם נותנים 300W/400W זה במקסימום, מה שהם נותנים בפועל זה הרבה פחות, מדובר בזבל, ולצפות מהם שיחזיקו מחשב עם מעבד מרובע ו4770 זה סיכון מטופש חבל על הזמן. מה גם שסביר להניח שבהתחלה זה יראה כאילו שזה עובד ותוך זמן קצר יתחילו בעיות ושספק איכותי הולך, הוא פשוט מת, כשספק זבל הולך הוא לפעמים לוקח איתו עוד חברים לעולם הבא, לשיקולך.

אגב, לפי מה שאני מכיר, 4770 לא עולה על ה8800GTS אלא ממוצב ממש מולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל yz101 דעתך..... ספק זה ספק והוא נותן חשנל למחשב אגב בדרך כלל יש תיפה מעל ולא מיתחת למיקרה שיש עומס ועל סמך מה אתה קובעה שכול הספקים 400w ומתה מזויפים ויסרפו תוך שלוש חודשים? היה לי ספק 300w החזיק חמש שנים...

אגב עם 4770 חזק יותר בחלק מהמבחנים מ 9800gtx שנחשב כרטיס חזק לא ניראה לי ש 8800gts הוא אותו דבר(אין מצב)

צונזר על ידי אחראי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דעה שהיא סוביקטיבית, שלה לרוב אין ממש עוגן במציאות, ויש דעה מבוססת נסיון אמפירי ועובדות, איפה אני אמרתי שכל הספקים של 300W-400W הם מזויפים?

הספקים ספציפית של EZCOOL הם ספקים בעלי ניצולת נמוכה ומסילות ה12V מספקות מעט מאד חשמל. ואתה צודק, ספק נותן למחשב את מה שהוא צריך ואמור להיות מסוגל לספק קצת יותר למקרה הצורך, אם בוחרים ספק נכון! אם לוקחים ספק גרוע, וזה לא משנה אם זה כי איש המכירות איפה שקנית אמר שזה מספיק או כי אתה לא מבין בזה ולקחת את הזול, אז הספק לא בהכרח תמיד יהיה מסוגל לתת את האקסטרה הזו, ואם תדרוש ממנו יותר מדי אתה תקצר את חייו / תשרוף אותו, וזה קורה, אנשים שורפים ספקים. זה שקנית מחשב מ"רשת מקצועית" לא אומר שהמחשב מגיע מאוזן, זה לא אומר שהרכיבים בו נבחרו כך שאתה בפועל יכול לסמוך על המכונה שלך.

זה לא שספק לא יכול לחיות הרבה זמן, גם אם הוא ספק פשוט, זה תלוי מה אתה מפעיל באמצעותו, אם תיקח ספק 300W ג'נרי ותשים עליו מחשב שדורש בפועל במאמץ מלא 150W, אז אלא אם כן מדובר בספק גרוע במיוחד, סביר שלא תחווה בעיות, לעומת זאת, אם מדובר במחשב שצורך כ220W והניצולת בפועל של הספק היא ממש נמוכה, כמו שאצל מרבית ספקי EZCOOL, אז אתה כן מסתכן. יש לי מחשבים בבית שעובדים על ספקים גנריים כבר 5 שנים ובלי תקלות, אבל אלו מחשבים בסיסיים לחלוטין, עם כמה שפחות, מעבד + קשיח + צורב + כ.טלוויזיה וכ.מסך פשוט בעל צריכה סבירה מינוס, וגם הם עובדים עם קצת טובים יותר מ300W של EZCOOL.

4770 יעבוד עם טלויזיה דרך .

ו4770 בסטוק, ברוב המכרריע של המבחנים לא מגיע לרמה של 9800GTX ו/או 9800GTX+ שהוא גם GTS250 או 4850, באוברקלוק, הוא כן עובר אותם בחלק מהמבחנים, אבל זה לא גורף. בסטוק הוא ברמת ה8800GTS בOC הוא ברמת ה9800GTX / 4850 לפי הבנצ'ים, מה שאומר שבחלק מהמבחנים הוא עובר אותם ובחלק לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...