בעיה|צוור הבקבוק שלי - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה|צוור הבקבוק שלי

slrr

Recommended Posts

כמו של כולנו הדיסק הקשיח..

כולם אומרים ראפטור ראפטור, או שהם עושים בוררות בין הסדרות של ה7200, או לעיתים רחוקות אפילו ה-15,000 RPM...

אז הבקשה שלי כזאת אם אפשר טבלה מסודרת (קריאה\כתיבה) 7,200VS10,000VS15,000 ואפילו אם אפשר לרשום את הביצועים שלהם גם לחוד ברייד-0

בבקשה אל תכניסו לנושא הזה את המילה ...

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו??? אני קונה מחשב חדש ואני צריך להחליט אז בבקשה אם אפשר...

ואני יודע שרשום על הפורום (בעיה או תקלה) אז זה סוג של בעיה האיטיות של המחשב לא??...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שכוננים קשיחים יהווה כזאת בעייה גדולה בשבילך. גם כונן רגיל של 1TB לא יעשה לך צוואר בקבוק. אולי המשחקים שלך ייטענו יותר, אבל אם מספיק ראם זו לא סיבה לקירטועים.

אם אתה ממש פרנואיד תעשה רייד וזהו... על ראפטורים חבל להוציא כסף והם גם נורא מרעישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ערוך בבקשה את כותרת הדיון בהתאם לחוקי הפורום

2. אם יש לך מידע להוסיף להודעה הראשית/אחרונה, עשה שימוש בכפתור העריכה שמעל להודעה שלך: modify.gif

אסור להקפיץ דיון לפני שעברו 24 שעות מפתיחתו/מההודעה האחרונה שלך בו.

אנא קרא את חוקי הפורום והמנע מלעבור עליהם שוב בעתיד.

הקפצת דיונים:

הקפצת דיונים הינה פרסום שתי הודעות ברצף במטרה לקדם את הת'ראד במעלה הרשימה (הודעות מסוג "UP" וכדומה). הקפצה שכזו מותרת אך ורק לאחר 24 שעות מפרסום התגובה הראשונית! כל הקפצה שכזו לפני הזמן המותר תזכה את פותח הת'ראד באזהרה אלא אם כן הוסף מידע חדש ורלוונטי.

בהקפצה הבאה תקבל אזהרה. לאחר שלוש אזהרות תועבר לטיפול אחראי הפורומים (תושתק/תורחק).

שאלות/טענות או כל דבר אחר בעניין יש לעשות בהודעות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...