האם תצאו עם דו מינית? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם תצאו עם דו מינית?

LILIAN_81

Recommended Posts

כן ובשמחה (אבל אני בטוח שאישתי תתנגד).

בשורות טובות! דיברתי עם אישתי והיא אמרה שזה בסדר גמור אם לא אכפת לי לישון על הספה שבוע-שבועיים. האמת היא שלא אכפת לי כל כך אז אני משנה את התשובה שלי לכן ובשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סה"כ רציתי ללמוד את קהל היעד לפני שאני עונה וישר הבבל"ת פרץ :D

לאף אחד לא היה נעים לגלות שזה בעצם בחור משועמם שמתחזה לבחורה והוא עושה מאיתנו צחוק . . .

stalkers.jpg

Talk Less, Live longer . . .

m15241121.jpg

Internet Stalkers....bla bla....

נהיית כבד אחינו :eek2:

rabbit.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:smile1: איזה ת'רד אגדי !!! :smile1:

עשיתם לי את הבוקר !!! :lol:

DaySleeper :

רק אחרי 10 עמודים הגעת למסקנת האלוהים המשמיד ? אתה פלורוסנט ? ( ברוח טובה )

בסיידר, רק תשאיר לי מקום בצד, איפהשהו, שאני אוכל לשבת בזולה עם כוס מרטיני וסיגר ולשחק באפר והגולגלות השרופות. :cool2:

אה, כן, תשאיר גם את תורובסקי, אני חולה על התגובות שלו, לבן אדם יש חוש הומור מפותח ומשובח ;D :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורות טובות! דיברתי עם אישתי והיא אמרה שזה בסדר גמור אם לא אכפת לי לישון על הספה שבוע-שבועיים. האמת היא שלא אכפת לי כל כך אז אני משנה את התשובה שלי לכן ובשמחה.

חחחח יש לך אישה זהב! שמור עליה!

זה כל מה שאמרה? שתישן בספה? אני הייתי שולחת אותך חזרה לאמאמא שלך ;)

סה"כ רציתי ללמוד את קהל היעד לפני שאני עונה וישר הבבל"ת פרץ :D

לאף אחד לא היה נעים לגלות שזה בעצם בחור משועמם שמתחזה לבחורה והוא עושה מאיתנו צחוק . . .

אני לא בחור.( טוב האמת צפוי שאני אענה ככה) משום מה אני לא יכולה לכתוב או לתת מענה להודעות אבל כנראה שתאלץ להאמין לי.

חוץ מזה, אני מעולם לא אמרתי שאני הדו/בי ( מה שבא לכם) המדוברת. תמיד אמרתי שזה לא שייך אליי. סתם דיון שהועלה אז העלתי אותו לפה כך שגם אם אני באמת בחור

לא הולכתי שולל אף אחד!( ושוב, אני לא בחור! שלא תגידו לי אח"כ שאני סותרת את עצמי)

אני לא מכיר אותך ואני לא רק יצא אלה גם יתחתן איתך :smile1:

חחחח מבחינתי ראיתי בזה הצעת נישואים! ( כרגע שכח מזה שאני לא הבחורה המדוברת כמו שכבר ציינתי כמה וכמה פעמים)

תבחר מקום ושעה.. אני שם! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

יש לנו i-pink חדשה?

אההה אז זו לא היא בניק אחר? O_0

כנראה שהמצב בשוק לא משהו אם הבנות מגיעות לפורום גיקים...

למרות שגם מנואשות יכולות לצוץ הפתעות [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

realmagic

אולי אני לא מספיק פתוחה בשביל דברים כאלה ולדעתי דברים כאלה לא עושים במערכת יחסים איתי.

לצרף עוד מישהי? זה בריא לחלום (:

וסליחה כל הבורות אבל מישהו פה מוכן להסביר לי מה זה i pink?

זה נשמע כמו ירידה, זה מריח כמו ירידה, ובכל זאת.......< יש לי הרגשה שאני אתחרט שרשמתי את זה :-\>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i-pink היא בחורה (יש שיטענו לגבר מתחזה) נואשת שמשליכה את עצמה על כל מי שרק מוכן לצאת איתה, כולל העלובים שבמשתמשי הפורום.

ועל זה נאמר....

IN YOUR FACE BIATCH!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה מצחיק. זה באמת מצחיק! רק לא מובן! איפה פה בדיוק זרקתי את עצמי על מישהו מכם?

התבדחתי עם אחד מכם! " תבחר מקום ושעה " אממ.. בדיחה!

במילה אחת? תתבגרו.

לא כל בחורה ששואלת שאלה בפורום שרובו גברים היא משליכה עצמה עליכם. אולי פשוט ניצלתי את הידע שלכם? חשבתם על זה?

אני בחורה, לא מבינה במחשבים. אתם מבינים. אני נתקלת בבעיה ומוצאת את הפתרון שלה פה.

ובקשר לשאלה שלי? זה באמת היה חלק מדיון!! תאמינו או לא! אני בחורה, סטרייטית ומה לעשות.. לא באמת מעוניינת במישהו מכם.

אז כמו שכבר אמרתי.. תתבגרו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...