ארטיפקטים בOC ל9800GTX (עדכון תוצאה סופית), סיכום ושאלה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארטיפקטים בOC ל9800GTX (עדכון תוצאה סופית), סיכום ושאלה

Roy.T

Recommended Posts

יש!!! סוף סוף ארטיפקטים ;D

הגעתי עד עכשיו לזה..

800@675

1150@1100

אם אני ממשיך מעבר יש ארטיפקטים (FAR CRY 2), הדרייבר הפסיק לעבוד בזמן בדיקה בOCCT..(ניסיתי רק פעם אחת)...

השאלה שלי היא למה? הטמפרטורות נמוכות, מקס' 75 מעלות בOCCT...

אולי אני לא מעלה בצורה נכונה\מאוזנת? עד עכשיו היה יציב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיבה פשוטה..הגעת לMAX ניצול מהשבב.. ;D

אתה יכול לנסות לעלות את מעבדי ההצללה והליבה בנפרד (אם לא עשית את זה עד כה) ולראות אולי תסחוט עוד קצת..

כמו כן תוריד בבקשה סימני פיסוק מיותרים מהכותרת (כן הנקודה)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את האופציה של הצללה..

רק וMEMMORY, אני משתמש בNTUNE.

אז מה זהו? :'(

התוצאה שהגעתי אליה מכובדת?

חשבתי להתחיל מחדש ורציתי לדעת, מה להעלות יותר בשביל ביצועים עדיפים את הCORE או הMEMORY? (אם זה משנה בכלל)

ובאיזה יחס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה סבירה לא יותר מזה..ובגדול תדר גבוה יותר בליבה צריך להציג יותר ביצועים..אבל לא מחייב...

כמו כן בדוק עם RIVE TUNER אם יש לך אפשרות להעלות את מעבדי ההצללה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי להחזיק את המצב לסטוק, ולנסות דרך התוכנה PRECISION, שם יש אפשרות להתעסק עם ההצללה,שעון,וליבה ובנפרד..

אני נמנע מלהשתמש בריבה כי שם המאוורר מוגדר דרך הSCHEDULER וכל שינוי בתוכנה גורם לבעיה.

אז בעצם כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר פשוט להעלות כל אחד משלושת האפשרויות בנפרד עד לאי יציבות ואז לאזן בין שלושתם?

ועוד שאלה, רציתי לנסות את הכיונון האוטומטי של ATI TOOL אבל שאני מפעיל את התוכנה מופיע לי בדיפולט ליבה\וזיכרון על 00.000

(גירסא 0.27)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לאזן ביניהם ;D תבצע OC MAX לכל רכיב..וזהו..

כמו כן בRIVA TUNER המאוורר נשלט אוטומטי כמו בסטוק..כל עוד לא תיגע בכלום..הוא לא ישתנה..

וכנראה שATI TOOLS לא תומכת בדרייבר..שכן היא לא מציגה לך את התדרים וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בכרטיס ובדרייבר אין תמיכה בשינוי ערכים למאוורר כמו שיש ברוב הכרטיסים והאפשרות היחידה שלי היא לשנות דרך

הSCHEDULER בריבה טונר שהמאווררים יעבדו באחוז שנקבע לפי הטמפרטורה (לפי המדריך הזה למי שצריך) לאחר שכמעט התייאשתי מהסיפור.

http://forums.techpowerup.com/showthread.php?p=1412824

וברגע שאני מתעסק בOC דרך התוכנה זה עושה לי בעיות עם הSCHEDULER למרות שאפשרי לסדר ת'עיניין אני מעדיף דרך תוכנה אחרת.

בכל מקרה התחלתי מחדש והפעם אני מזיז קודם הליבה וההצללה, ואחר כך את הזיכרון בניגוד לזה שהזזתי את שניהם בפעם

הקודמת...

אפשר עזרה בנוגע לזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=414227.0

תודה רבה עידן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לאחר אונס מתמשך ;D הגעתי לתוצאה הזאת:

825@675

1975@1688

1200@1100

מעבר לזה אני מקבל ERRORים בOCCT.

לפי הבדיקה בOCCT בסטוק קיבלתי 159 FPS בממוצע ולאחר הOC קיבלתי 179 FPS בממוצע..(לא יודע אם זה משקף משהו בכלל)

התוצאה ב3DMARK

11.434 לפני.

11.902 אחרי.

את הבדיקה לליבה,הצללה,וזיכרון עשיתי לחוד וזה המקסימום שייצא לי.

אם לומר את האמת הOCCT מחמירה מאוד בבדיקה, לדוגמא בפאר קריי 2 על הגדרות אולטרה במשחק של שעה הכרטיס לא עבר את ה63 מעלות,

אולם בOCCT הכרטיס הגיע ל 74 מעלות בבדיקה של 15 דקות,

למשל שעשיתי בדיקות ארטיפקטים בATI TOOL והרצתי ובנוסף שיחקתי קצת לא התגלו בעיות ובOCCT כן התגלו.

אני חושב שבלי הבדיקות בOCCT הייתי מגיע לתוצאה גבוהה יותר עקב הבדיקה המחמירה שלה.

השאלה עם אפשר להסתמך על ATITOOL ו3DMARK לבד?

וגם רציתי לדעת אם יש דרך לסחוט עוד איכשהו? אם כן איך? או שכדי לעצור?

(המעלות נמוכות הבעיה היא בארטיפקטים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה לכמה זמן אתה בודק בכל תוכנה..ב3DMARK תעשה 5-7 לופים בהגדרות ככה שייתן לך חיווי רציני על יכולות הכרטיס ואם באמת אין AF כיוון שבין ההחלפות של בדיקות המאמץ של הכרטיס מתקרר(אומנם לא הרבה אבל עדיין בOC שווה לעשות לופים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להחליט שאתה לא מתייחס לOCCT..אם המערכת יציבה..הטמפ' תקינה..אין ארטיפקטים וקריסות..אז אתה בהחלט יכול להמשיך...

אני לדוגמא בדיוק ההפך..ATI TOOLS מראה ארטיפקטים..אבל כל שאר התוכנות הכל עובר חלק.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

אז מה בעצם? בוא נגיד שאני לא מתייחס יותר לOCCT , (אני לוקח פה סיכון? או שהOCCT סתם מגזים מאוד בבדיקה?)

ובלי הOCCT, כמה זמן בדיקה ככה כמו שצריך מספיקה בATT לבדיקת ארטיפקטים?

מה המקס' מעלות שאני יכול לעבוד עם הכרטיס שלי בראש שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי..אתה יכול לבצע בדיקות תכונות אחרות..אם אין לך קריסות/ארטיפקטים במשחקים/תוכנות..הטמפ' תקינה..אז אין ממה לחשוש...

ותריץ בדיקות לפחות ל15+ דקות..כמו כן 80-85 מעלות במאמץ מלא..זה די הMAX..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...