GeForce 6600 יסתדר בלי המאוורר בקירור שלו? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce 6600 יסתדר בלי המאוורר בקירור שלו?

DaNiEl360

Recommended Posts

שלום,

לא מזמן פתחתי אשכול אם 6600 יותר חזק מ7300LE, והסתבר שכן, אפילו מאוד.

אז חיברתי את ה6600 והמאוורר בו עושה המון רעש כי משהו בו דפוק והוא חורק.

אז רציתי לשאול אם יש טעם שאני אחבר את הכרטיס מסך בלי שהקירור מחובר למקור מתח, או שכדאי להוציא את המאוורר לגמרי ואם בכלל הכרטיס יחזיק מעמד בלי מאוורר...

אם זה משנה אז גם יש לי משחה טרמית, מרחתי על הכ. לפני כחצי שנה, אפשר למרוח שוב למרות שמן הסתם זה לא מה שיגרום לו להתקרר יותר מדי.

תודה למגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי עוד מאוורר לחבר על הכרטיס, אבל מה שכן יש לי TEMPEST אז המארז עצמו מקורר די טוב ויש מאוורר צד שמכניס אוויר ממש כמעט על הכרטיס.

ועדיף להוציא את המאוורר מהקירור או רק לנתק אותו ממקור מתח? כי אם אוציא אותו אולי הקירור יפעל יותר טוב כי לא יהיה משהו שמפריע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תנסה להשיג מאוורר פשוט וזול שיעשה את העבודה

אם כבר אתה מפרק את המאוורר תנסה לשמן אותו אולי הוא יסתדר...

ד"א

היה לי פעם 6600GT של אחלה כרטיס עכשיו הוא אצל אחותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להשיג מאוורר, הכרטיס הזה זמני עד שה HD4850 שלי יימצא תקול בחנות ויחליפו לי אותו.

אני אפרק את הקירור ואנסה לסדר את המאוורר, אם לא ילך אני אחבר ללא המאוורר.

והכרטיס שלי זה 6600 בלי ה GT, אבל הוא באמת כרטיס אחלה ושירת אותי המון זמן בלי שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, פירקתי את הקירור, הוצאתי את המאוורר, מרחתי משחה טרמית חדשה וחיברתי למחשב.

עכשיו הטמפ' רצה ב IDLE בין 70 ל 80 מעלות.

במעמס לא יודע ולא אכפת לי, אם הכרטיס לא יסחוב אז לא נורא, שייסחוב כמה שהוא יכול.

עכשיו נכנסתי ל Heroes ועם ה 7300LE שיחקתי על 640X480 או משהו כזה ברזולוציה על LOW. ועכשיו אני על MEDIUM ועל 1400X1050 וזה לא חלק אבל אפשר לשחק ולהנות ככה הרבה יותר ממקודם. :)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי זה לא בריא לכרטיס לעבוד ללא המאוורר, הוא תוכנן כך, ולפי זה גם הגוף שלו קטן יותר לעומת כרטיס שבמקור תוכנן ללא מאווורר. אתה לוקח סיכון מסוים בעבודה ללא מאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...