בעיה עם ATI X1950 PRO - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם ATI X1950 PRO

^pb^

Recommended Posts

אני שם לב שאחרי לילה של המחשב דלוק, כשהמסכים מכובים ושום דבר לא רץ (אולי רק השעון מתחלף), הטמפרטורה עכשיו היא 76. זוהי טמפרטורה חריגה בהכרח, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בזמנו נחשב כרטיס חזק. הכרטיסים החדשים בסביבות התחום של ה500 ש"ח מתעלים על הX1950 המזדקן?

יעליב אותך אם אגיד שגם ב250 שקלים?

בכל אופן המלצתי אליך היא לך וממש את האחריות המגיעה לך, רוב הסיכויים שאם תלך למוכר ותגיד לו שהX1950 שלך מתחמם ייתר על המידה הוא יעשה לך פרצוף של "הא... עוד X1950"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא מעליב, זה למעשה משמח. במקרה ואני אצטרך לזרוק את הX1950, לפחות אוכל להשיג משהו דומה בלי להשקיע יותר מדי כספים.

נקווה רק שנמצא משהו לPCI-E, אחרת אצטרך לקנות חדש, שיגרור גם מעבד חדש ככל הנראה... (או שאני טועה וקיים של PCI-E2 עם תושבת AM2?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

$$$..

אני חושב ודיי בטוח שזה יבוא ליידי ביטוי בעתיד אבל מצד שני כבר PCI-.0 צפוי

בכרטיסים כמו HD4870X2 או GTX295 כן אפשר לראות ירידת ביצועים עם PCI-E על פני PCI-E2.0 אבל שים לב כבר איזה כרטיסים אלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בכרטיס ברמה של HD 4670, לא יהיה איבוד ביצועים מאסיבי? (מאחר וזה כרטיס בטווח המחירים של X1950 PRO כיום, אני מניח שיביאו לי בתור חלופה משהו דומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, יש היום HD4830 ב495 שקלים שהוא כרטיס פשוט מעולה

הHD4670 יש של MSI בKSP במחיר ממש נמוך ואני חושב שזה האחרון שלהם, אם תצליח להשיג את הידיים שלך עליו הוא יהווה תחלופה פשוט מצויינת עבור X1950P וכמובן שHD4670 חזק ממנו.

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=6818

(פשוט לבחור סניף זה יהיא אותך למוצר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהמחירים שאני אצטרך לבדוק הם אלה של החנות בה יש לי את האחריות, הלא היא דיגמה (http://digma.co.il). אני רוצה לנסות את האחריות קודם לפני שאני רץ לקנות חדש.

תודה רבה על העזרה, אם הם יציעו לי כרטיסים אחרים אני אחזור לכאן ואשאל האם הם עדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...