בעיה עם ATI X1950 PRO - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם ATI X1950 PRO

^pb^

Recommended Posts

יש לי את הכרטיס כבר קרוב לשנתיים, והאמת שאני לא ממש פריק של משחקים, פשוט קיבלתי אותו בדיל טוב.

לאחרונה אני מנסה לשחק במשחקים שמשתמשים בDirectX או OpenGL ואני שם לב שלאחר בערך 5 דקות משחק - כרטיס המסך פשוט מכבה עצמו ונדלק לאחר כחצי דקה.

את הסיבה אני לא יודע, אבל ברור לי שלנסות לעדכן את הדרייברים זה דבר ששווה לנסות.

הורדתי את הקובץ

9-3_xp32_dd_ccc_wmd_enu.exe

מהאתר של ATI, לאחר שבחרתי דרייברים לX1950 PRO על מערכת 32bit. אחרי שהתקנתי את הדרייברים, המחשב ביצע ריסטארט ואז קיבלתי תצוגה מחרידה של 16 ביט, מלווה בהודעת שגיאה שלא ניתן לטעון את דרייבר כרטיס המסך.

אם הדרייברים מהאתר הרשמי, שלכאורה מוכרחים לעבוד, לא עובדים, אז מה ניתן לעשות?

יש לציין שהכרטיס מסך עובד מעולה (ובדואל סקרין האמת) כשאני סתם משתמש בוורד, מסנג'ר או רואה .

תודה רבה לכל העוזרים(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X1950 אפשר להגיד שאפילו מפורסמים בשל יצר ההרסנות העצמי שלהם לאחר זמן מה בשל טמפרטורות גבוהות מדיי אם כך אשאל:

מהיא טמפ' הכרטיס במנוחה ובמאמץ?

נ.ב אל תדאג אתה לא הראשון לא השני ולא ה20 שאני רואה בשנה האחרונה עם בעיה דומה בX1950P, ישנן מספיק פתרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא, האם זו בעית חומרה או תוכנה?

כי טמפרטורות קשורות לחומרה, ועם זאת אני לא מצליח להתקין את הגרסא האחרונה של הדרייברים (שאני מקווה שתפתור את הבעיה) - וזו כבר בעית תוכנה.

GPU 76 °C (169 °F)

GPU Ambient 56 °C (133 °F)

GPU VRM 75 °C (167 °F)

אאוץ'...

חחחחחחחחחח לא שאני מבין למה זה ככה. אפילו OC אין לי, ואני די משוכנע שהצלחתי להפעיל משחקים בעבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר אפתח את המארז ואנקה קצת מאבק. השאלה שלי היא, איך זה קשור לדרייברים החדשים שאני לא מצליח להתקין (והרי הנוכחיים עובדים בסדר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהבעיה היא אכן טמפרטורה. הרצתי את הhardware monitoring תוך כדי משחק, והטמפ' עלתה מ72 ל106 (וכשזה קרה, המשחק נתקע).

איך זה הגיוני שזה מתחמם עד כדי כך? אני בכלל לא עושה .

ומה ניתן לעשות לגבי זה?

המאורר על 100%.

על המחשב שלי מותקן כרגע קאטאליסט 8.2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... אתה מנקה אותה עם אלכוהול / בושם גם יהיה טוב...

מורח שיכבה דקה על הליבה בלבד... וסוגר הכל חזרה... אחרי ניקוי אבק + משחה חדשה הכרטיס שלך יחזור לטמפרטורות כמו שהיה שקנית אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה מתוך ידע כללי על , או כי אתה מבין בX1950 PRO בפרט?

כי הבחור מלמעלה טוען שהכרטיסים פשוט נדפקים ולכן הם מתנהגים כך

בכל אופן, אעשה את מה שאמרת. כמה אמורה לעלות שפורפרת של חומר תרמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי בזמנו הייתה אותה הבעיה עם הכרטיס הזה.

החלפתי את המשחה אבל נראה לי שהיה נזק פיזי לכרטיס מהחום כי גם אחרי שהחלפתי משחה עדיין היו לי בעיות עם התצוגה במשחקים. בסוף החלפתי כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הגעתי לטמפרטורה של 110 בליבה אחרי ניקוי יסודי של אבק. אני לא חושב שהמשחה התרמית תוריד לי 40 מעלות, אז אני מניח שהכרטיס עצמו דפוק.

התפלאתי לגלות שעם הכרטיס קיבלתי 3 שנים אחריות, שזה עד אוקטובר 2009. עדיין ריאלי, הכוונה.

השאלה היא, איזה כרטיס יביאו לי בדיוק? אני לא חושב שעוד מייצרים את הX1950 PRO, ואני לא יודע אם יוכלו להביא לי כרטיס חלופי עם אותם ביצועים, שכן הלוח אם שלי תומך בPCI-E ולא בPCI-E2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה אחריות, אם לא יעזור, מה שאני עשיתי היה לקנות ACCELERO S1 יפהפה ב120 שקל בערך ולהרכיב אותו על הכרטיס+לאלתר עליו מאורר 12 ס"מ (עם אזיקונים). הליך פשוט למדיי, הכרטיס היה על 60 במנוחה וקורס ב95-100 במאמץ, אחרי השינוי הוא היה על 45 בערך במנוחה, לא עבר את ה62-3 במאמץ מלא (GRID\CRYSIS), גם אחרי קצת OC שהצלחתי לסחוט ממנו (וזה הפך את קרייסיס בHIGH, 1280*1024 לשחיק!)

פשוט היה שווה את המחיר, כמה חבל שאני מוריש אותו לאחי לטובת 4850 חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...