נועה, פנדס והזיגזג שבינייהם - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נועה, פנדס והזיגזג שבינייהם

IG

Recommended Posts

יש מצב שאתה ענית לי? ::)

כי גם הבחור שדברתי איתו ניסה לשכנע אותי שהכוננים האלה טובים לחצי שנה בממוצע וזה לא משנה מה אני קונה...

פור דה רקורד- שני צורבים של החזיקו אצלי שנתיים, הקודם לא זוכר למה מת, ולאחרון נקרעה הגומיה שמוציאה\ מכניסה את המגש (ואין לי כוח לפתוח את הכונן ולאלתר משהו :P)

גומייה חדשה עולה בלחץ של 3 שקל, ולוקח כ2 דקות להשחיל אותה פנימה ללא שום פתיחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מצב שאתה ענית לי? ::)

כי גם הבחור שדברתי איתו ניסה לשכנע אותי שהכוננים האלה טובים לחצי שנה בממוצע וזה לא משנה מה אני קונה...

פור דה רקורד- שני צורבים של החזיקו אצלי שנתיים, הקודם לא זוכר למה מת, ולאחרון נקרעה הגומיה שמוציאה\ מכניסה את המגש (ואין לי כוח לפתוח את הכונן ולאלתר משהו :P)

למה לשכנע? הוא אומר את האמת. אני בטוח שאם היו אומרים לך "אחי, זה צורב בן זונה באיכות מטורפת של עם אחריות לשנתיים אין דיסק שלא תצליח לצרוב יעבוד אצלך שנים על גבי שנים" היית קונה עם חיוך מאוזן לאוזן. ברגע שאמרו לך אחרי שנה אתה זורק אותו לפח הלכת לקנות במקום אחר.

עכשיו אתם מבינים למה אין כמעט חנויות מקצועיות בארץ? אם אומרים ללקוח את האמת בפנים מאבדים מכירה. הלקוח לא רוצה מקצועיות. הלקוח מחפש איש מכירות עם רמת התלהבות כמו ערוץ הקניות שידחוף לו מוצרים ויגרום לו לחשוב שהמוצר יטיס אותו לירח.

נ.ב

אל תיקח את זה אישית. בסך כל רציתי להציג סיטואציה יומיומית בתחום האלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי צורב ישן של NEC (בן איזה 3 שנים) והוא עד היום עובד כמו שצריך ולא עושה בעיות וגם שקט יחסית. השנה קניתי צורב חדש שלהם והוא רועש כמו חרא אבל עובד הרבה יותר מהר ;D לפי הגודל והמשקל שלו אני יודע שהוא לא יעבוד עוד הרבה שנים :screwy:

רוב הדברים היום הם חרא שמת מהר מאוד בשביל שתקנה חדש :nixweiss: מה לעשות זה לא חדש, שנים יש את הבעיה הזו.

רק שתדע, דיסקים זה הדבר הכי פחות אמין בעולם, יום אחד אתה תכניס את הדיסק ותגלה שהוא נפגם מהאויר :P גם DOK זה בזבוז כסף. הכי טוב זה לקנות דיסק קשיח חיצוני באיזה 350-400 שקל, הרבה יותר אמין ועם הרבה יותר מקום.יקר יותר אבל שווה כל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אני לא מבין מה אתם רוצים... אני צורב כדי לראות במקום שאין בו מחשב, אני מגבה כמה מאות מגה בייטים כל כמה חודשים, ואני צריך כונן כדי לקרוא דיסקים שיש לי.... אני אצתרך די הרבה DOKים בשביל כל זה- וזה יצא הרבה יותר יקר מצורב+ דיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ללא ספק אחד הדיונים המגוכחים שראיתי פה מימיי , על מה כל הרעש ?

על צורב ? נו באמת , מי ישמע עשית הזמנה ב10K וטעו לך שם בצורה רצינית,

בחור צעיר קבל קצת פרופורציה , וממש חבל שהנהלת הפורום נותן מקום ובמה

לשטויות מהסוג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בחור צעיר", "ילד"... מה נסגר איתכם? אני פאקינג בן 25!

בכול מיקרה- כמו שכתבתי בהודעה הראשונה- הדיון (שאמור היה להיות לגדר הודעה ולא דיון על צורבים) הוא על זה שנועה לא עמדו במילה שלהם והעלימו את זה ממני. הקף ההזמנה לא משנה- אני תכננתי לפרמט בסופ"ש הזה, ובגלל נועה אני לא יכול.

ולפי דעתי זה חשוב שאנשים ידעו את כל האמת על המקום שבו הם רוצים לקנות משהו- כי באותה מידה זה יכול הייה לקרות גם למשיהו שכן עשה הזמנה ב10K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש! :xyxthumbs:

לי יש בדיוק את אותו הצורב, שקיבלתי בזמנו חינם אחרי שה-52HN שלי שבק חיים אחרי עדכון קושחה כושל.

(ואגב הצורב כבר בן יותר מחצי שנה, חי, בועט ולא מראה על חולשה

והוא לא מפחד מאף אחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי H22N שקניתי לפני שנה וחצי... לפני כחודש הוא הפסיק לצרוב.. הוא עדיין קורא יפה והכל.. אבל כל דיסק שאני מנסה לצרוב אם הוא יותר מ4GB הוא מגיע לאיזור ה70% ופשוט נותן ארור...

דיסקים של 2.5/3GB שלוקח פחות זמן סיבוב/מאמץ מהצורב הוא דווקא כן מצליח לצרוב.. אז העברתי אותו לאח שלי שישמש כצורב משני וקניתי את הצורב הכי זול שמצאתי...

צורבי בהחלט לא מחזיקים הרבה זמן.. אך זה מאוד תלוי כמה אתם צורבים.. אני בנאדם שמסיים חבילה של 25 -R באיזור החודשיים ככה...

דודה שלי עושה המון BACKUPים של DVD מקוריים, היא מסיימת חבילה של 100 דיסקים באיזור השבועיים/חודש.. בשלוש שנים האחרונות היא כבר החליפה 4 צורבים..

האורך חיים שלהם בהחלט לא ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...