נועה, פנדס והזיגזג שבינייהם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נועה, פנדס והזיגזג שבינייהם

IG

Recommended Posts

יש מצב שאתה ענית לי? ::)

כי גם הבחור שדברתי איתו ניסה לשכנע אותי שהכוננים האלה טובים לחצי שנה בממוצע וזה לא משנה מה אני קונה...

פור דה רקורד- שני צורבים של החזיקו אצלי שנתיים, הקודם לא זוכר למה מת, ולאחרון נקרעה הגומיה שמוציאה\ מכניסה את המגש (ואין לי כוח לפתוח את הכונן ולאלתר משהו :P)

לא , אני לא עניתי לאף אחד לגבי שום צורב , והיום , כשעלות יצור צורב היא משהו כמו 10 דולר , אתה לא ממש יכול לצפות מהם גם לצרוב ... זה קצת חצוף מצדך >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ספק שאצל זיגזג, הדבר המבאס ביותר זה המשלוחה...

אבל... ואבל גדול!

מנסיון של כשש שנים עם "נועה, פנדה והזיגזג שביניהם" וגם למיר, אני לא לוקח סיכונים יותר וקונה רק מזיגזג.

נועה, בטוב ליבם, שלחו לי פעם דיסק און קי (כולה 40 ש"ח) לא נכון. לאחר שפניתי להם, התנצלו ואמרו שהמק"ט מאוד דומה ושאני יכול לשלוח בחזרה!

אני לא מתלונן :-X , אלא רק מספר שהודתי להם על המאמץ לתקן את הטעות שלהם והפסקתי לרכוש אצלם.

אצל פנדה, היה לי רומן שלם לגבי מסכים שהם לא TN, לא ארחיב את היריעה כי אחרת אחשוף את עצמי (יש לי חולשה להשמצות) לתביעה מצידם. גם שם אני לא קונה יותר, כשאני גם הרגשתי את הבעיה עם השירות לקוחות הלא מקצועי שם (לדעתי כמובן).

אצל למיר התמזל מזלי וקניתי חודשיים לפני שהם פשטו את הרגל. פואפ! הבועה התנפצה.

ורק אצל זיגזג... אין מה לעשות, עד היום לא התאכזבתי. כעשר קניות בתקופה זו של פריטים שונים ומשונים, החל במחשבים ומסכים וכלה ברכיבים וחלקים פנימיים שכל טעות קטנה בידע ובמקצועיות של הצוות בחנות עלול להיגמר בהחזרה או שיברון לב, ועד היום... טפו-טפו... הכל דופק כמו שעון! המוצרים שאני רוצה מגיעים, שלמים, תקינים, מתאימים ובזמן. הייעוץ מדהים, התמיכה אדירה וההיצע לא רע בכלל. חבל שאני בבנימינה והם ביהוד...

בהצלחה עם הצורב - שלי, nec עדיין עובדים (שוב, שש שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , אני לא עניתי לאף אחד לגבי שום צורב , והיום , כשעלות יצור צורב היא משהו כמו 10 דולר , אתה לא ממש יכול לצפות מהם גם לצרוב ... זה קצת חצוף מצדך >:(

:-[
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...