נועה, פנדס והזיגזג שבינייהם - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נועה, פנדס והזיגזג שבינייהם

IG

Recommended Posts

בסיפור הבא אני לא מתלונן על שום דבר ורק רוצה לתאר לכם "חווית" קניה של צורב .

בשבוע שעבר הזמנתי מנועה מחשבים צורב מסויים שלא היה להם במלאי. המוכר שדיברתי איתו אמר לי שהצורב יגיע ביום שני\ מקסימום שלישי והם ישלחו לי אותו מיד.

היום (רביעי) התקשרתי אליהם לברר מה קורה, ולהפתעתי- הצורב לא הגיע. ניסיתי לברר מתי הוא יגיע- וקבלתי תשובה בנוסח סוף נובמבר- תחילת כיסלו... בינתיים שאני אחכה. בלי שהודיעו לי, שמו אותי בהמתנה עד לזמן לא ידוע.

אותי זה ממש עיצבן אז קצת העלתי את הטון עם הנציג שדברתי איתו- הוא מיד ביטל לי את ההזמנה (מיוזמתו, אגב- כנראה לא רצה להתעסק איתי :2gunsfiring:).

לפחות ביטול ההזמנה היה מהיר ובלי לבעיות- רק שאני הייתי מעדיף לקבל את הצורב...

התחלתי לחפש חנות אחרת...

התקשרתי לבחירה השניה שלי (בגלל מחיר קצת גבוה)- זיגזג. ענה לי נציג ממש נחמד שידע לענות לי בצורה ישירה על השאלות (ולא בנוסח- עע... זה צורב... ... אין דגם... מה זה משנה... זה טוב- תיקח... עעע) אבל לא הזמנתי ישר- רציתי לבדוק בעוד מקום-

פנדס. באתר שלהם ראיתי שהצורב המבוקש עולה איזה 14 ש"ח פחות מזיגזג (וגם המישלוח יצא איכשהו זול יותר אז בסוף הזמנתי מהם). ענה לי מישהו קצת אהבל, אבל בגלל שהצורב היה במלאי ולא היית צריך לשאול הרבה עשיתי את ההזמנה. עכשו אני מקוה לטוב :)

רק משהו מוזר בפאנדס- הצורב בצבע לבן עולה 30 ש"ח פחות מהשחור... אותו הדגם... מוזר...

למה אתם קוראים את זה?

כדי שלא תתפסו לא מוכנים כשנועה ינסו למרוח אותכם (גם אם זה רק ע"י התעלמות מהבעיה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מצב שאתה ענית לי? ::)

כי גם הבחור שדברתי איתו ניסה לשכנע אותי שהכוננים האלה טובים לחצי שנה בממוצע וזה לא משנה מה אני קונה...

פור דה רקורד- שני צורבים של החזיקו אצלי שנתיים, הקודם לא זוכר למה מת, ולאחרון נקרעה הגומיה שמוציאה\ מכניסה את המגש (ואין לי כוח לפתוח את הכונן ולאלתר משהו :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עלו יותר? הצורבים הקודמים שלי?

אם כן אז כן... כי קניתי אותם בטבריה... פה הצורב שהזמנתי עכשו עולה 180 ש"ח... בלי משלוח... ובלי אחריות (אחרי שניסו לדחוף לי איזה HD משומש במחיר הזוי אני לא קונה פה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...