מחפש הפצה של לינוקס עבור שרת אינטרנט - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש הפצה של לינוקס עבור שרת אינטרנט

Recommended Posts

אתם יכולים בבקשה לציין בכמה מילים למה אתם ממליצים עליהן? (יש לי נסיון פשוט רק עם אובונטו)

אני פשוט מעדיף משהו שיעבוד כמה שיותר ישר מהקופסא,(מבחינת ההתקנה וכל החבילות של PHP APACHE...) יש לי עבר לא בריא עם לינוקס פשוט.

אני צריך את זה בשביל התנסות בכתיבת אתרים, פשוט בווינדווס אקס פי שיש לי אי אפשר לעשות SYMLINK למי שמבין, הבנתי שיש את זה בלינוקס, ובויסטה, אבל אני ממש לא הולך להתקין בשביל זה.

מישהו פה יש לו התנסות בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ללמוד אז יכולה להיות יותר נוחה ללימוד תתקין את חבילת LAMP והכל (כמעט) מוכן.

לשרת אמיתי אתה לא צריך את כל הצעצועים שיכולים לשבור את המערכת או להאט אותה - אתה צריך שרת שיעשה את העבודה ולא יקרוס. כאן כוחה של דביאן שבא על חשבון הנוחות או עדכניות.

סנטוס הוא רעיון טוב אם יש סיכוי שבסופו של דבר המערכת תעבוד על REDHAT. במקרה כזה כדאי שסביבת הלימוד שלך תהיה פדורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלפחות בHOSTING, הכובע לא כלכך נפוץ, עלות הרישוי שלו יקרה מידי, רוב הHOSTING עובדים היום עם דביאן או סנט או-אס.

ועם כל הכבוד LAMP זה דרעק-דה-לה-דרעק, בכלל חרא של מערכת, אלוהים ישמור מה שצריך לעשות בשביל שSELINUX ירוץ עליה, ועוד יעבוד(ואפילו לא ביקשתי שיעבוד כמו שצריך). והיום SELinux זה חובה בכל מכונה שיש לה רגל ברשת כלשהי, ושכשהרימו אותה הייתה דרישה של אפילו 0.000001% לRAS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה לכם.

אני אנסה את דביאן ב VMWARE, למרות שחחשבתי על מערכת קצת יותר קלה (מאשר 3 דיסקים של התקנה).

אם אני אסתבך עם זה אני אנסה להתקין LAMP על כמו שהציעו לי פה, רק מקווה שהקינפוג של זה לא יהיה מסובך.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי שים לב:

אם מדובר ב"התנסות בכתיבת אתרים" אז כן, היא בחירה הגיונית (למרות שיש לה מגרעות).

לשרת אמיתי ברשת ההמלצה שלי היא דביאן.

מה הקשר בין כתיבת אתרים לניהול חוות HOSTING?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה, התקנתי על רובונטו בסוף, אחרי שהתקנתי את דביאן ולא הבנתי למה אין לזה ממשק משתמש....

את האמת ההתקנה הייתה יותר פשוטרה מאש בווינדווס.

רק עכשיו כל מיני קטעי קוד ב PHP שלא עובדים טוב, כמו הפניות של HEADER באמצע הדף או יצירת עוגיות אחרי שיש פלט למסך.

לא היה לי מושג שאסור לעשות את זה, בווינדווס זה עבד בלי שום בעיה.

מישהו יודע איך לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכולנו גאים בהם, אני לא מכיר PHP טוב במיוחד, אבל כל עוד מדובר על אותה גרסאה בדיוק בצד השרת לא אמור להיות הבדל בצורה שבא הקוד מורץ בדקת שהגרסאה של המנוע שלך זהה בשתי המערכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכולנו גאים בהם' date=' אני לא מכיר PHP טוב במיוחד, אבל כל עוד מדובר על אותה גרסאה בדיוק בצד השרת לא אמור להיות הבדל בצורה שבא הקוד מורץ בדקת שהגרסאה של המנוע שלך זהה בשתי המערכות?

[/quote']

לא :)

אני אבדוק את זה, אבל לא הייתה לי שליטה באיזו גרסא של PHP לבחור. התקנתי את זה דרך איזה מדריך באינטרנט דרך הטרמינל...

יש את הפקודה PHPINFO() או משהו כזה ראה לי אני אבדוק את זה.

---

טוב עדכנתי לאותה גרסא, אבל עדיין יש את הבעיה הזאת.

לפי מה שאני מבין, ככה זה אמור להיות, זה פשוט בעיה שלי שאני צריך לעבור על כל הקוד ולשנות כמה עשרות דפים. מה שמוזר זה שבווינדווס זה עבד חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפניה של header לאחר שהדף כבר נשלח מאז ומתמיד הייתה אסורה,

לא הגיוני שזה עבד לך על מנוע PHP.

http://us.php.net/manual/en/function.header.php

נשבע לך :)

אגב, אותו WARNING של ה HEADER מופיע גם כמגדירים עוגיות באמצע הקוד אחרי שהיה איזשהו פלט.

אולי כי בווינדווס השתמשתי בקובץ php-recomended.ini ושם זה מבוטל, אין לי מושג, בכל מקרה הצלחתי להתגבר על הבעיות ע"י תיקון הקוד.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...