שלום :) רוצה לקבל גישה דרך FTP להראדיסק רשת שמחובר לראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום :) רוצה לקבל גישה דרך FTP להראדיסק רשת שמחובר לראוטר

arielhezi

Recommended Posts

קניתי את ההארדיסק של ווסטרןדיגיטל MY BOOK WORLD EDITION 2 1TB זה הארדיסק חיצוני שמתחבר בחיבור רשת לראוטר(EDIMAX 6504N),ואז בעצם יש אליו גישה דרך האתר של MIONET (תוכנה שכנראה בשיתוף עם WESTERNDIGITAL) אפילו עם המחשב מכובה,יש גישה לקבצים שלו,זה ממש מציג דרך שם את הכל תיקיות ואפשרות להכנס ולהוריד את הקבצים. הבעיוצ עם האתר שלהם הזה1.,שבהרבה מחשבים הוא לא פועל בגלל ג'אווה או בגלל לא'דע פקין מה,

2.גם באלה שהוא פועל-יש חסימה של הקבצים הכי פופולריים של מוזיקה,,...שזה בעצם מה שאני רוצה גישה אליו!

3.התיקיות אצלי בהארדיסק הם בעברית וכנראה בגלל שאין להם פונט עברי באתר זה פשוט מראלי את הכל בג'יבריש.ואני לא יודע לאיזה תיקיה להכנס.

לכן..העזרה שרציתי מכם. זה איך אני בעצם ניגש להארדיסק שלי דרך FTP או אם יש אפילו דרך אחרת (אני פשוט לא יודע) אבל זה שמכר לי את זה הסביר לי שאפשר.

אפשר להגדיר להארסיק IP קבוע אם צריך,שאת הIP הזה אפשר להכניס לDMZ בראוטר..זה כל מה שאני יודע בנושא..

(אמורים גם להגדיר פורט 21 של FTP לא'דע מה...)

בבקשה תוכלו להסביר לי איך עושים את זה?

מה אני צריך להגדיר,ואיך אחרי זה אני בעצם יוכל להכנס מכל מחשב דרך האינטרנט לקבצים שלי בארדיסק...(כמו המיונט אך ללא הגבלה..)

תודה רבה רבה למי שיעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, FTP זה פרוטוקול שמערכת ההפעלה צריכה לתמוך בו.

ברגע שאתה מקבל מוצר סגור כמו כונן שמתחבר לרשת באופן עצמאי

ולא מתוך איזשהו מערך סטוראג'/תחנת עבודה/שרת עם מערכות הפעלה,

זה כבר תלוי בייצרן קיימת תמיכה ב-FTP באותו מוצר או לא.

אני מציע לך לנבור בהגדרות של המוצר הספציפי הזה ולבדוק אם יש

תמיכה, אם אין, אני לא רואה עוד משהו שאתה יכול לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך על המענה והתשובה,

בכל מקרה האדם שמכר לי את זה אמר שיש דרך לעשות את זה..והוא הציע לי את FTP ולהסתדר עם ההגדרות לבד-אך אני לא הצלחתי

הוא אמר שהוא יכול לעזור לי אפילו מרחוק תוך כמה דקות ולהסביר את זה אבל הוא רוצה 150 דולר על זה..מה שלא נראלי שאני ישלם לו

ואני לא מצאתי הגדרות FTP בתוך ההגדרות של ההארדיסק..

בכל מקרה זה גם נראלי הגיוני שאפשר להתחבר לזה,אחרת איך דרך הדף הזה באינטרנט יש גישה אליו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש קצר באינטרנט העלה שכנראה אפשר "לפרוץ" את המכשיר ולהשתלט על מערכת ההפעלה מבוססת הלינוקס שלו. אחרי שאתה עושה את זה, אתה יכול להתקין עליו שרת FTP ועוד כל מיני דברים.

לידעתך, אמנם זה אין בזה שום דבר לא חוקי, אך לפי מה שרשום זה יבטל לך את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...