לאחר אוברקלוקינג של כמה חודשים, המחשב לא עלה והיה צורך לאפס ביוס, למה? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר אוברקלוקינג של כמה חודשים, המחשב לא עלה והיה צורך לאפס ביוס, למה?

DaNiEl360

Recommended Posts

שלום,

קודם כל אני לא בטוח אם זה שייך לפה או לא, אם זה שייך לתמיכה טכנית אז אני מצטער ומנהלים תעבירו את האשכול הזה בבקשה.

עשיתי לפני כמה דקות Restart למחשב, והמחשב לא הצליח לעלות 3 פעמים, והראה לי מסך כחול למשך 2 שניות ואז נכנסתי לביוס ואיפסתי אותו.

אני הייתי עם ל E8400 שלי ל 3.6 כבר כמה חודשים, הוא עבר בדיקת מאמץ של כמה שעות ומופעל על המחשב World Community Grid כבר די הרבה זמן על 90% ככה שלא הייתה אמורה להיות בעיה.

אז אני לא מבין למה פתאום המחשב לא הצליח לסחוב את האוברקלוק אחרי שהוא סחב אותו כמה חודשים :s05:

חבל לי כי כן ראיתי שיפור ביצועים בין 3 ל 3.6 GHZ במחשב שלי.

תודה מראש למגיבים.

עריכה:

יכול להיות שזה יכול להיגרם על ידי כרטיס המסך?

בגלל שהוא בזמן האחרון עושה לי פה ושם ארטיפקטים וב FURMARK הוא מלא ארטיפקטים ומפסיק את האות לשנייה וחוזר.

ועכשיו הראה לי בעיה בכרטיס מסך ושהוא עשה RECOVER ועכשיו ה DREAM SCENE הפסיק לפעול לפתע...

אז אני בכל מקרה אחליף אותו, אבל יכול להיות שזה הגורם לבעיה של עליית המחשב? כי אחרי איפוס ביוס המחשב כן עלה...

ויש לי עוד בבית ללא שימוש שאני יכול לבדוק איתם, כדאי לעשות בדיקה איתם עם האוברקלוק וכל השאר?

עריכה 2: עכשיו פתאום ראיתי שהמחשב מתקין לי NEW DEVICE וזה FLOPPY DISK, ואין לי בכלל כונן FLOPPY במחשב, וזה מראה לי במחשב שלי שיש לי :S אז סתם שתדעו שזה עוד משהו מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אם המחשב ביצע ריסט בעליה..זאת אומרת שההגדרות בביוס היו לא יציבות והוא ניסה לאפס אותו.מה שאתה עשית ידני..

כמו כן לפי מה שאתה מתאר..יש אפשרות שזה באמת לא חוסר יצביות של הביוס/לוח אם ..אלה תקלה בכרטיס מסך..

אם יש לך ארטיפקטים..בודק מה הולך עם הכרטיס מסך..טמפ'..תוריד OC אם ביצעת לו..

ולגבי הפלופי..בגלל שאיפסת את ההגדרות..החזרת את הפלופי לעבוד..בגלל זה המערכת מזהה אחד..פשוט כנס לביוס ותבטל אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה...

לגבי הריסט לביוס, שהוא לא היה יציב באוברקלוק לפני כמה חודשים הוא אוטומטית היה מתאפס, כרגע הוא לא.

אני כנראה יום שני אסע להחליף את כרטיס המסך ואז נקווה שהכל יפעל כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...