אלפים הפגינו בתל-אביב: די לכיבוש - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלפים הפגינו בתל-אביב: די לכיבוש

Nosh

Recommended Posts

ואתה לא הרבה יותר טוב, שמאלני זה לא קללה ובוודאי שלא מעיד על טמטום.אין שום פשע בלהביע דעה, הם לא מסיתים ועושים את זה בצורה לגיטימית, מעבר לכך שמאלני קיצוני גרוע בדיוק כמו ימני קיצוני - וכמו כל אדם אחר שהוא קיצוני בדעותיו.

הבעיה שאם נלך לפי התקשורת אין בעיה למצוא ימנים קיצונים אבל שמאלי קיצוני? אין חיה כזאת...

להגיד שכל קיצוני הוא גרוע זה נחמד, הבעיה היא שהגדרה שלך לקיצוני משתנה בהתאם לדעות הפולטיות שלך

מעבר לזה אין שום דבר רע שמעיד על טמטום בשמאלני, מצד שני אם אותו שמאלני משחק בWISHING GAME

בבועה החמימה והאופטימית שלו המציאות הערבית עלולה להתנפץ לו בפנים ...[br]פורסם בתאריך: 12.06.2009 בשעה 09:38:36

ויש להם בעיה עם ההתנחלויות היית לאחרונה בגליל ?

גניבת קרקעות בבניה לא חוקית הרחבות של ישובים על קרקעות מדינה - אתה מוזמן לעקוב פעם

ב....באום אל פחם או שפרעם...

אני חושב שפה זה כבר לא צריך להיות כיבוש.פה זה צריך להיות פעם אחת ולתמיד ניקוי יסודי..

יללה טרנספר יללה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ויש להם בעיה עם ההתנחלויות היית לאחרונה בגליל ?

גניבת קרקעות בבניה לא חוקית הרחבות של ישובים על קרקעות מדינה - אתה מוזמן לעקוב פעם

ב....באום אל פחם או שפרעם...

ההבדל הוא שבגליל עלו ערבים עם אזרחות ישראלית, ולכן זכותם לגור איפה שהם רוצים בישראל, בשפרעם או בתל אביב.

אם המתנחלים, הם יכולים לקבל אזרחות פלסטינית או מה שזה לא יהיה ואז הם יוכלו לגור שכם מצידי, והם לא יחשבו למתנחלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוש אתה יודע מה

שיהיה להם לבריאות אבל תראה לי שהם משלמים על מה שהם לוקחים !!!

אצלנו היהוד....על גג פרגולה מסכנה אתה צריך לפחד שהעיריה לא תעשה עליך מעקב ובית משפט.אצלם בונים על ימין ועל שמאל ואין פיקוח.

למה המדינה מחילה את החוקים העירוניים רק הישובים היהודים?? כי אנחנו כנועים ? כי אנחנו תושבי ??.

תראה לי ארנונה בישוב ערבי?? שמעתי סיפורים מפה ועד ההודעה החדשה על התחמקויות וקנס של 6000 שקל לשנה (צחוק בפנים )

הנה דוגמא על קצת המזלג :

חבר שלי עובד בחברת הובלות והוא מכיר כל ישוב בארץ וגם ישובים ערבים יצא לדבר עם ערבי והוא שאל אותו איך הם לא משלמים על בתים כאלה גדולים

אז הוא צחק ואמר לו: "אהה זה פשוט אני כל השנה לא משלם וגם המעקלים מפחדים לבוא אלי הביתה אז סוף השנה אני הולך לעיריה ומשלם קנס של 6000

שקל"

בחיפה תל אביב או כל ישוב יהודי אחר היו שוחטים אותך עם בית כמו של ערבי טיפוסי בארנונה.אז תסביר לי אתה למה להם מותר ולנו אסור והם עוד מתלוננים

על אפליה.ועוד תומכים בשטויות של הכיבוש.

לעצום עיניים תמיד קל ולהיות סלחניים תמיד קל עד שיום אחד זה יתפוצץ לנו בפרצוף.

עריכה :

מבחינתי ערבים הם לא תושבי .

הם פולשים ואויבים לכל דבר.אתה תיראה שאם תיהיה להם היזדמנות הם יכו בנו מבפנים

ראה אירועי עכו לפני שנה או שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שבגליל עלו ערבים עם אזרחות ישראלית, ולכן זכותם לגור איפה שהם רוצים בישראל, בשפרעם או בתל אביב.

אם המתנחלים, הם יכולים לקבל אזרחות פלסטינית או מה שזה לא יהיה ואז הם יוכלו לגור שכם מצידי, והם לא יחשבו למתנחלים.

קודם כל מה זה אזרחות פלסטנית? אם כל הכבוד לרשות הפלסטינית מה זה קשור

השטח הזה שטח ישראלי ורובו הקרקע בבעלות ישראלית.

עכשיו לגבי הערבים בצפון מה זאת אומרת זכותם לגור איפה שםה רוצים?

אני חושב שאתה לא שמת לב על מה אנחנו מדביםר הנושא הוא גניבת קרקעות, כאשר רוב הערבים בצפון

בדיוק כמו שהם לא שמים על מס הכנסה הם גם לא שמים על התרי בניה אישורים או על רכוש של אחרים

ואם כל הכבוד להיותם אזרחים ישראלים בניגוד לשאר האזרחים הם עושים מה שהם רוצים כמה שהם רוצים

כאשר אנחנו מדברים על הפרות בקנה מידה כזה שמתנחלים הופכים ללא רלונטים יחסית אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה לא הרבה יותר טוב, שמאלני זה לא קללה ובוודאי שלא מעיד על טמטום.

אין שום פשע בלהביע דעה, הם לא מסיתים ועושים את זה בצורה לגיטימית, מעבר לכך שמאלני קיצוני גרוע בדיוק כמו ימני קיצוני - וכמו כל אדם אחר שהוא קיצוני בדעותיו.

קודם כל זה כן מעיד על טמוטום למה אחרי כל הדברים שעושים לך\לעמך אתה עוד חושב שיהיה שלום???

תגיד לי איפה אתה חי?, יש לנו מדינה אחת חבוב ואם תתן אותה כבר לא יהיה לך לאן לחזור מהגולה.(שיעשו לך לינצ'ים בחול או מה שלא יהיה)

אין פשע בלהביא דעה...

הדעה שלהם מסוכנת לארץ וכיוצא מזה לעם, לבטחון, לכלכלה ובהרבה תחומים בחיים.

ימני קיצוני רק חושב על הארץ שלו, איך אפשר לחזק אותה ולתרום לה ולא כמו שמאלני שזה משהו שונה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי לא קראתי את כל ההשתלשלות ולא את הודעת פותח הת'רד, אבל רק מלקרא את הכותבת הדם שלי מבעבע!! נשבר הז*ן משמאלנים שמוכנים למכור את אמא שלהם תמורת הערבים! ראבק אתם ישראלים ויהודים או ערבים שתחפושת?! נמאס מכל היפי נפש האלה! אם לא אותו "שכובש" אתם (השמאלנים) הייתם ישנים בחורבות הבית שלכם!!!!!

get fuckin real!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימני קיצוני רק חושב על הארץ שלו, איך אפשר לחזק אותה ולתרום לה ולא כמו שמאלני שזה משהו שונה בכלל.

ואולי שמאלני קיצוני עושה את זה כי הוא חושב שזה מה שטוב למדינה שלו? חשבת על זה?

רגע, ימני קיצוני שעושה פיגוע ורוצח ערבים (כן, יש מחבלים יהודים שרוצחים ערבים, ולא חסרים כאלה שהיו מתים לעשות את זה), או כזה שהולך ושורף הוא סתם הורס פרדסים של פלסטינים חושב רק על המדינה שלו? באמת תסביר לי איך, אני בשיא הרצינות לא מבין איך זה עוזר למדינה במאבק, או לתדמית שלנו בעולם. התנחלויות? לא יודע, תדמיתית זה פוגע בנו הרבה יותר משזה עוזר. שלא לדבר על החיילים שנשלחים לאבטח/לפנות קבוצה מסוימת של מתנחלים, הקיצוניים שבקיצוניים לרוב - מעבר להוצאה כלכלית כבדה, חיילים מסכנים את החיים שלהם, או שחיילים שיכלו לשמור במוצב במקום עם פוטנציאלית סכנה יותר לא עושים את זה, מעבר לכך שהבנייה היא בלתי חוקית. אז תגיד לי שערבים לא משלמים מיסים או בונים מבנים לא חוקיים? לא אמרתי שלא ואני לא טוען שזה בסדר, להפך - וזה בושה שלא מטפלים בזה, אבל זה לא הופך את מה שחלק מהמתנחלים עושים לחוקי או לגיטימי.

עוד פעם, קיצוניות לא עוזרת לאף אחד. קיצוניות רק פוגעת, למעשה. ימני קיצוני פוגע במדינה שלך בדיוק כמו שמאלני קיצוני - ולמרות הניגוד, שניהם עושים את זה מאותה סיבה ברוב המקרים, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא נכון, נמאס שמסבירים את זה כל פעם מחדש.

קודם כל התקשורת שמאלנית אז בטח שהתדמית שלנו על הפנים למה אתה מצפה?

ימנים קיצוניים רוצחים ערבים נו באמת... שן תחת שן? עין תחת עין? (הרתעה)

מסכנים הערבים מה אני יגיד לך הם הרי לא הביאו את זה על עצמם נכון?

דווקא שאנשים עושים מאמץ לצמצם את הפגיעות של הערבים עושים בהם לינץ תקשורתי מטורף. (תקשורת שמאלנית לא יכול להיות..)

אתה היית הולך לגור באיזה מקום נדח בשם הציונות\האהבה לארץ\הדאגה לעם שלך? (קו ראשון של אש)

זו המדינה שלנו והצבא אמור להגן עלייה לא?

תשאל אנשים קרביים בצבא מה הם היו מתים לעשות, הם מתים להגן\להלחם ולא לשבת בסטלבט במוצב. (הרי למה הם התגייסו?)

לא הכל עניין של כסף אתה לא רואה את המלחמה אולי, חושב שזה סתם מהומות אבל חביבי אנחנו במלחמה על הארץ,

ואם לא נתעורר אנחנו נמצא את עצמנו בוכים עליה בחול.

לאט לאט ככה פיתחנו את הארץ וככה אנחנו גם יכולים להפסיד אותה.

אתה פשוט שונא מתנחלים בלי סיבה או בגלל סיבה ממש מטומטמת.

תחשוב בתור ציוני\מתנחל, אם הממשלה לא עוזרת לפתח את הארץ מישהו צריך הרי לעשות את זה לא? (אני פשוט גאה בהם כמה כח יש להם)

הבעיה שלנו זה שאנשים בטוחים יותר מידי בבתים שלהם, פשוט מתעלמים מהמצב.

אנחנו במזרח התיכון מוקפים באויבים מכל עבר, לא באמריקה ובטח שלא בשבדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל התקשורת שמאלנית אז בטח שהתדמית שלנו על הפנים למה אתה מצפה?

אני מצפה שבמקום לתת לתקשורת עוד חומר לרדת עלינו, לא ניתן את החומר הזה...

ימנים קיצוניים רוצחים ערבים נו באמת... שן תחת שן? עין תחת עין? (הרתעה)

אז הפתרון לרצח הוא....רצח?

ומחבלים יהודיים היו באמת מעטים, אבל אותם קיצוניים שהורסים פרדסים ושדות של פלסטינים, ששיכים לאותם פלסטינים, זה לגיטימי לדעתך? כי זה קורה יותר מפעם בכמה שנים...

מסכנים הערבים מה אני יגיד לך הם הרי לא הביאו את זה על עצמם נכון?

אמרתי את זה איפשהו?

דווקא שאנשים עושים מאמץ לצמצם את הפגיעות של הערבים עושים בהם לינץ תקשורתי מטורף. (תקשורת שמאלנית לא יכול להיות..)

איפה בדיוק? (אני אשמח ללינק שניים כדי לתת תגובה קצת יותר מלאה).

כן, התקשורת לא תמיד אובייקטיבית, ובחלק מהמקרים גם לא אמורה להיות יותר מידי אובייקטיבית, אבל לפעמים מה שכתוב שם פשוט...נכון.

אתה היית הולך לגור באיזה מקום נדח בשם הציונות\האהבה לארץ\הדאגה לעם שלך? (קו ראשון של אש)

אהבת הארץ מבחינתי זה לא ללכת להקים בית באיזה חור בשטחים, מצטער...

ציונות זה משהו סובייקטיבי ואאל"ט זה נטחן בדיון הזה (אם לא באחרים), ואני לא רואה איך להקים ישובים של 10 אנשים ביו"ש עוזר לבטחון העם שלי,מצטער (התירוץ של טילים או משו לא תופס, מצטער, לא חסרים ערים וישובים בארץ שנמצאים בטווח רקטות שירו אותן מתוך ערים פלסטינאיות, נתניה ועפולה רחוקות פחות מ20 ק"מ - טווח הקסאם, מטול כרם וג'נין למשל).

תשאל אנשים קרביים בצבא מה הם היו מתים לעשות, הם מתים להגן\להלחם ולא לשבת בסטלבט במוצב. (הרי למה הם התגייסו?)

אתה התגייסת כבר? לוחם? אתה יודע כמה אנשים נמצאים בשירות קרבי כי הצבא שם אותם שם, בלי קשר למה שהם רצו? אתה יודע כמה "שמאלנים קיצוניים", לטענתך, שירתו בצבא בתור קצינים, למשל, חלקם לוחמים או תומכי לחימה בבסיסים קדמיים? אתה יודע שאם אתה מצהיר שאתה הולך לצבא כדי "להרוג ערבים" יש סיכוי לא רע שתצא מקרבי עם פרופיל נפשי?

לא הכל עניין של כסף אתה לא רואה את המלחמה אולי, חושב שזה סתם מהומות אבל חביבי אנחנו במלחמה על הארץ,

ואם לא נתעורר אנחנו נמצא את עצמנו בוכים עליה בחול.

עוד פעם, אני באמת לא רואה איך ההתנחלויות תורמות לבטחון המדינה ברמה כזאת שאי אפשר לוותר עליהן. אהבה לארץ אפשר להביע ב-1001 דרכים אחרות.

לאט לאט ככה פיתחנו את הארץ וככה אנחנו גם יכולים להפסיד אותה.

ואיך הבעת דעות קיצוניות תורמת לכך?

אתה פשוט שונא מתנחלים בלי סיבה או בגלל סיבה ממש מטומטמת.

ממש לא נכון, למעשה בחלק גדול של ההתנחלויות, בעיקר הגדולות והותיקות, רוב האוכלוסייה אינה קיצונית, וחלקן הגדול יועברו למדינה במסגרת הסכם עתידי - ובצדק.

תחשוב בתור ציוני

כמו שכבר נאמר, ציוני זו הגדרה סובייקטיבית, גם אנשי מרץ הקיצונית כל כך ציוניים לא פחות ממך ומאנשי הימין.

תחשוב בתור ציוני\מתנחל, אם הממשלה לא עוזרת לפתח את הארץ מישהו צריך הרי לעשות את זה לא? (אני פשוט גאה בהם כמה כח יש להם)

כנראה שאיבדתי אותך איפשהו. מה בכלל ההגדרה שלך ל"לפתח את הארץ", או שזו סתם סיסמא ששמעת איפשהו והיא מצאה חן בעיניך?

הבעיה שלנו זה שאנשים בטוחים יותר מידי בבתים שלהם, פשוט מתעלמים מהמצב.

אנחנו במזרח התיכון מוקפים באויבים מכל עבר, לא באמריקה ובטח שלא בשבדיה.

הבעיה, כמו שאני מנסה לומר ת'רד שלם, שקיצוניות בטוח לא תפתור את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם לא מתביישים, לקרוא לצה"ל רוצחים במדים? אותם אנשים שנלחמים בשביל שנוכל לשבת כאן?

זה כל כך מרגיז לראות אנשים כאלה עוורים! עוורים שלא מסוגלים לראות ממטר אחד!

לא לראות מה עושים לאחים שלנו בגבולות, לא לראות את פעולות הטרור בירושלים כל הרציחות, לא לראות מה עושים לנו גם מחוץ לארץ.

העיקר הם חיים בתל אביב.. עד שהעיר הזאת לא תכנס לטווח הטילים לא ישתנה שם דבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yoav : אתה מדבר הרבה על התדמית של המדינה שלנו וזה הבעייה ,אנשים כמוך (עם כל רמת האנטילגנציה שלהם) לא מבינים שבזה שהם מונעים פעולות צבאיות בם עושים למדינה שלנו תדמית של מדינה חלשה ,וכל אותם שמולאנים שעושים מאבקים מהסוג הזה פוגעים עוד יותר בתדמית שלנו כי הם מעוררים מאבקים בתוך האוכלוסיה שלנו וזה גם מיצג אותנו בתור אוכלוסיה חלשה ,חוץ מיזה למה אתה (או אנשים עם דעה דומה לשלך) מפחד כל כך שהמדינה שלנו תכריזה מלחמה על המדינות המוסלמיות או על עזה ותמחק אותה מהמפה או על אירן ? אני חושב שזה כי אתה מפחד שזה יפגע לנו ב"תדמית" של המדינה ,אבל תיראה אירן מכריזה כל דקה שהיא רוצה להשמיד אותנו ואת כל התומכים שלנו , ומה עושים להם ? זה פוגע להם בתדמית עד כדי כך ?

VersuS : בגדול אני מסכים עם הדעה שלך אבל יש להדגיש שמתנחל הוא לא בהכרך ציוני (למען האמת הוא בדרך כלל נגד ציונות ) בדיוק כמו הדוסים שלרוב נגד הציונות .

או כן ומי שמפחד כל כך שהתדמית שלנו תיפגע בעייני האירופיים למשל (שכל יומיים מפגינים נגדינו ) תיראו את הסרטון הזה ותבינו שאין לנו מה לחפש מהם תמיכה כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VersuS : בגדול אני מסכים עם הדעה שלך אבל יש להדגיש שמתנחל הוא לא בהכרך ציוני (למאן האמת הוא בדרך כלל נגד ציונות ) בדיוק כמו הדוסים שלרוב נגד הציונות .

וכי זה למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנועה הציונית שאפה להקים מדינה יהודית בארץ ,מדינה שתיבנה על ערכים דמוקרטיים ,ותהייה בעלת הפרדה בין השילטון לדת .

הדתיים שאופים להקים במדינה מרכז דתי ,ללא כל היתערבות חילונית ,כנס לבניי ברק ותבין (אגב זה לא מדבר על כל הדתיים אלה אל היותר קיצוניים )

ועוד משהוא ,בכנס נגד שעשה אחמדינגד היה יהודים דתיים שפשוט נגד המדינה שלנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...