אלפים הפגינו בתל-אביב: די לכיבוש - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלפים הפגינו בתל-אביב: די לכיבוש

Nosh

Recommended Posts

ולצורך העניין (לא קשור לדעה שלי), אני אומר לך שאני רואה את כ"ך למשל כמפלגה לא ציונית. אני חושב שהפעולות שלהן הזיקו ליהודים יותר מאשר עזרו להם. אבל הם עשו את זה כי ככה הם תפסו את הציונות ובזה הם מאמינים (ואם אתה מעוניין בדעה שלי - אני חושב שמרץ וכך מפלגות עם מצע ציוני מאוד - כל אחת בדרכה שלה).

זה שאתה לא רואה אותם כציונים, לא אומר שהם לא. נכון, יש אנשים לא ציונים במדינה הזאת, אפילו כמה יהודים. אבל מה לא ציוני בלתת את יו"ש לפלסטינאים? למה לתת את רמת הגולן לסורים זה לא ציוני? ממתי הגישה של ארץ השלמה היא הכרחית כדי להיות ציוני?

ציונות זה משהו אינדיבידואלי, זה הרצון לבית לעם היהודי בארץ . פה נגמר המשותף בין הזרמים השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולצורך העניין (לא קשור לדעה שלי), אני אומר לך שאני רואה את כ"ך למשל כמפלגה לא ציונית. אני חושב שהפעולות שלהן הזיקו ליהודים יותר מאשר עזרו להו. אבל הם עשו את זה כי ככה הם תפסו את הציונות (ואם אתה מעוניין בדעה שלי - אני חושב שמרץ וכך מפלגות עם מצע ציוני מאוד - כל אחת בדרכה שלה).

זה שאתה לא רואה אותם כציונים, לא אומר שהם לא. נכון, יש בודדים שהם לא ציונים. אבל מה לא ציוני בלהחזיר את עזה? ממתי הגישה של ארץ השלמה היא הכרחית כדי להיות ציוני?

ציונות זה משהו אינדיבידואלי, זה הרצון לבית לעם היהודי בארץ . פה נגמר המשותף בין הזרמים השונים.

דייייי הם נהיו ציונים כי במיתוג מחדש של מר"צ איזה יחצן אמר להם לקרוא לעצמם כך.

וזה לא שלא יכול להיות שמאל ציוני, אלא שמר"צ לא מיצגת אותו מקיסמום שאתה יכול להגיד שהם פוסט ציונים

(אולי לזה התכונת כשדיברת על זרמים אבל אם כך אז הנצרות היא זרם ביהדות באותה מידה)

או שאולי המילה שאתה מחפש היא פתריטותית ?

אמיר אם אפשר לשאול בן כמה אתה?

יותר מבוגר ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייייי הם נהיו ציונים כי במיתוג מחדש של מר"צ איזה יחצן אמר להם לקרוא לעצמם כך.

וזה לא שלא יכול להיות שמאל ציוני, אלא שמר"צ לא מיצגת אותו מקיסמום שאתה יכול להגיד שהם פוסט ציונים

(אולי לזה התכונת כשדיברת על זרמים אבל אם כך אז הנצרות היא זרם ביהדות באותה מידה)

או שאולי המילה שאתה מחפש היא פתריטותית ?

מרץ מיום הקמתם היו ועדיין מפלגה ציונית לכל דבר ועניין. אם מבחינתך כל מה ששמאלה מליכוד הוא לא ציוני, זו כבר בעיה אחרת. אבל אין שום צל של ספק שמרץ מפלגה ציונית לא פחות ממפלגות הימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך הדיון אני אעשיר לכם כמה דעות : שמאלן לא משייך אדם לעדה או מוצא.קחו אותי אני מוטציה בפני עצמה

אני אשכנזי (מה שמשייך אותי ישירות לשמאל לפי דיון זה) אבל אני ימני קיצוני ושונא את בני דודנו האהובים (מה שאמור לשייך אותי למיזרחים)

והייתי בכיף שובר את הפרצוף לכל יפי הנפש הצפונבונים התל אביבים שמאד רוצים לתת את המדינה לבני דודים (אסור לומר מילות גנאי פה אז אני מעדן את דבריי)

ערבי זה מילת גנאי..אני בדעה שכל תהליך השלום מיותר והאדם שאני הכי מעריץ בדעותיו הוא מחמוד אחמדינג'ד (לא בתפיסת עולמו הנאצית)

אם היה לנו כזה מנהיג ולא פתטים כמו שיש לנו היום היתה לנו מדינה שלא היינו צריכים לחלוק אותה עם כל מיני תוספות.אבל לאאאאאאאאאאאאאא

השמאל בחר להיות נאור ולעזור לאוכלוסיות חלשות ולא לעזור לנו.אז זה מה שאנחנו מקבלים.לכו לגליל וראו באיזה ארמונות הם גרים ולא משלמים שקל ארנונה

ואחר כך מתלוננים שאין להם מערכות ביוב מים וחינוך בערים שלהם (כי אין מקום הבתים כל כך גדולים שאין מקום לעשות תשתית כזו)

שיהודי חייב 20 100 150 שקל העיריה או המדינה יחפשו אותו מתחת לבלטות אבל שערבי חייב 1000000000000 שקל הפקחים או המעקלים מפחדים

להכנס לכפר שלו.

פותח הדיון וכל חברי הדיון אין לכם מה לעשות כל עוד אין לכם מנהיג נורמלי שיבעט פה בכולם ויעשה סדר במדינה הזו ויפסיק את האפליה המתקנת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדאון, אנשים כמוך הם הבעיה הכי גדולה של העולם שלנו.

אתה גזען, בור והעובדה שאתה גאה באותן דעות ממש ממש מבחילה.

אתה שמאלני נאיבי ומטומטם, הבן אדם צודק ב 100%.

נראה לך שיש פיקוח על הבניה של הערבים בארץ?

אתה יודע כמה מיסים או בכלל מיסים הם משלמים?

כנראה שלא מההודעה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שיש פיקוח על הבניה של הערבים בארץ?

אתה יודע כמה מיסים או בכלל מיסים הם משלמים?

כנראה שלא מההודעה שלך

נו מה אתה אידיוט? איפה ציינתי את הדעות שלי?

אני מרכזניק, אני נגד הערבים אבל אני לא חושב שהם חיות כמו רוב הימניים ובייחוד אלו שמגיבים פה.

בנאדם גזען שמדבר כמו שהוא מדבר לא שונה בכלום מהנאצים או מרוב שונאי , ההבדל היחיד הוא שהוא במקרה נולד בישראל אז הוא שונא ערבים במקום.

ושלא נדבר בכלל על העובדה שהוא רוצה לפגוע באנשים עקב דעותיהם("והייתי בכיף שובר את הפרצוף לכל יפי הנפש הצפונבונים התל אביבים שמאד רוצים לתת את המדינה לבני דודים"). גם אני לא אוהב את אותם האנשים וגם אני חושב שהם יורים לנו ברגל, אבל אני אלחם ואמות כדי לשמור על הזכות שלהם לשמור על ולהביע את דעותיהם.

בגדול אני נגד מפגרים כמו רדאון(קיצוניים ימניים) וגם נגד מפגרים שחושבים שאם הם ייתנו את אמא שלהם לערבים(שמאלניים קיצוניים) יהיה פה טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבי זה מילת גנאי..אני בדעה שכל תהליך השלום מיותר והאדם שאני הכי מעריץ בדעותיו הוא מחמוד אחמדינג'ד (לא בתפיסת עולמו הנאצית)

אם היה לנו כזה מנהיג ולא פתטים כמו שיש לנו היום היתה לנו מדינה שלא היינו צריכים לחלוק אותה עם כל מיני תוספות.אבל לאאאאאאאאאאאאאא

אין ספק שגם היטלר היה מנהיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הבן אדם כועס, ואני מבין תכעס שלו.

אני לא חושב שצריך לשבור להם(לשמאלנים שמפגינים נגד המדינה) איזה עצם אבל לפחות לשקול את אזרחותם.

כמו לכל מי שלא עשה צבא\שירות לאומי\או כל סוג של התנדבות כל שהיא.

ושמנסה בדרך אחת או אחרת לפגוע במדינה\אזרחים.

אני עוד לא מדבר על הערבים שפוגעים בנו מחוץ למדינה... (שבהם צריכים לפגוע במכה קשה על כל נסיון ולא פגיעה אמיתית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין....

אתה מצדיק לתת לערבים חלק מהמדינה שלנו בעוד שלהם יש 22 מדינות ובקרוב את אירופה?? (שים לב שהימין הקיצוני עלה שם לאחרונה )

זה אומר משהו לגבי ההתנהגות שלהם כלפי המקומיים.

שלא לדבר על הפיתנה הידוע שמראה כמה הערבים או המוסלמים מהווים איום על המערב הנאור.

ואתה בטח רוצה לחבק את החמאס ואת החיזבאללה ולשבת איתם על כוס קפה מהביל...

אז קח שתי סטירות לחי ותתעורר מהר.

הנה לך תרחיש ותוכנית עתיקת יומין של הערבים עוד מימי קרל הגדול (האימפריה הרומית הקדושה )

שליטה מוחלטת בכל העולם והנחלת האיסלם כדת שלטת.מי שלא מאמין דינו מוות.

כיבוש אירופה אסיה כל קצוות תבל לא משנה כמה זמן יקח התוכנית הזו היא חזון של איסלם גלובלי בלב כל ערבי מאמין.

נכון להיות לערבים\פלסטינאים ימח שמם\איסלמים יש לפחות שליש מהגלובוס אז אתה\או כל השמאלנים רוצים לתת להם את המדינה היחידה שיש לנו ????

אני בתור ימני אזרוק אתכם ישר לים (סליחה הים עוד יפה מדי הייתי ישר בועט אותכם לזרועות החמאס האהוב עליכם)

ערבי לא משנה כמה יחייך אליך תמיד ירצה לתקוע לך סכין בגב.

מנטליות של מחבל בפונטנציה קיימת מאז הגיעו לעולם כי זהו חינוך מדור לדור.

שלא לדבר שגם אם הוא לומד במוסדות להשכלה גבוהה על חשבוננו ולא עושה - הוא עדיין מחבל בפוטנציה ואם הוא לומד כימיה בכלל איום לאומי מדרגה

ראשונה.

ניראה אותך ניכנס לכפר ערבי עם סממנים יהודים (כיפה מגן דוד טלית ) ויוצא משם חי

בניגוד לערבי\ה שיכולה להסתובב חופשי בקרבנו כמו איזה אירנים פאנטים לבושים בלבוש השמרני שלהם ולא יראו להם שום איבה !!!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה לא הרבה יותר טוב, שמאלני זה לא קללה ובוודאי שלא מעיד על טמטום.

אני לא חושב שצריך לשבור להם(לשמאלנים שמפגינים נגד המדינה) איזה עצם אבל לפחות לשקול את אזרחותם.

אין שום פשע בלהביע דעה, הם לא מסיתים ועושים את זה בצורה לגיטימית, מעבר לכך שמאלני קיצוני גרוע בדיוק כמו ימני קיצוני - וכמו כל אדם אחר שהוא קיצוני בדעותיו.

Radeon, אתה מדבר בסיסמאות ושאר שטויות. סתם שאלה, מאיפה אתה יודע שערבי לומד במוסד להשכלה גבוה על חשבוננו? ככל הידוע לי הוא משלם שכ"ל בדיוק כמו כל אזרח אחר במדינה. כל ערבי שלומד כימיה הוא מחבל בפוטנציאה? אני יכול ב-5 דקות למצוא בגוגל הוראות מדויקות איך להרכיב חגורת נפץ, שאם תתן לילד בן 10 - גם הוא יצליח. ויודע מה, תכנס לישוב ערבי עם דגל . אני רוצה לראות מה יעשו לך. סביר להניח שברוב המקומות כלום. אתה מדבר מתוך שנאה עיוורת, בלי שום מחשבה על מה שאתה בעצם אומר - אתה לא יותר טוב מאותם שמאלנים קיצוניים שאתה כל כך שונא, כל ההבדל ביניכם זה שאתה חושב X והוא חושב Y.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיסמאות????

איפה אתה רואה סיסמאות בדברים שלי?

זה שאני חרד לשלום המדינה זו זכותי הלגיטימית.שאני פוחד מהאיסלם יותר מכל דבר אחר זו זכותי ודעתי.מה אתה כל כך מתייפיף לי שאני קיצוני ?

אתה כל כך נאור?

שים לב שבכול מקום בעולם (לא רק אצלנו שזה יותר גרוע ממחלות כי זה מתפשט במהירות) שיש בו איסלם יש לך רק רדיקליות שנאה בורות ושובניזם.

אירן אפגניסטן הן דוגמא חיה למצב.בדעה שלי וזו רק הדעה שלי הייתי עושה פה טיהור אתני כמו שהרוסים עשו לארמנים.

אבל אנחנו מדינה יותר מדי יפת נפש.אצלנו זה יותר גרוע עם הסתה לרצח תוך כדי שימוש בתעודות זהות ישראליות.שלא לדבר על עזמי בש-רע שעדיין מקבל

פנסיה מהמדינה.

ויש להם בעיה עם ההתנחלויות היית לאחרונה בגליל ?

גניבת קרקעות בבניה לא חוקית הרחבות של ישובים על קרקעות מדינה - אתה מוזמן לעקוב פעם

ב....באום אל פחם או שפרעם...

אני חושב שפה זה כבר לא צריך להיות כיבוש.פה זה צריך להיות פעם אחת ולתמיד ניקוי יסודי...כמו שהעיפו אותנו מאירופה ב 39..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...