מספר שאלות לי אליכם בנוגע ל-XBOX 360. - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות לי אליכם בנוגע ל-XBOX 360.

amd@ati

Recommended Posts

GTA4 הוא גם חרא לאקס בוקס. לא שיש לי משהו נגדו, על פי הטיימר של המשחק שיחקתי לא פחות מ50 שעות :lol:

בעיקרון זה משחק חמוד, אבל גם האקס בוקס מתקשה לסחוב אותו לחלוטין, הרבה פעמים המשחק מקרטע וקרה לי פעם שהאקס בוקס נתקע לחלוטין בזמן המשחק.

אם כבר תקנה , תתחיל עם המשחקים שהם הכי חובה לכל שחקן X360, תקנה Gears of War 1+2 אלה שניים מהמשחקים הכי טובים ששיחקתי בהם אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

GTA4 הוא גם חרא לאקס בוקס

בעיקרון זה משחק חמוד, אבל גם האקס בוקס מתקשה לסחוב אותו לחלוטין, הרבה פעמים המשחק מקרטע וקרה לי פעם שהאקס בוקס נתקע לחלוטין בזמן המשחק.

אתה רציני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אקנה קורא צרובים, אני פוחד שאתקע ללא משחקים. (ראיתי שבטורנטים יש למעט מאד משחקים יחסית מקורות ובהורדה ישירה הקבצים נמחקו מהשרת.) מהי הדרך הטובה ביותר להורדת משחקים?

תודה רבה לעוזרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אקנה קורא צרובים, אני פוחד שאתקע ללא משחקים. (ראיתי שבטורנטים יש למעט מאד משחקים יחסית מקורות ובהורדה ישירה הקבצים נמחקו מהשרת.) מהי הדרך הטובה ביותר להורדת משחקים?

תודה רבה לעוזרים ;)

מהמדף בחנות.

ראבק, ממש לא בעיה לקנות משחקים, ולהוחכה יש לי פה על המדף 21 משחקים שכולם נקנו בפחות משנה מאז שיש לי את הקונסולה, ועם משכורת של חייל. ועוד חבילת הרחבה מיוחדת ל- IV, ועוד 2 משחקי ארקייד שקניתי.

מאחל לך שבאמת תתקע בלי משחקים פרוצים, ואם יהיו לך, אז שתתקע בלי LIVE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהערב בביקור בטאוור רקורדס בנס ציונה, הופתעתי קשות ממחירי משחקים שראיתי שם

לדוגמא : Orange Box ב50 ש"ח.

הייתי בשוק האמת, אולי בגלל שאני לא נכנס בדרך כלל לחנויות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מאד נחמדים ורוצים לעזור, אך בתור פורום רציני אתם מתעלמים מהאפשרות הכי משתלמת.

אי אפשר לערוך דיון רציני לגבי XBOX 360 מבלי להזכיר את כל האופציות העומדות בפני הצרכן.

אוקיי, לא אשאל יותר שאלות בנושא, ואשמח להעזר בכם בשאלות נוספות בהמשך.

TheHunter - אני לא בטוח שהמשכורת הצבאית היא מקור המימון העיקרי שלך...

עריכה: כשתמצאו משחקים כמו: 2\GTA IV, Gears of war 2, 4, Rainbow Six Vegas ודומיהם בפחות מ-100 ש"ח, אשמח לקנות את כל החנות... (150 גם מקובל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מאד נחמדים ורוצים לעזור, אך בתור פורום רציני אתם מתעלמים מהאפשרות הכי משתלמת.

אי אפשר לערוך דיון רציני לגבי XBOX 360 מבלי להזכיר את כל האופציות העומדות בפני הצרכן.

עריכה: כשתמצאו משחקים כמו GTA IV, Gears of war 2, CALL OF DUTY 4, Rainbow Six Vegas ודומיהם בפחות מ-100 ש"ח, אשמח לקנות את כל החנות... (150 גם מקובל)

חמודי,תרים תתחת,צא מהבית,כנס לחנויות שמוכרות משחקים,תסתכל ותאמין לי שתתפלא.

אתה צריך קודם כל להבדיל. אי אפשר להשוות משחק כמו VEGAS שיצא ב2006 או 2007,למשחק כמו GEARS OF WAR 2 שיצא ב2008 וגם מפורסם וידוע הרבה יותר..מן הסתם שמשחקים חדשים שיצאו בשנה האחרונה קשה למצוא במחיר מציאה,אבל תאמין לי,מנסיון, שאם אתה מוכן להמתין בסבלנות,תמצא גם בארץ משחקים מעולים לבוקס במחירים מצחיקים.

לראיה:http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=412529.0

משחקים פשוט מעולים,רובם בני פחות משנתיים,במחיר פשוט מצחיק! 50 שקל!! בארץ!!

תפתח את העיניים,תחפש קצת,ובעיקר תפסיק להגיד "אם תמצאו לי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: כשתמצאו משחקים כמו GTA IV, Gears of war 2, 4, Rainbow Six Vegas ודומיהם בפחות מ-100 ש"ח, אשמח לקנות את כל החנות... (150 גם מקובל)

אתה מדבר לא על הצרכן, אתה מדבר על הגנב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק אתם מוצאים משחקים ב50 ש"ח? אני אישית עכשיו הייתי בבאג עזריאלי ובבאג תחנה מרכזית בי-ם ויש מספר בודד של משחקי PS3 שמחירם הוא 99 ש"ח, אבל אין משחקים ב50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר לא על הצרכן, אתה מדבר על הגנב.

אני מדבר על הצרכן הנבון, שלא מוכן לקבל את הסחיטה של החנויות.

נכון ש-"אי אפשר להשוות משחק כמו VEGAS שיצא ב2006 או 2007,למשחק כמו GEARS OF WAR 2 שיצא ב2008 וגם מפורסם וידוע הרבה יותר"

אבל החנויות חושבות שאפשר... (וגם אם יש הבדל במחיר הזול מבניהם יעלה כ-300 ש"ח)

הרשימה שנתתי פה היא רק חלק מהמשחקים שבטוח אקנה, גם אם אשן בלילה ליד טאואר רקורדס לא אמצא אותם במחיר שפוי.

גם למחשב אתה יכול למצוא משחקים בכ-50 ש"ח, יש את הסלסלה הזו בכמעט כל חנות, השאלה היא בכמה מהמשחקים שם אתה באמת חושק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...