שאלה| לגבי עבודות ב oblivion - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| לגבי עבודות ב oblivion

MightYaad

Recommended Posts

אני מתחיל לשחק בoblivion ואני רוצה להיות סוג של גנב אבל שיכול להרוג גם....

אז חשבתי ללכת לdark brotherhood כדי להיות שם אסאסין ואז אני יהיה חזק בלחימה

אבל איך אני יכול לשלב בזה גם גנב....למשל אם אני רוצה לגנוב דברים ולמכור אותם...איך אפשר למכור אותם מחוץ לגילד של הגנבים

חשבתי ללכת על הגזע שנראה כמו הנמר

איך אתם ממליצים לי לשלב בין גנב למישהו שיכול להלחם (לוחם בסגנון אסאסין עם סכין או משהו כזה)

הרעיון הכללי הוא של דמות שמתגנבת וגונבת ויכולה לעשות גם נזק (לא צריך איזה לוחם חזק שיכול להלחם ב40 לוחמים בו זמנית אלא אחד על אחד)

אם לא הבנתם תשאלו ואני יסביר שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם שיחקתי גנב והצתרפתי לדרק ברדרהוד. בעיקרון אחרי שתעבור די הרבה משימות שלהם אתה תתחיל לקבל נשקים ממש חזקים, כך שאין לך מה לדאוג בקשר ללחימה. אני לא השתמשתי בסכין אלה בחץ וקשת. הייתי ממש חזק איתה...

אתה יכול גם לשלב כמה רמות של קסם אשליות עם הדמות שלך ואז להשתמש בקסם העלמות. נוח מאוד כשאתה גונב או רוצה לברוח מקרב קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת אלדר סקרולס היא לא כמו המשחקים האחרים שיצא לך להכיר, אין קלאסים קבועים, הסקילים שאתה תבחר כשאתה יוצר דמות הם הסקילים שהיהיו גבוהים יותר כשאתה מתחיל את המשחק וגם יעלו מהר יותר רמות, אבל בכללי כל דבר שתעשה יעלה את הסקיל שקשור אליו

למשל אם אתה רוצה להעלות את השימוש בלהב שזה סכין חרב וסוג מסויים של גרזנים אז אתה צריך להתקיף הרבה עם שתחת קטגוריית בלייד

או אם למשל אתה רוצה התגנבות יותר טובה אז אתה תצטרך להתגנב הרבה ואז מתי שאתה במצב התגנבות והדמויות לא מבחינות בך הסקיל לאט לאט יעלה

ככל שתרוץ- הסקיל של האתלטיקה יעלה, ככל שתקפוץ ותיפול ממקומות גבוהים- הסקיל של האקרובטיקה יעלה

תמכור הרבה- המרכנטיל יעלה

בקיצור אם אתה רוצה שהדמות שלך תצטיין במשהו אז תתאמן בו הרבה

ועוד משהו זה שמתי שעלו לך 10 נקודות בסקיל אחד או בכמה סקילים ביחד אתה תוכל לעלות רמה בזמן שאתה יושן ולעלות את הסטאטים שישפרו לך את הפעולות של הסקילים בכללי ואני לא זוכר אם הם גם צריכים שיעלו אותם כדי שלא תיהיה הגבלה בסקילים, או שאני מתבלבל עם מורווינד?

בכל מקרה הגילדות השונות לא נותנות לך יכולות, רק חפצים ומשימות כדי להעסיק אותך, זה הכל

אתה יכול להיות גם גנב וגם לוחם וגם קוסם ולא יודע מה, מה שאתה תעשה זה מה שאתה תיהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שאני רוצה להיות גנב רגיל עם חץ וקשת

לאן כדאי להצטרף לגילד של הגנבים או לdark brotherhood?

חשוב לי להרוויח כסף מסחורות גנובות וגם להיות טוב עם קשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצטרף לשניהם וזהו

אני לא זוכר שהרווחתי מהם כסף בכמות גדולה או משהו

רוב הכסף בא מגופות ומתיבות אוצר

בגילדה של הדארק בראדרהוד אני חושב שאתה מקבל מלא נשקים למשל גם חץ וקשת שהם מורעלים שזה טוב להתנקשויות

בגילדת הגנבים אחרי המשימה האחרונה שהיא מטורפת מרוב שהיא קשה, אתה מקבל כובע שאם נגיד אתה רוצה לעשות פשע או משהו ואתה לא רוצה שידעו שזה אתה אז אתה שם את הכובע ואז הם חושבים שזה מישהו אחר, אבל אל תשכח להחזיר את הכובע לראש כשאתה רוצה לעשות שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מה שנראה לך אחי

כשאתה מזל פשוט תקרא מה הוא נותן ואם אתה לא מבין אז תשאל, כי יש מונחים שקשורים למשחק שלא מבינים בהתחלה

הנה פה אתה יכול לראות אונליין את הסקילים והמזלות

http://www.elderscrolls.com/codex/codex_birthsigns.htm

בצד שמאל אתה יכול לשנות לסקילים שונים

לדוגמה: המזל של הגנב נותן 10 נקודות למהירות לזריזות ולמזל, זאת אומרת שסקילים שקשורים לתחומים האלה תיהיה לך יותר הצלחה על ההתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יפרש לmightyaad את הסקילים כדי שיהיה לו יותר קל להבין

הmarksman זה מה ששולט על חץ וקשת, ככל שתירה יותר ככה זה יעלה יותר, החץ חייב לפגוע באוייב כדי להעלות את הסקיל

sneak מין הסתם כמו שמו זה סקיל ששולט על ההתגנבות, ככל שיהיה יותר גבוה ככה פחות יבחינו

light armor שיריונות קלים, ככל שגבוה יותר ככה יותר קל לזוז עם שיריון קל ואתה מקבל פחות נזק, שים לב שהשיריונות שאתה לובש אומרים light armor

alchemy זה שאתה משיג סט אלכימיה ולוקח כמה פריטים שונים ויוצר מהם שיקויים, אבל בעיקרון זה חשוב למתנקש כי אתה יכול ליצור רעל מזה

illusion זה קסמי אשלייה

blade זה מתי שבאים קרוב אליך אל תיהיה גיבור תחליף לסכין או לחרב ותתקוף

ואחרון mysticism זה דברים שונים כמו טלקינזיז וגם בינד סאול שזה משהו שרוב השחקנים משתמשים שאתה יכול להכניס נשמה של מפלצת לאבן חן ואז לחזק ציוד עם זה

דרך אגב

לכל סקיל יש בונוס ככל שהם עולים

למשל אני חושב שאם sneak מגיע לאקספרט אז אתה יכול להתגנב גם עם נעליים בלי שיבחינו בך

אז תזכור עד שאתה משיג את הבונוס אז, כשאתה מתגנב תוריד נעליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להיות בשתי הגילדות האלה בו זמנית??

ואיזה race ו-birthsign כדאי לי?

אני הולך על class רגיל של thief

אפשר להיות בכל הגילדיות

אני בזמנו כששיחקתי הייתי לוחם\קוסם והצתרפתי לכל הגילדיות ועליתי לרמה הכי גבוהה בכולם... ואז נהיה לי די משעמם והפסקתי לשחק במשחק

חבל שהמשחק הזה לא מספק את העומק של מורווינד :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הבנתי...אני יתחיל לשחק ואם אני יתקל בבעיות אני ישאל פה

בשביל זה יש דיון ראשי על המשחק. (שאגב כבר ענו בו עשרות פעמים על השאלה שלך)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=320791.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...