כרטיסים מומלצים ל500W רזולוציה 1024*768(CRT כרגע) ותקציב פתוח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסים מומלצים ל500W רזולוציה 1024*768(CRT כרגע) ותקציב פתוח

Tsk

Recommended Posts

שלום לכולם,

רציתי לשאול כמה דברים על כרטיסי מסך(מן הסתם חחח).

יש לי Liberty Enermax 500W וחבל לי מאוד להחליף אותו ואני מסתכל פה ושם בNVIDIA ורואה שרוב הכרטיסים צריכים 550 לפחות(כל הכרטיסים החדשים של סדרת ה200)

ואני רוצה לדעת איזה כרטיסים אני אוכל להריץ אפילו עם 500W.

המפרט:

מעבד: 8400 3.0GHZ

לוח אם: P5Q

זיכרון: Reaper 2GB x2 1066

כרטיס קול: X-FI Xtreme Music

כרטיס מסך: 8800 GTS 640 MB

כונן קשיח:WD 320 GB

עוד 5 מאוררים מחוברים, 3 מהם על הספק

ועוד כונן אופטי אחד

תודה רבה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר, על ספק כמו שלך גם כרטיסים כמו GTX260 או HD4870 יתאימו

השאלה היא האם זאת תהיה הבחירה הנכונה בשבילך בהתאם להגדרות משחק.

מהיא הרזולוציה המקסימאלית של המסך שלך? ומהו התקציב שלך? (הוסף אותו לכרותרת)

כרטיס המסך שלך הוא 8800GTS 640MB? הבנתי נכון? (רשמת GTX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן צודק לגבי הכרטיס מסך, פשוט הX הוא ליד הS במקלדת :silly:

ממממ אין תקציב ספציפי אני רוצה לדעת מה באמת יוכל לרוץ עליו טוב בלי קשר לתקציב כרגע, התקציב לא בעייתי לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתאם למצב המלצתי אליך תשמע משונה אבל תן לי להסביר

אני ממליץ לך לא להחליף כרטיס מסך, למעשה אם היה לך כרטיס OB או משהו הייתי מציע לך מקסימום את 9600GT שנמצא ברמה שלך הכרטיס שלך, ולמה?

הרזולוציה של המסך שלך מאוד נמוכה וברזולוציה נמוכה שכזאת המעבד הוא גורם מכריע, הכרטיס עושה את העבודה שלו - וברזולויה כזאת זה קטן על הכרטיס שלך, ומוסר אותה למעבד, כל עוד הביצועים שאתה מקבל ב1024X768 הם לא טובים ויש לך כרטיס יחסית טוב, המעבד יהיה הגורם המכריע.

ברגע שיהיה לך מסך חדש ומתאים, אני ממליץ על 22''-24'', יהיה אפשר למצוא לך כרטיס מסך מתאים שכן יוכל לעשות את העבודה.

אז אם זה קורה^ מה יקרה אם תחליף עכשיו למשל לGTX260? מה שיקרה הוא שבכל זאת אתה תקבל את אותם הביצועים משום ששוב, כרטיס המסך יוכל להעניק את העבודה המינימאלית הזאת היות והמעבד פה הוא הגורם המרכיע למספר הפריימים בשניה.

עוד סיבה להחליף מסך היא כמו שאתה רוצה - חוויית גימיינג נטו, אני אישית החלפתי מCRT17'' למסך 24'', חווית המשחק שונתה מאין כמוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה דווקא לא חשבתי על זה, תודה על המידע זה דברים שבאמת לא חשבתי עליהם וכעת באה לי עוד שאלה וזו האם ה275 GTX ירוץ לי טוב, כי אין לי טעם לקנות 260GTX, שמעתי שה275GTX מצריך לפי ספק כוח של 550W, והכרטיס עצמו צורך צריכה מקסימלית של 220W (הכל לפי כן?) עכשיו ENERMAX טוענים כי אפשר לשים כרטיס שצריכתו עד 300W ולא יהיה עומס על הספק עם מעבד כפול ליבה(כמו שיש לי) ולכן אני שואל את זה, אני ינסה שוב לראות אם יש בNVIDIA יותר מידע על העניין אבל בגלל שיש פה מומחים בHWZONE החלטתי גם לבוא לשאול, זאת אומרת בלי קשר לביצועים כלל אלא סתם בשביל לדעת אם זה ירוץ על המחשב ללא קריסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...