צריך עזרה באטימת חדר מבריחת סאונד החוצה. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה באטימת חדר מבריחת סאונד החוצה.

1qaz2wsx

Recommended Posts

אני אוהב לשמוע את המוסיקה שלי חזקה ומפורטת, ומה לעשות, גר עם ההורים.. נמאס לי כבר שכל פעם שהם בבית אני לא יכול לשמוע מוסיקה בעוצמה נורמלית (ואוזניות לא באות בחשבון, דבר ראשון אני אוהב את החופש שלי בחדר ודבר שני, לפעמים באים חברים.. אני לא יכול לשמוע מוסיקה ולייבש אותם בשקט :) )

בקיצור, מה שאני מחפש זה דרך לאטום את החדר שלי מבריחת רעש החוצה. לא חייב ב 100%, אבל במידה כזאת שההורים שלי בחדר ממול (מרחק של בערך 10 מטר מהרמקולים כולל שני קירות) לא ישמעו את המוסיקה בכלל.

יש פתרון אפשרי כלשהו שאינו כולל שבירת קיר?

אני מסוגל להשקיע סביבות ה 1000 שקל בעניין, חריגה בינונית אפשרית אם ממש חייב..

מצורפת תמונה שתעזור קצת יותר להבין את המצב:

הקיר השמאלי ביותר שרואים-קיר משותף עם החדר של אחותי הקטנה, חדר ממ"ד, כמעט ואין דליפה וגם ככה אין לו שימוש\ממש מפריע לה.

הקיר הימני (עם הארונות) - קיר משותף למקלחת, יש דליפה לא קטנה, אבל זה פחות קריטי..

הקיר שבערך באמצע, ליד הקיר של הארונות, עם הדלת- הדלת פונה למסדרון והיא הבעיה העיקרית שלי, דרכה עובר רוב הסאונד (ואותה אני צריך לאטום בעיקר)

חשיבות ראשונה-אטימת הדלת

חשיבות שניה- אטימת הקיר שמסביב\ליד הדלת

חשיבות אחרונה- לאטום את שאר הקירות.

אם אפשר להכניס את כל השלוש בתקציב ברוך הבא, אבל אני מעדיף לאטום את הדלת לחלוטין (שבקושי ישמעו משהו במסדרון)

ואז לעבור להתעסק עם שאר הקירות..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחברה שלי יש בעיה כמו שלך, אבא שלה הביא חתיכת ספוג ארוכה, רכה וצרה, והדביק אותה על כל החלק שמחבר בין המשקוף לדלת. (ספוג לבן כזה, רצועה ארוכה, לא שמים לב לזה בכלל, זה לא מכוער או משהו)

זה עוזר בצורה לא רעה, וזול מאוד. לא אוטם לגמרי, אבל יהיה להורים שלך יותר שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תליית שטיחים על כל קירות החדר עשויה לעזור ואם אתה רוצה משהו יותר "כבד" אז אתה יכול לישתמש בספוג אקוסטי שנועד לספיגת רעשים והצבתו במקומות אסתרטגיים.

חוץ מזה הרעיון של יאר מאוד טוב ואני מכיר אותו בכל מיני מקומות והוא עובד מצוין וגם מונע טריקת דלתות! ;)

האופציה האחרונה והכי זולה (ולא בטוח תעבוד) היא שימוש בקרטוני ביצים (משטחים) והצבתם לאורך כל קירות החדר. ממש לכסות את כל החדר ואפשר גם לקשט אותם ולעשות משבצות ושטויות. זו אופציה זולה וחמודה ויחסית מקורית. הבעיה בה היא שהקרטון קצת דליק ולכן יש צורך להיזהר.

חוץ מזה למה שלא תעבור לממ"ד בחדר המקביל? הוא יאטום לך מספיק טוב! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבאס, שום ספוג ושום גומי לא יעזור לך מספיק. ספוגים מיועדים לשיפור אקוסטיקה בחדר. לצורך אטימה צריך חומרים שבדיוק ההפך, קשיחים כמה שיותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על פיתרון לאטימה מוחלטת, פשוט מונע בריחת דרך הרווח בין המשקופים והדלת.

זה עוזר במידה מסויימת, כדאי לנסות את זה ולראות אם זה מספיק לפני שמוציאים הרבה כסף על אטימה מוחלטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...