איך הופכים לנהג זהיר ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הופכים לנהג זהיר ?

Yehudaa

Recommended Posts

אם יש דבר שמבאס את הצורה זה לדפוק את האוטו ....

היום שברתי פנס קדמי +כיפוף לכנף+כיפוף קטן למכסה מנוע ...

אין ערובה לאף אחד שלא יעשה איזה תאונה , אבל מה הופך נהג לנהג זהיר שפעם ב10 שנים דופק משהו ?

לא יזיק קצת מוסר מועיל .

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לנהוג.

חשבתי אולי אני אקבל תשובות רציניות ....אבל אם בא לכם לדרדר את הדיון לספאם , SO BE IT ....

במחשבה שניה זה לא כל כך אופנתי להיות נהג זהיר אז אולי לא הייתי צריך לפתוח את הדיון הזה בכלל .

אבל מי שכבר הוציא כמה אלפים טובים על שיפוץ האוטו בטוח מבין על מה אני מדבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה..מה שיש לי להגיד לך ואל תפגע

זה שאם אתה שואל שאלה כזו, כדאי שלא תנהג.

ואני רציני.

בן אדם צריך לסמוך על האינסטינקטים שלו...אתה עם על הכביש..לא נוסעים מעל המותר, אני עושה זאת רק כשאני לבד / ממהר דחוף לאנשהו או בשעה מאוחרת שאין אף אחד על הכביש, מסתכל ימינה ושמאלה כל פעם, במיוחד שאני עובר נתיבים, לא נוהג כמו ערס משכונה ד' בבאר שבע חצי לצד שמאל העיקר פוזה שהראש לצד (לא אישית עלייך כן? אלא שיטת נהיגה מטומטמת שיוצא לי לראות על ערסים כאלו), זהיר בכל דבר זה אולי נשמע לך קצת זקן אבל ככה אני נוהג, וככה אני מסדר לעצמי נהיגה בטוחה הביתה, תמיד יכול להיות הדביל האחר שיהרוס לך את זה במקרה שני.

על הכביש תהיה חכם אל תהיה צודק.

קרו לי מספיק דברים שהיתה לי זכות קדימה בהם ועדיין נתתי את שלי כי אם הייתי ממשיך סביר להניח שהיתי יושב כמה פעמים בבית חולים או במקום אחר.

כשאתה על ההגה תחשוב טוב מה אתה מחזיק ועל מה אתה יושב..ומה אתה מסוגל לעשות בטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי ש"איך להיות נהג זהיר" אתה כבר יודע, אתה צריך את הלך המחשבה שיגרום לך להזהר על הכביש.

כל פעם שאתה נכנס לאוטו, תחשוב על אמא שלך, ועל אבא שלך, ועל האחים והאחיות שלך, ותחשוב כמה רע אתה תעשה להם אם חס-וחלילה יקרה לך משהו על הכביש, תחשוב על אמא שלך שבוכה לילות כימים על הבן שלה שנהרג בשנייה, והיא תמשיך לבכות ככה, עד סוף ימיה, כי אין דמעות מרירות יותר מאמא שבוכה על בנה, אתה באמת רוצה לעשות את זה למשפחה שלך?, אתה באמת רוצה להפוך את אמא שלך לאם שכולה?

אבל אתה חושב על אלפי שקלים לשיפוץ במכונית ועל פנסים שבורים, קטן עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק..

ועוד שאלה, תן לנו לדוגמא הסבר על מה קרה לך היום שהרסת חצי מהרכב :P

לפחות תגיד תודה שיצאת מזה בשלום זה דבר שני...

תראה ועם כל הקטע של נהג זהיר, גם אני דפקתי את הרכב פעם אחת, אבל כשיצאתי מחניה ולא ראיתי בטונדה קטנה שהיתה על הרצפה, אבל מאז למדתי להסתכל לאיפה אני נכנס בחניה כדי שאני אדע מה יש שם לפני, זו שיטה טובה לנסות לזכור לאן אתה נכנס ולאן אתה נוהג ככה שתדע לצאת משם, ובעיקר ללמוד את המקום שאתה נכנס אליו, זה יכול לקחת 2 שניות, במיוחד עם הכבישים שיש פה בדרום ובאר שבע זה מקום עם כבישים הזויים כמו תל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה חושב על אלפי שקלים לשיפוץ במכונית ועל פנסים שבורים, קטן עליך.

יש לי רשיון 13 שנה . ועשיתי בסך הכל 3 תאונות (באמת ,אני פשוט מעולם לא השתוללתי על הכביש , מכוניות אף פעם לא הלהיבו אותי )

אבל כל אחת יותר מפגרת מהשניה כולם בעיר וכולם במהירות נמוכה ...בגלל זה הענין הכספי יותר הדאיג אותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מוסר יש להרביץ...

אני חשוב שרוב מה שרשמתי פה זה בתאכלס מה שעושים על הכביש בצורה הכי נורמלית שאפשר לעשות..להיות זהיר ולנסות להבין את הכביש..במיוחד את הנהגים שיש לנו במדינה, ואת הכבישים הגרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתקרב יותר מידי למכוניות, לא צריך לעצור איזה חצי מטר לפני מכונית. לשים לב לרכבים חונים שגולשים קצת לכביש, ולא צריך לנסוע במהירות המקסימום המותרת.

איך קרה שדפקת את האוטו היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, לעולם אל תסמוך לחלוטין על אדם אחר

כל אדם אחר יכול לעשות שטויות, אנשים יכולים לא לתת זכות קדימה לא להסתכל מתי שהם יוצאים מחניה ועוד אלף דברים.... אל תשים את עצמך במצב שאתה סומך על מישהו אחר שיהיה בסדר כדי שלא תהיה תאונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...