ההתרשמות שלי מ-MX518 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההתרשמות שלי מ-MX518

Avi Levin

Recommended Posts

אהלן,

היום קיבלתי את ה-MX518 של לוג'יטק, ניתן לאמר כי העיצוב שלו נחמד (יש שקעים בפלסטיק שמתחת, כשקיבלתי את המשלוח חשכו עיני - אבל אז נגעתי בו והשקעים הם ליופי, מתחת לפלסטיק).

לטעמי, העכבר נוח מאוד, במיחד ההבלטה המיועדת לאגודל (העכבר הוא רק לימניים) - העכבר בחלק העליון עשוי מפלסטיק שקוף וחלק (שמונע החלקה של היד), ובמסגרת של פלסטיק מט שחור, באמצע העכבר יש את הלוגו של לוג'יטק (שאני מניח שיימחק בעוד כמה שבועות) שמעט מובלט אבל אפשר להסתדר.

הוא מגיע עם 2 כפתורים ליד האגודל שהפעולה שלהם ב-DEFAULT זה לשלוט על הדפדפן ב-FORWARD ו-BACK (קדימה ואחורה), כפתור באמצע שמפעיל מעין ALT TAB, ו-2 כפתורים שביניהם הגלגלת ששולטים על מהירות העכבר.

המיקום של הכפתורים:

המיקום של כפתורי השליטה על הדפדפן לא אופטימלי -

אם היו מזיזים אותו מעט קדימה, זה היה משפר את החוויה (צריך לקפל את האגודל בכדי להגיע לכפתור ה-BACK, אבל הוא מעט מוגדל אז זה יותר נוח).

המיקום של כפתורי השליטה על מהירות העכבר בכלל לא אופטימלי, וגם הכפתורים מעט חסרי התנגדות -

אפשר לא לשים לב וללחוץ כמה פעמים על הכפתורים, וגם הם קרובים מדי לגלגלת.

המיקום של כפתור ה-DOCUMENT FLIT (מעין ALT TAB) -

לטעמי לא משתמשים בו הרבה אבל זה שהוא באמצע, לא ניתן להגיע אליו בקלות.

הלחצנים (כפתורים) של שמאל וימין טיפה מרעישים, עדיך שהיו עושים אותם יותר רכים.

הגלגלת ממש לא משהו, בעת השימוש בה יש הרגשה שהיא עשויה מפלסטיק זול והיא עומדת להשבר.

השליטה של העכבר:

ניתן לשנות את מהירות העכבר "ON THE FLY", פיצ'ר די נוח, אבל לא שימושי כל הזמן, יכלו להזיז את הכפתורים לצדדים...

העכבר מוצק מאוד וגדול, השליטה בו קלה ומדוייקת מאוד.

היד לא מחליקה מהעכבר בגלל הפלסטיק, אבל יש מצע נוח לאצבעות (מסגרת המט).

תחתית העכבר מורכבת מ-3 כריות גדולות, שצוברות פחות לכלוך מ-4 קטנות, ויש גם מעין שקע שמאפשר את הוצאת הכריות, די נחמד.

חיבור הכבל לעכבר מחוזק בפלסטיק ויש לי ספק שייקרע.

אך...אין ברגים (לא ניתן לפתוח את העכבר).

לדעתי הייתרונות עולים על החסרונות - בעלי העכבר, מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר הכי טוב שהיה לי.

מבחינת הנוחות, וגם מבחינת הפיצ'רים והביצועים.

הדבר היחיד שהייתי מחליף זה את הגלגלת, ובעצם אולי את הפלסטיק כי הוא צובר לכלוך ברמות.

אני חושב שאם כל העכבר היה מהפלסטיק ה"מט" הרך זה היה אפילו יותר נוח. אבל הצורה שלו מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בעלים של ה-MX518,

מבחינת צורת העכבר וגודלו הוא נח מאוד. אבל עם הזמן הגומי שבצדדים מתקלף, מאוד לא נעים/נח למגע וגם לא נראה טוב.

הלוגו של לוג'יטק באמת מתקלף - שזה דבר על הפנים בפני עצמו בשביל עכבר ב-200+ שקלים של חברה כמו לוג'יטק. (אבל מה אני מבין, אולי גם בעכברים אחרים זה כך)

בסה"כ עם הקילופים של הגומי ושל הלוגו של לוג'יטק - הוא נראה על הפנים. אני לעולם לא אקנה שוב עכבר עם גומי שכזה בצדדים או בכל חלק אחר של העכבר.

נ.ב.- יש גומי לא רק בצדדים, יש גומי באיזור כפתור הגלילה, ה +, ה - וה-Alt Tab. הגומי הזה מתקלף אפילו יותר בגלל המיקום שלו.

מצטער שקניתי את העכבר הזה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...