מתלבט בין קניה PS3 או XBOX360 ? - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין קניה PS3 או XBOX360 ?

alex15

Recommended Posts

צודק פשוט יש בו אנשים בני 5 חוצפנים חושבים שהם מבינים ! פשוט ילדי כאפות מסכנים חח

שמת לב מה רשמת ::)

בשביל מה כל השפה הזאת, תעשו דיון רציני עם עובדות ולא עם קללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני שקלתי לקנות אקסבוקס ואני שמח שלא קניתי בסוף! מזל!

גילתי שכמעט כל משחק שמה בסופו של דבר יוצא למחשב! ואם יש מחשב טוב אז חשבתי למה להוציא אלפי שקלים על אקסבוקס שגם אם אתה עושה את הפריצה צריך כל פעם לפחד מלקבל באן וגם הדיסקים עולים לא מעט והבנתי שלפעמים המשחק לא פועל או שצריך PAL ולא NTSC וכל מני כאלו קיצר סיפור קטן ומעצבן..

אני חושב שבגלל שכמעט כל משחק יוצא גם למחשב זה החסרון הכי גדול של האקסבוקס כי חוץ מכמה אקסלוסבים כמו היילו ופייבל 2 וגיירס אוף וואר ועוד כמה שאני מאמין שגם הם יוצאו למחשב אני לא רואה סיבה למה לקנות את האקסבוקס ותוכל למצוא משחקים לא פחות טובים ואפילו די דומים לאותם משחקים אקסלוסבים בקונסולה אחרת אפילו במחשב... , לעומת זאת לסוני יש הרבה יותר אקסלוסבים והרבה יותר טובים תאמין לי ואם יש משחקים שרק יוצאים לסוני או לאקסבוקס אז מקסימום קונים ב 200-300 שקל פעם ב משחק או שאם יש חבר עם קונסולה תעשו חצי חצי או לא יודע זה תלוי בך כבר =]

בסופו של דבר שאלתי את עצמי את השאלה הזאת

לקנות קונסולה שרוב המשחקים שלה אני יכול לקבל גם במחשב ואפילו יהנה לשחק בהם במחשב יותר או לקנות קונסולה שאין לה את ה"בונוס" שיש ל 360 ולהנות ממשחקים אקסלוסבים מעולים מגוון רחב הרבה יותר של משחקים ולא רובם יריות (שמתי לב שרוב המשחקים ל 360 הם יריות ולא הרפתקאות ודברים כאלו [תקנו אותי אם אני טועה , אני לא רוצה להטעות חס וחלילה]) וגם חינם שתוכל גם אם לא ממש אכפת לך מהאינטרנט תוכל להיכנס ולשחק ברשת ול PSN ולהוריד דמואים ודברים כאלו !

ואם אתה לא מאלו שמשחקים במחשב ולא מוריד "דברים" למחשב ואתה טיפוס של אז אני חושב שדווקא כן יתאים לך 360 ...

מקווה שעזרתי לך ההחלטה כולה שלך ואני ישמח לשמוע מה קנית או מה אתה בטוח הולך לקנות

אני חייב לחזק את מה שהוא כתב!

בסופו של דבר, ל-X360 יש הרבה משותף למחשב מאשר ל-PS3.

מבחינה טכנית אני מעדיף את X360, אבל... למי שיש מחשב טוב למשחקים אז... PS3/WII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לחזק את מה שהוא כתב!

בסופו של דבר, ל-X360 יש הרבה משותף למחשב מאשר ל-PS3.

מבחינה טכנית אני מעדיף את X360, אבל... למי שיש מחשב טוב למשחקים אז... PS3/WII

מה אתה מחרטט , אתה חרטטן גדול אה ... 360 שם את המחשב בכיס הקטן , מה אתה משווה בכלל ... אין GEAR OF WAR 2 למחשב וגם לא PS 3 הוא בלעדי ל 360 .. יש הבדלים קטנים בין 360 ל PS 3 ולגבי המשחקים הרוב דומה חוץ מכמה משחקים בלעדיים לכל אחת מהקונסולת . אלק לחזק יאללה לך תחליף את הכרטיס מסך שלך ב 1000 ש"ח שיצא משחק כבד עם דרישות כבדות .. מי שרוצה משהו טוב למשחקים ועם פריצה אז קונה 360 ולא מחשב חזק למשחקים שעולה לפחות 5000 ש"ח שישרת אותו שנה וחצי גג שנתיים ואז צריך לשדרג כרטיס מסך ואפילו זה לא יעזור :lol: :lol: :lol: :lol: היית מת שהמחשב שלך יריץ משחקים כמו ב או PS 3 בינתיים תתקע מולך המסך עם העכבר והמקלדת חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהכל השטויות אבל יש כמה , כן הוא לא מגיע עם כרטיס רשת אבל הגזמת זה לא עולה 100 דולר , בארץ אפשר להשיג אותו ב 450 אפילו ב 250 מיד 2 , ובחו"ל 50 דולר אני מכיר מישהו שקנה ורשמי גם , לגבי הדיסק הקשיח היום אפשר לקנות פרימיום ג'אספר עם דיסק קשיח 60 ג'יגה עם פריצה ב 2249 ש"ח מי קונה בנפרד אה לרוב יש פרימיום או אליט , ואפשר לשדרג ולשים דיסק קשיח של וזה יעבוד וזה בדוק , חחח הצחקת אותי עם המשפט האחרון עדכוני פריצה שיוצאים זה בגלל דברים חדשים למשל העדכון האחרון שיצא 1.6 בשביל RIP ומי שיש לו את הקונסולה ומבין אז יודע איך להתגונן ולא לקבל באן

כרטיס רשת עולה בחול 100$ אפשר בפחות כמו 80$ בחול פה -

http://www.amazon.com/Xbox-360-Wireless-Network-Adapter/dp/B000B6MLV4

ולהזכיר לך 450 שקל זה לא קצת גם בארץ וזה מעל 100$ שאפשר היום להשיג כרטיס רשת למחשב ב100 שקל בערך

אם היו נותנים תמיכה בכרטיסי למחשב אז לא הייתה בעיה אבל חיבים רישמי

ואפשר לשדרג ולשים דיסק קשיח של וזה יעבוד וזה בדוק

אתה חיב דגם מסוים של ארד דיסק ואתה חיב את המכסה

בPS3 לדוגמה אתה יכול להכניס ארד דיסק ניד רגיל ואפילו

מי שיש לו את הקונסולה ומבין אז יודע איך להתגונן ולא לקבל באן

אתה מתכוון חופר בפורומים של פריצות כל הזמן ומקווה להיות יותר מעודכן ממיקרוסופט

מי מתלהם ומתחנן יא חתיכת מסכן אחד אתה ממש ילד קטן ומסכן ומתלהם גם , זה פורום של קונסולת אז השאלות שהוא שאל רלוונטיות לגמרי אז בשביל מה יש פורום כזה הכל אסור חחח לסגור את הפורום ושלום שלום , כן אני לא בן 5 כמוך ותתבגר אתה כי אני לא סופר אותך יש לך שכל של תינוק בין חודשיים לך תתאפס ושתה כוס מים חתיכת חוצפן

פשוט ילדי כאפות מסכנים חח

troll.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמתעניין בבוקס בוא אני יגיד לך מה דעתי וזהו

אם אתה משחק הרבה במחשב ומוריד הרבה למחשב ובעיקר רוב הזמן מול המחשב לא שווה לך לקנות אולי מתחשק לך עכשיו (וגם לי זה קרה שפתאום רציתי מאוד מאוד קונסולה שבעצם אני הרבה יותר משחק במחשב) אז שוב לא שווה לך כי במחשב יש לך הרבה יותר משחקים ורובם הגדול גם באקסבוקס אז למה לך לקנות אקסבוקס שיש לך מחשב ואתה יכול לשחק שמה ולחסוך לעצמך הרבה כסף וגם תוכל להשקיע במחשב שלך אם הוא קצת ישן ותאמין לי לא כל כמה חודשים מחליפים כרטיס מסך אני עם שלי כבר שנתיים הוא עלה בערך 900 שקל והוא חזק מאוד ובטוח יחזיק לי עוד הרבה זמן , וידוע שבמחשב טוב המשחק פועל יותר טוב מלקונסולה..

אם אתה לא מוריד ומשחק במחשב אז קנה אקסבוקס אתה תרוויח כי אם אתה לא משחק במחשב אז תשחק בהם באקסבוקס..

ואם אתה באמת חייב קונסולה ויש לך את הכסף להרשות לקנות משחקים יקרים ואתה החלטת שבאמת אתה לא צריך אקסבוקס בגלל מה שרשמתי למעלה אז קנה PS3 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס רשת עולה בחול 100$ אפשר בפחות כמו 80$ בחול פה -

http://www.amazon.com/Xbox-360-Wireless-Network-Adapter/dp/B000B6MLV4

ולהזכיר לך 450 שקל זה לא קצת גם בארץ וזה מעל 100$ שאפשר היום להשיג כרטיס רשת למחשב ב100 שקל בערך

אם היו נותנים תמיכה בכרטיסי למחשב אז לא הייתה בעיה אבל חיבים רישמי

אתה חיב דגם מסוים של ארד דיסק ואתה חיב את המכסה

בPS3 לדוגמה אתה יכול להכניס ארד דיסק ניד רגיל ואפילו

אתה מתכוון חופר בפורומים של פריצות כל הזמן ומקווה להיות יותר מעודכן ממיקרוסופט

troll.gif

יש מספיק פורומים מקצועיים בארץ ובחו"ל ואני לא מתכוון לכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב את אלה שבאים לפה מFXP עם הידע הדל שלהם וחושבים שהם באמת מבינים משהו למרות שהם לא. Rdx וAlexpir החליטו לרדת לעם ולבוא לפורום הזה כי כנראה הם יותר מדי חכמים לFXP.

לא.

בתור התחלה אני אציין לשניכם שאתם זוג דבילים בורים, אין לכם שום ידע במה שמדובר אין לכם שום ידע בטכנולוגיה ואין לכם גם כנראה ניסיון. אתם זוג ילדים קטנים שמתיימרים לדעת דברים אבל הנה החדשות--->אתם לא מבינים כלום. בשיא הרצינות אני חייב להגיד שאני משער שגילכם הוא 15 לפחות ומבחינתנו אתם ילדים קטנים כי בגיל הזה זה שיא הטמטום בנוער.

בתור המשך אני מבקש שלא תחשבו אפילו לתקוף את קרירין כי הוא הרבה יותר מנוסה וחכם משני אפסים כמוכם, אומנם יש לו ויי אבל זה לא שולל ממנו את אפשרות להגיב על נושאים שקשורים לPS3 וX360 כי למרות הכול אומנם אין לו נסיון גדול איתם אבל יש לו ידע בהם. וממה שקראתי הוא אפילו מבין יותר מכם בהרבה. אז תנו כבוד למישהו שמבוגר מכם ומבין יותר מכם.

בנוסף לכך אסור לדבר על פריצות כלל, מצטער שהחוק הזה לא לטעמכם אבל חוק זה חוק, אין לכם שום זכות לבוא לפה ולהתחיל לשבור את החוק רק כי בFXP לא דואגים שיהיה סדר. יש כללים ואתם תצייתו להם או שאתם תעופו מפה.

גם כן, אני חייב לציין דבר נוסף זה שאתם חייבים להפסיק לתפוס תחת, אתם כולה ילדים קטנים שרק גילו שהם יכולים כבר לאונן והם מתלהבים מכל דבר אפשרי. בבקשה בבקשה, תחזרו כבר לFXP .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב את אלה שבאים לפה מFXP עם הידע הדל שלהם וחושבים שהם באמת מבינים משהו למרות שהם לא. Rdx וAlexpir החליטו לרדת לעם ולבוא לפורום הזה כי כנראה הם יותר מדי חכמים לFXP.

לא.

בתור התחלה אני אציין לשניכם שאתם זוג דבילים בורים, אין לכם שום ידע במה שמדובר אין לכם שום ידע בטכנולוגיה ואין לכם גם כנראה ניסיון. אתם זוג ילדים קטנים שמתיימרים לדעת דברים אבל הנה החדשות--->אתם לא מבינים כלום. בשיא הרצינות אני חייב להגיד שאני משער שגילכם הוא 15 לפחות ומבחינתנו אתם ילדים קטנים כי בגיל הזה זה שיא הטמטום בנוער.

בתור המשך אני מבקש שלא תחשבו אפילו לתקוף את קרירין כי הוא הרבה יותר מנוסה וחכם משני אפסים כמוכם, אומנם יש לו ויי אבל זה לא שולל ממנו את אפשרות להגיב על נושאים שקשורים לPS3 וX360 כי למרות הכול אומנם אין לו נסיון גדול איתם אבל יש לו ידע בהם. וממה שקראתי הוא אפילו מבין יותר מכם בהרבה. אז תנו כבוד למישהו שמבוגר מכם ומבין יותר מכם.

בנוסף לכך אסור לדבר על פריצות כלל, מצטער שהחוק הזה לא לטעמכם אבל חוק זה חוק, אין לכם שום זכות לבוא לפה ולהתחיל לשבור את החוק רק כי בFXP לא דואגים שיהיה סדר. יש כללים ואתם תצייתו להם או שאתם תעופו מפה.

גם כן, אני חייב לציין דבר נוסף זה שאתם חייבים להפסיק לתפוס תחת, אתם כולה ילדים קטנים שרק גילו שהם יכולים כבר לאונן והם מתלהבים מכל דבר אפשרי. בבקשה בבקשה, תחזרו כבר לFXP .

ואתה חתיכת ילד טמבל אידיוט מסכן , ילד כאפות בקיצר אני מגדל אותך שמור על הפה שלך יא תת רמה זבל ואתה לא מבין כלום בחיים שלך מה אתה מקנא ב FXP לפחות יש להם פורום לכל קונסולה ולא כמו פה סלט חחחח יא אפס אני מגדל אותך אתה בן 13 וחושב שהוא בן 25 .. מבחינתי אתה בשיא הטמטום כי הניחוש שלך לא נכון . יא נבזי .... אלק קרירין הרבה יותר מנוסה חחח אין לו 360 והוא בטח קרא איזה כתבה לא נכונה וסתם מזיין תשכל והוא גם דיסלקט תסתכל כמה שגיאות כתיב יש לו ואז תדבר אתה חתיכת טיפש ואפס וזבל גם .. ובואנה יא חתיכת אפס אתה תתן כבוד למישהו שמבוגר ממך ומבין ומנוסה יותר ממך אל תתפוס תחת יא דביל אתה תופס יותר מדי מעצמך יא נבלה לך לך חפש תחברים שלך וכשמש תזרח לי מהתחת אתה תהיה מבוגר ואל תאיים יא חתיכת חרא ושקול מילים .. מי שתופס תחת זה אתה יא טמבל מה אתה חושב שמי נכנס לפה הוא בן 13 כמוך שתדע לך יא טמבל אני בן 24 . לך לך תעשה ביד יא אפס מאופס מה היום גילית את האינטרנט מתלהב יא ... חתיכת בור ועם ארץ אפילו מבוגרים וזקנים מתלהבים מקונסולות אז אתה יצאת אהבל גדול הקנאה והשנאה אוכלת אותך לך לך תישן על האף ילד מסכן שלובש שמלה לך תשחק מייפל ובבקשה תחזור לחור שיצאת ממנו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...