מתלבט בין קניה PS3 או XBOX360 ? - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין קניה PS3 או XBOX360 ?

alex15

Recommended Posts

כדי לא לעזור לתופעת הגניבות פחח :lol:

שתוק כבר אתה יוצא עוד יותר מפגר.

אם היית אומר איך צורבים אז היית עוזר לתופעת הגניבות ? :lol: :lol: :lol: :lol:

פאק איזה מפגר אתה אם מישהו פה היה רוצה לצרוב ולא ידע איך תאמין לי הוא היה מוצא את הדרך לדעת ואם היית אומר מהתחלה איך לצרוב לא נראלי עכשיו חצי מהפורום היה רץ לעשות את זה ובזה היית עוזר לתופעת הגניבות :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאיפה נהיה לך פתאום ? :lol: חרטטן אתה זה משהו

בהתחלה אתה יורד על הקונסולה ופתאום ישלך אותה ? :nixweiss:

בקיצור לא נגיב לדברים שלך כי אתה חרטטן רצח ואין טעם בכלל לדבר איתך יש לך בעיה בראש . :screwy:

אתה מדבר אליי? יש לי 2 אקס בוקסים. ואיפה אתה רואה אותי יורד על האקס בוקס בדיוק, ירדתי עלייך.

דביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guy950 עכשיו הוא יקלל אותך יקבל באן ויטרח לפתוח משתמש חדש

alexpir תעשה טובה לכולם יש פורום 360 בVGAMES שניראה לי מאוד יתאים לך

יש שם הרבה כמוך לטוב ולרע ... ::)ובטח שם לא תקבל באן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע יש הרבה מאוד בוייגימס 360 שאם אתה מגיעה אם טעם\דעות שונות הם פשוט לא מסוגלים לנהל דיון עניני

יש שם גם הרבה צבועים אבל לא ניכנס לזה פה

אני אוהב לדבר גם אם אנשים אם טעם אחר לדוגמה זמן תה ודובי

אבל לא סובל אנשים שיקריבו את המשפחה שלהם בשביל "להגן" על הפלטפורמה \חברה האהובה שלהם

ושם יש הרבה כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי צריבת דיסקים ל 360 איך עושים את זה ואיזו תוכנה צריך שתבדוק לנו ..

ואיזה סוג של דיסקים .

לגבי קנית ה 360 אני עדין מתלבט .

55% - קונה

45% - לא קונה

אז תקנו אותי אם אני טועה .

אם אני קונה קונסולה 360 אני יכול לשחק נגד הקונסולה אבל אם אקנה דיסקים אורגינלים גם אסור לי להתחבר לרשת שלהם כי הם יאתרו אותי שאני מנסה לפרוצ או שפרצתי להם למערכת של ה 360 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 חיבור לרשת אם יש כרטיס רשת שיהיה בסלון

2 כונן גדול כ 80GB ומעלה

3 החלק החשוב ביותר שיהיה קורא צרובים

4 אפשרות למערכת ביתית שיכולה לנגן ולהפעיל סרטים שירים ...

5 בנוגע לטלויזיה יהיה מחובר ל לפלאזמה PILOT

אין לי יותר מד כספ להוציא על הדיסקים אזרני אקנה דיסקים צרובים

קודם כל עזוב את RDX

שנית

1-לא מגיע מובנה במכשיר ועולה 100$ בחול לרישמי אפשר לקמבן ראוטרים מסוימים במקום אבל זה ניראה מגוחך

2-עולה יקר מאוד ב360 למעשה אין 80 יש 60 או 120 והם מאוד יקרים כי צריך דגם מסוים שמגיע אם מתאם של

תאורטית אפשר לקמבן משהו אבל זה לא כזה פשוט והדגמים הרישמים מאוד יקרים

3- החלק החשוב ביותר שיהיה קורא צרובים-למרות מה שאמרו אין הוכחה שזה חסין באן

MS לא עשתה איזה גל באן איזה תקופה אבל זה לא אומר שיש חסינות לזה ואפילו מפתחי תוכנות הפריצה לא אמרו שזה בטוח חסין

4-5 -זה יכול להפעיל שירים וסרטים וגם ב1080 P

בחול יש גם שרות להשכרה דרך הרשת שלא קים בארץ אבל מחשב חדיש יעשה עבודה טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi:

קודם כל דבר חלש,מאיפה אתה יודע איזה מכשירים יש לקרירין בבית,היית אצלו,אולי יש לו והוא לא הוסיף את זה לפרופיל. :kopfpatsch:

תן כבוד לקרירין.

שנית לרוב אלה שענו פה יש יותר ידע על סוגי הקונסולות ממה שאי פעם יהיה לך..זוהי מתנתם של המבוגרים ממך..ידע...אז במקום ללמוד אתה מתלהם

ומתחנן שירחיקו אותך מהפורום,לא על כול שאלה מותר לך לענות!!!

ואם אלקס היה שואל עם מה עדיף לרצוח אנשים ואיזה דרך תמנע ממנו להיתפס..אזי גם היית עונה :nono:

תתבגר כבר,אתה לא בן 5,לפחות לא פיזית.

קח את עצמך בידיים ותתאפס. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מה אתה נדחף יש לך בכלל יא מסכן חחח , כמה שטויות בתגובה אחת !

יש לי גם מחשב חזק והיו לי מספיק קונסולות בעבר

יש לך הוכחות שאני מדבר שטויות ? -בטח שאין לך כי הכל נכון

360 לא מגיע אם כרטיס רשת וצריך לקנות רישמי שיקר \ארד דיסק צריך לקנות רישמי וזה גם יקר \האקרים בעצמם אמרו שהם לא מבטיחים 100% חסינות -לא סתם כל כמה זמן מוצאים עדכוני פריצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi:

קודם כל דבר חלש,מאיפה אתה יודע איזה מכשירים יש לקרירין בבית,היית אצלו,אולי יש לו והוא לא הוסיף את זה לפרופיל. :kopfpatsch:

תן כבוד לקרירין.

שנית לרוב אלה שענו פה יש יותר ידע על סוגי הקונסולות ממה שאי פעם יהיה לך..זוהי מתנתם של המבוגרים ממך..ידע...אז במקום ללמוד אתה מתלהם

ומתחנן שירחיקו אותך מהפורום,לא על כול שאלה מותר לך לענות!!!

ואם אלקס היה שואל עם מה עדיף לרצוח אנשים ואיזה דרך תמנע ממנו להיתפס..אזי גם היית עונה :nono:

תתבגר כבר,אתה לא בן 5,לפחות לא פיזית.

קח את עצמך בידיים ותתאפס. :screwy:

דבר חלש אתה ותרגע ! הוא אמר שיש לו ואין לא 360 , יש לי ידע יותר מאלה שענו וגם רוב הידע שלי הוא מפורומים מקצועיים של ולא סתם ותאמין שאני מספיק מבוגר ממך , מי מתלהם ומתחנן יא חתיכת מסכן אחד אתה ממש ילד קטן ומסכן ומתלהם גם , זה פורום של קונסולת אז השאלות שהוא שאל רלוונטיות לגמרי אז בשביל מה יש פורום כזה הכל אסור חחח לסגור את הפורום ושלום שלום , כן אני לא בן 5 כמוך ותתבגר אתה כי אני לא סופר אותך יש לך שכל של תינוק בין חודשיים לך תתאפס ושתה כוס מים חתיכת חוצפן[br]פורסם בתאריך: 6.06.2009 בשעה 10:19:44

יש לי גם מחשב חזק והיו לי מספיק בעבר

יש לך הוכחות שאני מדבר שטויות ? -בטח שאין לך כי הכל נכון

360 לא מגיע אם כרטיס רשת וצריך לקנות רישמי שיקר \ארד דיסק צריך לקנות רישמי וזה גם יקר \האקרים בעצמם אמרו שהם לא מבטיחים 100% חסינות -לא סתם כל כמה זמן מוצאים עדכוני פריצות

לא אמרתי שהכל השטויות אבל יש כמה , כן הוא לא מגיע עם כרטיס רשת אבל הגזמת זה לא עולה 100 דולר , בארץ אפשר להשיג אותו ב 450 אפילו ב 250 מיד 2 , ובחו"ל 50 דולר אני מכיר מישהו שקנה ורשמי גם , לגבי הדיסק הקשיח היום אפשר לקנות פרימיום ג'אספר עם דיסק קשיח 60 ג'יגה עם פריצה ב 2249 ש"ח מי קונה בנפרד אה לרוב יש פרימיום או אליט , ואפשר לשדרג ולשים דיסק קשיח של וזה יעבוד וזה בדוק , חחח הצחקת אותי עם המשפט האחרון עדכוני פריצה שיוצאים זה בגלל דברים חדשים למשל העדכון האחרון שיצא 1.6 בשביל RIP ומי שיש לו את הקונסולה ומבין אז יודע איך להתגונן ולא לקבל באן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כל דיון של מה עדיף על מה הופך לריב פנימי בפורום הזה די להתנהג כמו ילדים בני 12.

תציעו לבחור תכלס או PS3 וזהו בלי לבלבל את השכל ב7 עמודים.

עצה שלי קנה יותר זול ואפשר לשים עליו צ'יפ לשחק משחקים צרובים.

אם כסף זה לא הבעיה שלך רכוש PS3 אני אישית לא יוציא על משחק 300 שקל ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כל דיון של מה עדיף על מה הופך לריב פנימי בפורום הזה די להתנהג כמו ילדים בני 12.

תציעו לבחור תכלס או PS3 וזהו בלי לבלבל את השכל ב7 עמודים.

עצה שלי קנה יותר זול ואפשר לשים עליו צ'יפ לשחק משחקים צרובים.

אם כסף זה לא הבעיה שלך רכוש PS3 אני אישית לא יוציא על משחק 300 שקל ויותר.

צודק פשוט יש בו אנשים בני 5 חוצפנים חושבים שהם מבינים ! פשוט ילדי כאפות מסכנים חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...