האם כך אנו נראים בעיני העולם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כך אנו נראים בעיני העולם?

WizMaster

Recommended Posts

להשמיד אותם בכלל אסור!

כי אז מה אנו שונים מהצוררים הנאצים שביקשו נפשנו

אבל שמעו תאונות קורות!

יתכן ש איזה MK84 השתחרר בטעות מF15 ונפל על בנין זה או אחר או מערכת הבז במרכבה נחדרה ע"י תולעת או וירוס והחליטה להשתגע ולשחרר כמה פגזים לפה ולשם ודברים כאלו אבל את המחבלים צריך לשחוט! וכל מי שעומד בדרכנו במשימה זו שקול למחבל! ודינו כדין מחבל! וכל המסתיר מחבל מחבל בעצמו!

ותחשבו על זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב COM צודק, מה גם שרשתות ענק כגון BBC ועוד רשתות (פשוט היה לי עצוב לראות חדשות באירופה), מציגים את ישראל באופן מעוות.

בכל מקרה, פעם היתה מצגת POWERPOINT מאוד טובה שמסבירה את עמדת ישראל, אני חושב שהורדתי אותה מwww.politicsnow.co.il

אבל עכשיו אני לא מוצא שם.

מישהו יודע איפה יש את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש "קצת" אי דיוקים בסרטון

זה אמור להיות:

ישראל המקום היחיד שבו תהרג רק בגלל שאתה מתפוצץ על אנשים במרכז המסחרי

ישראל המקום היחיד שבו תהרג רק בגלל שאתה יורה על מכוניות של אנשים בגיל העמידה בדרך הביתה

ישראל המקום היחיד שבו תהרג רק בגלל שאתה בן 15 אבל המשפחה שלך שולחת אותך באי אכפתיות לייצג אותם בזריקת אבנים על אנשים שעושים שירות חובה ואחר לבכות נגד מי אנחנו נלחמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין סרט כזה.

סרט עם אוטובוס מרוסק, חייל מת, תינוקת בת כמה חודשים שמתה מאבן בראש.

שידעו גם אבנים הורגות. וגם M16 הורג. וגם קאסם הורג. וגם מטען הורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלנו זה שהפיגועים שהם עושים זה בשטח שלנו, שהוא לא כבוש.

ו"הפגיעה" שאנחנו עושים באוכלוסייה שלהם נעשית בשטחים שאנחנו מטילים עליהם שלטון כיבוש.

ואגב, לגבי הBBC אני לא חושב שישראל מוצגת באופן מעוות. תמיד נותנים לנציג הישראלי לדבר(זה שלישראל אין משהו ידוע שיודע אנגלית זה דבר אחר), ואם תשימו לב יש הבדלים רק במינוחים: "לוח גרילה" הם אמרים על מחבל שפגע בחיילים/אנשים בתוך השטחים של יש"ע, והם קוראים "טרוריסט" למי שמפגע בתוך השטחים "הרשמים" של .

אם כבר הבעיה אצל הפלשתינאים(וזה היה קורה גם בלבנון) זה שמשום מה חיים "ילדים קטנים" ו"נשים" בתוך מתקנים צבאיים. כשישראל היית מפציצה מכ"ם של החיזבאללה בלבנון, פתאום היו נהרגים עשרות ילדים, כשישראל מפציצה בניינים של המשטרה(צבא) הפלשתינאית פתאום גרים שם ילדים נשים וטף. שמת לב לזה? ואז מגיעות תמונות של אנשים עם גקטשופ עליהם, שהם בכלל לא פצועים.

אגב, לגבי מה שאמרתי קודם יש סרטים כאלה וצילומים של הדברים האלה, פשוט הרשות איימה על עיתונאים זרים לא לפרסם את החומר הזה(של הטרור כלפי פנים). עוד דבר שישראל לא עושה בהסברה הבינ"ל זה להסביר שה"משטרה" הפלשתינאית היא צבא טרוריסטי לכל דבר!

תמיד אמרים בSKY או בBBC ש"Israel has bombed Palestinian Police building in Gaza", ובשביל כל אדם שחי באירופה זה נשמע כאילו מפציצים מבנה של משטרת תנועה, או כמו שמשהו יפציץ את תחנת המשטרה המקומית ביישוב/שכונה שלנו. צריכה להסביר בכל הכח שלא מדובר במשטרה, אלא בצבא לכל דבר. איפה שמעתם על משטרה עם מדים מנומרים? צריך גם להסביר שמדובר במשטרה שאת כל הנשק שלה, שהיום מופנה כנגד , היא קיבלה מישראל בכדי ללחום בטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...