שאלה בקשר לנייטרו - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לנייטרו

CaRTeR

Recommended Posts

כבר בעמוד 8 שלחתי ל גוסט דוג לפני 5 דקות הודעה בפרטי שינעל כי ראיתי

שזה גולש סתם לספאם הוא פשוט התעלם ויצא :-X

לך תשאל את האונברסיטה העברית איזה מין מילה זו ואל תגיבו יותר בתרד.

נעול על ידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה ש- AUDI 180 אמר זה נכון מאוד לפי מה שאני רואה שכתבתם...

כנראה אתם לא הולכים למפגשים וכל עם שעון של לחץ גדישה (BAR) אתם חושבים שייש לו ניטרו אז רק שתעו זה לא נכון בכלל מכייון שלמי שייש לו שעון זה לא אומר שייש לו ניטרו זה יכול להיות שעון של גדישה (BAR), לחץ דלק, EGT, לחץ שמן וכאלה...

אגב בארץ יש אנשים עם ניטרו ולדוגמא יש פורשה 993 עם ניטרו וזו המכונית החזקה בארץ (עיתון אוטו 200) אשר היא שופרה בהמון כסף בגרמניה במסלול מרוצים של פורשה...

הפורשה הזאת אחת מבין 8 או 10 המכוניות החזקות בעולם והיא לוקחת אופנועים מהירים בכיף (יש לי סרטונים של לחיצות שהפורשה הזאת עשתה נגד אופנועים מהירים מאוד)!

אגב המכונית שאתם רואים באווטר שלי זו הפורשה 993 בכתבתה של עיתון אוטו 200 אשר היא בתמונה ברייס עם אופנוע סטנדרתי החזק בעולם ZX-12R!!!

לחבר שלי גם יש לו אח עשיר ביותר אשר לקח סובארו אימפרזה טורבו WRX 2 STI (הצורה הכי חדשה של שנת 2003-2004) הכניס לה שם מנוע של AUDI RS 6 וכמובן את הBTURBO של הממכונית הזאת והתחיל לשפר את המכונית עד ל-400,000 ש"ח וכמובן שבין היתר יש לו 3 מיכלי ניטרו של 75 כ"ס כל מיכל האוטו הזה בלחץ גדישה חזק מאוד מגיעה ל-720 כ"ס וסוגר 335 קמ"ש...

הפרויקט הבא של הבן אדם הוא מזמין EVO 8 ומשפר אותה בחו"ל למכונית הרבה יותר רצינית וחזקה מהמכונית שייש לו עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ש- AUDI 180 אמר זה נכון מאוד לפי מה שאני רואה שכתבתם...

כנראה אתם לא הולכים למפגשים וכל עם שעון של לחץ גדישה (BAR) אתם חושבים שייש לו ניטרו אז רק שתעו זה לא נכון בכלל מכייון שלמי שייש לו שעון זה לא אומר שייש לו ניטרו זה יכול להיות שעון של גדישה (BAR), לחץ דלק, EGT, לחץ שמן וכאלה...

אגב בארץ יש אנשים עם ניטרו ולדוגמא יש פורשה 993 עם ניטרו וזו המכונית החזקה בארץ (עיתון אוטו 200) אשר היא שופרה בהמון כסף בגרמניה במסלול מרוצים של פורשה...

הפורשה הזאת אחת מבין 8 או 10 המכוניות החזקות בעולם והיא לוקחת אופנועים מהירים בכיף (יש לי סרטונים של לחיצות שהפורשה הזאת עשתה נגד אופנועים מהירים מאוד)!

לחבר שלי גם יש לו אח עשיר ביותר אשר לקח סובארו אימפרזה טורבו WRX 2 STI (הצורה הכי חדשה של שנת 2003-2004) הכניס לה שם מנוע של AUDI RS 6 וכמובן את הBTURBO של הממכונית הזאת והתחיל לשפר את המכונית עד ל-400,000 ש"ח וכמובן שבין היתר יש לו 3 מיכלי ניטרו של 75 כ"ס כל מיכל האוטו הזה בלחץ גדישה חזק מאוד מגיעה ל-720 כ"ס וסוגר 335 קמ"ש...

הפרויקט הבא של הבן אדם הוא מזמין EVO 8 ומשפר אותה בחו"ל למכונית הרבה יותר רצינית וחזקה מהמכונית שייש לו עכשיו...

יש לך מושג על מה אתה מדבר?

אתה יודע איזה עבודה צריך לעשות כדי להכניס מנוע של RS6 לSTI?

לEVO 8 אין תקינה גם אם הוא יעשה פליקפלק וינחת על האוזניים הוא לא ייבא אותה עד שלא תיהיה תקינה

בלוני נוס לא נמדדים בכ"ס...

BAR זאת יחידת מדידת לחץ ולא שם השעון כל BAR הוא לחץ של אטמוספירה אחת ז"א 3 באר 3 אטמוספירות

הפורש ה"נל לא מתקרבת ל30 החזקות בעולם לא כאשר יש בעולם מכוניות כמו הסופרה של ויילסלייד וכו'

אף חד לא יכול לדעת מה המכונית החזקה בארץ כי אף אחד לאעבר כל מכונית ומכונית בארץ ועד שלא יעשו זאת לא ידעו בוודאות כי יש אנשים שלא אוהבים פרסום וגם אם הוא יבנה מכוניבעלת 1500 כ"ס אף אחד לא ידע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...