מחפש חוות דעת על לימודים גבוהים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חוות דעת על לימודים גבוהים

urdead

Recommended Posts

אני הולך לעתודה אבל אני לא בטוח מה לעשות ואני אשמח לחוות דעת ממבנים בדבר

יש לי את האפשרות:

ללמוד תואר כפול ! באוניברסיטת של אביב בהנדסת חשמל ואלקטרוניה + פיזיקה

או

ללמוד תואר רגיל בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה בטכניון

הטכניון מוסד יותר טוב אבל התואר הכפול יותר טוב מהרגיל ..

השאלה שלי זה מה עדיף ?

ואיך זה ישפיע על תנאי תעסוקה בעתיד, כלומר איזה מהם נחשב ליותר למעסיקים ? עדיף תואר כפול גם בפיזיקה(בל אביב) או שללכת לטכניון עדיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל רמות בין הטכניון לת"א(גילוי נאות: אני סטודנט בת"א), וגם המעסיקים מתייחסים לשתי האוניברסיטאות האלה באותה הצורה.

מבחינה תעסוקתית הפיזיקה לא תוסיף לך הרבה. מבחינת עניין, אם התחום הפיזיקלי-תיאורטי מעניין אותך, תקבל הרבה יותר. קח בחשבון שגם העומס יהיה גדול פי כמה וחשמל-פיזיקה זה מסלול לתואר כפול בשני המקצועות (כנראה) הקשים ביותר באוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהם הקשים ביותר אבל הם גם שני נושאים שמעניינים אותי מאד ...

ואם יהיה קשה מידי אני תמיד יכול לרדת מהתואר הכפול וללמוד רק חשמל ...

לעוד מישהו יש דעה בעניין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני בטכניון אז אני אגיד לך לבוא לטכניון כי אנחנו מגניבים יותר.

תחשוב גם מבחינת מגורים איך יהיה לך יותר נוח, תקרא על 2 המקומות.

לדעתי בטכניון אנחנו יותר חסרי חיים, אבל כולם פה יותר מאוחדים סביב הלימודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקשרתי ואני ינסה להתקבל לתואר הכפול גם בתכניון ואם אני לא אתקבל אליו אז אני ילך לתואר הרגיל ... התכניון יותר נוח לי גם מבחינת מיקום .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(גם סטודנט להנדסת חשמל בתל אביב)

למרות שאני מאוד מעריך את מי שעושה תואר כפול, לדעתי אל תעשה, אלא אם אתה חנון על (לא במטרה להעליב אף אחד). התואר הרגיל בהנדסת חשמל הוא קשה והתואר הכפול ככול הנראה עוד יותר קשה. לא קל להעביר את זה אבל כשאני אומר קשה, אני מתכוון קשה.

אל תצפה שיהיו לך חיים בזמן הלימודים. בכל מקרה תמצא מישהו שלומד כרגע ותדבר איתו פנים אל פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אני לא עתודאי, אבל אני לומד במסלול הכפול בתל אביב...

כתבתי כבר כמה פעמים על המסלול פה בפורום (תנסה חיפוש) ואם אתה רוצה לשמוע עוד פרטים אז שלח לי הודעה בפרטי ואני אתן לך את הפלאפון שלי.

בכל מקרה תמצית דעתי היא שהמסלול הכפול משתלם מאד הן מהבחינה האקדמית והן מהבחינה המקצועית...שווה את המאמץ הנוסף (שהוא לא מבוטל כלל וכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה .. :xyxthumbs:. גם אני חושב ככה .... ובמיוחד שאני לוקח את הפיזיקה במיוחד כי אני מתעניין בזה יותר מאשר מקצוע לעבודה אבל אי אפשר לדעת מה צופן העתיד ...

מיץ חתולה - אשמח לעוד מידע בפרטי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...