תשובות \שאלות מפתיעות מבחורות שאתה מתחיל איתן,והדרך להתמודדות מולן - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשובות \שאלות מפתיעות מבחורות שאתה מתחיל איתן,והדרך להתמודדות מולן

dan79

Recommended Posts

dan79,אני מניח שאתה משדר לה שאתה רוצה רק דבר אחד(וזה לא משנה כמה מצחיק/מעניין אתה תהיה,אתה יודע שהיא תחוש בזה).

דיי ברור שאתה חסר סבלנות, ומהנסיון שלי עם אנשים, אני מבטיח לך שאתה בחור שלא יודע "להנות מהרגע", או יותר נכון אדם שלא "נסחף" עם רגשותיו.נקודה לרעתך-בנושא המדובר.

במקום לנסות להאשים אותן(ואתה צודק) ,תנסה טקטיקה שונה לחלוטין;תשנה את ההתנהגות שלך, או שתמשיך להתלונן.

1:אל תיתן לה יותר מדי כבוד (רק טמבלים מהדור הישן ,חיים עדיין מהסרטים של הדור הישן).אתה תוריד מהערך שלך עצמך ותו לא.

2:אל תנסה להרשים אותה כל כך חזק. גם כאן אתה תקבל בדיוק ההיפך.

3:תהנה. מעכשיו תחשוב רק על זה שבא לך להנות איתה(ואני לא מדבר על סקס,אם לא הבנת).אל תמהר לאף מקום. אל תנסה להשיג שום מטרה.תהנה.

הזהרה בקשר ל3: אתה לא מנסה לעבוד עליה. הפעם אתה עובד רק על עצמך.

גם אם לא נשמע לך הגיוני,תנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא צריך לכפות את עצמך על אף אחת

אתה צריך את זו שרוצה אותך יותר משאתה רוצה אותה

איך זה בא לידי ביטוי אתה שואל?

פשוט מאד

אחרי 2 דקות שיחה היא תדע מה היא רוצה

וכן היא גם תדע אם היא רוצה שתתקע אותה באותו יום

תן לה את השתי דקות האלה בלי שום פוזות ובלי שטויות פשט כמה דקות שיחה ורקע ממש מצומצם

אחרי חמש בערך תגיד לה

"קיצר..." ותושיט לה את הפלאפון שלך

היא תשאל "מה למה? בלה בלה"

תגד "טוב לא צריך" תקח את הפלאפון

אם היא בעיניין היא תתפוס לך את היד ותחזיר את הפלאפון ותרשום

אם לא היא תגיד משהו טיפשי ותה פשוט תלך

זהו

אין לך מה לנסות להשיג בחורה שלא נדלקה עליך כמו שאתה נדלקת עליה ברגע שראית אותה

וכן הן נדלקות כמו שאנחנו נדלקים.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79,אני מניח שאתה משדר לה שאתה רוצה רק דבר אחד(וזה לא משנה כמה מצחיק/מעניין אתה תהיה,אתה יודע שהיא תחוש בזה).

דיי ברור שאתה חסר סבלנות, ומהנסיון שלי עם אנשים, אני מבטיח לך שאתה בחור שלא יודע "להנות מהרגע", או יותר נכון אדם שלא "נסחף" עם רגשותיו.נקודה לרעתך-בנושא המדובר.

במקום לנסות להאשים אותן(ואתה צודק) ,תנסה טקטיקה שונה לחלוטין;תשנה את ההתנהגות שלך, או שתמשיך להתלונן.

1:אל תיתן לה יותר מדי כבוד (רק טמבלים מהדור הישן ,חיים עדיין מהסרטים של הדור הישן).אתה תוריד מהערך שלך עצמך ותו לא.

2:אל תנסה להרשים אותה כל כך חזק. גם כאן אתה תקבל בדיוק ההיפך.

3:תהנה. מעכשיו תחשוב רק על זה שבא לך להנות איתה(ואני לא מדבר על סקס,אם לא הבנת).אל תמהר לאף מקום. אל תנסה להשיג שום מטרה.תהנה.

הזהרה בקשר ל3: אתה לא מנסה לעבוד עליה. הפעם אתה עובד רק על עצמך.

גם אם לא נשמע לך הגיוני,תנסה.

אתה לא צריך לכפות את עצמך על אף אחת

אתה צריך את זו שרוצה אותך יותר משאתה רוצה אותה

איך זה בא לידי ביטוי אתה שואל?

פשוט מאד

אחרי 2 דקות שיחה היא תדע מה היא רוצה

וכן היא גם תדע אם היא רוצה שתתקע אותה באותו יום

תן לה את השתי דקות האלה בלי שום פוזות ובלי שטויות פשט כמה דקות שיחה ורקע ממש מצומצם

אחרי חמש בערך תגיד לה

"קיצר..." ותושיט לה את הפלאפון שלך

היא תשאל "מה למה? בלה בלה"

תגד "טוב לא צריך" תקח את הפלאפון

אם היא בעיניין היא תתפוס לך את היד ותחזיר את הפלאפון ותרשום

אם לא היא תגיד משהו טיפשי ותה פשוט תלך

זהו

אין לך מה לנסות להשיג בחורה שלא נדלקה עליך כמו שאתה נדלקת עליה ברגע שראית אותה

וכן הן נדלקות כמו שאנחנו נדלקים.

יום טוב

תודה לשניכם.

מילים כדורבנות....

אהבתי!!!

הקיצר,אם הבנתי נכון ,אז מומלץ לנקוט בגישה קלילה עם בטחון עצמי והומור ולא לקחת אותהיותר מדי ברצינות וממש

לא לתכנן את המהלכים או לגרום לה להרגיש בדרך כולשהיא עליונות עלייך באמצעות מחמאות או התחנפות מאוסה ולעוסה

שרק מחזקת אותה וגורמת לה להתנשא יותר ויותר.

פשוט לנקוט גישה ישירה,פשוטה ולעניין.

הולך ? ,זורם ? --יופי ,אם לא אז כנראה חסכתי לעצמי עלייה על מוקש נעל\אחת כזאת מתוסבכת ובעיתית שעדיף להיות לבד מאשר איתה ביחד.

אחלה,אתם גדולים....

בגדול הרעיון של שניכם ,הוא לעשות את הצעד הראשון המינימאלי ביותר,ולתת לה צ'אנס להכיר אותנו ,אם היא בעניין ויש לה טיפת אינטליגנציה

ובגרות נפשית אלמנטארית, אז היא תנצל את ההזדמנות ,ואם לא, אז כנראה טוב שכך....

עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן,גם הפעם אתה תכשל.זה ברור עד כדי כאב.

אתה מחפש פיתרון במכה אחת.

נשים חושבות שונה מגברים אתה יודע..

ובדיוק כמו במיטה,הגבר לא צריך"משחקים",הוא בא כבר מוכן לגמר הגדול.

אבל אישה..טוב, אתה אמור לדעת שהם צריכות את זה בצורה שונה לגמרי(וכמעט תמיד בצורה עקיפה לא ישירה).

גם כאן אתה לא צריך

לנקוט גישה ישירה,פשוטה ולעניין.

ציטוט שלך ד"א.

אתה פשוט תגמור את זה קצת יותר מהר מהרגיל ,זה הכל.

אני קצת ממהר לעבודה אז אני אשתדל לקצר.

אל תנסה "לעבוד" עליה,כי עד כמה שאתה חושב שהיא כנראה לא חכמה,היא שמה לב להרבה דברים ,שגם אם תנסה,לא תוכל להסתיר ממנה

תנסה לנתח את ההודעה האחרונה שלך,ואולי תבין בעצמך מה אתה באמת עומד להציע לה(או יותר נכון..איזה פרזנטציה אתה תתן לה על עצמך)

אם אתה מתקשה להבין,פשוט תשווה את הגישה שאתה עומד לנקוט בפגישה, כאקט במיטה עם משהי(בעזרת מה שרשמתי למעלה,כמובן).

failure ?

תראה,מה שאני מנסה לומר כאן,הוא שלא משנה כמה "שיטות" אתה תחפש,אתה לא תקבל שום שינוי מהותי כלשהו(תראה לאילו תוצאות זעומות,אדם עם ראש כמו שלך הגיע עד עכשיו). אתה צריך לשנות אתה הגישה לחלוטין.

עצור את הסוס לרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"למה אתה צריך תמספר שלי?"

"סתם פשוט חסר לנו מניין ביום שישי...."

רגע של רצינות, באמת מישהי שאלה אותך את השאלה הזאת?

אני יכול לחשוב על הרבה תשובות שיוציאו אותה אהבלה, ובאמת שמגיע לה להרגיש קצת טמבלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי הציניות תמיד עובדת בקטע הזה למשל, "בשביל מה אתה צריך את המספר שלי?" אני פשוט עושה סקר וחשבתי אולי תרצי להשתתף.. (תן לה 15 שניות להבין) ואז תגיד לה.. "לא באמת, למה את חושבת שאני צריך את המספר? היא אמורה לגחח ולומר אז תרשום 05 בלה בלה בלה

בעיקרון בנושא של לפתח שיחה (ההתחלה תמיד קשה כי זה מוזר סתם לפצוח בשיחה) אחרי שכבר הצלחת להתחיל בשיחה.. תחפרו קצת ואז תתחיל להצחיק אותה עוד ועוד הן אוהבות לצחוק! (כן זה נשמע מטומטם אבל ככה זה) ורק לקראת הרגע שאתה צריך ללכת או היא צריכה ללכת תבקש ת'מספר כי אחר כל סתם תהיה דממה מביכה שכזאת וזה ממש לא יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח איזה מצחיקים אתם... בתור אחד שמבין קצת בתחום אני יביא לכם נקודות מבט שונה

קודם כל, הרעיון של להכין תשובה טובה לשאלות כאלה זה פתרון נחמד וטוב אך במקרה הזה אתה מנסה לרפא את הסימפטומים ולא את שורש המחלה.

ואם תביא לה את המשפט הכי מתוחכם בעולם, והיא תביא לך את המספר שלה, אתה עדיין לא באמצע אפילו, אתה צריך עוד להתקשר אליה (ושהיא תענה לך) ולסגור איתה פגישה (ושהיא תסכים) ועוד ועוד... לכן זה שלקחת ממישהי טלפון לא אומר כלום ועל הנייר זה לא שווה הרבה.

שורש הבעיה שלך הוא ביצירת משיכה (ואללה הבנאדם מעניין\מצחיק\כיפי) ומשיכה מינית (ואללה יש בו משהו מושך... אני נמשכת אליו). אם תגיע לשלב הזה אז היא כבר תרצה לקחת ממך את הטלפון ולא תתקל בשאלות כאלה. ההפך זה יהיה מובן מאליו.

איך אתה מגיע לזה? זה כבר הרבה יותר מורכב וזה לא הפורום המתאים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן,גם הפעם אתה תכשל.זה ברור עד כדי כאב.

אתה מחפש פיתרון במכה אחת.

נשים חושבות שונה מגברים אתה יודע..

ובדיוק כמו במיטה,הגבר לא צריך"משחקים",הוא בא כבר מוכן לגמר הגדול.

אבל אישה..טוב, אתה אמור לדעת שהם צריכות את זה בצורה שונה לגמרי(וכמעט תמיד בצורה עקיפה לא ישירה).

גם כאן אתה לא צריך ציטוט שלך ד"א.

אתה פשוט תגמור את זה קצת יותר מהר מהרגיל ,זה הכל.

אני קצת ממהר לעבודה אז אני אשתדל לקצר.

אל תנסה "לעבוד" עליה,כי עד כמה שאתה חושב שהיא כנראה לא חכמה,היא שמה לב להרבה דברים ,שגם אם תנסה,לא תוכל להסתיר ממנה

תנסה לנתח את ההודעה האחרונה שלך,ואולי תבין בעצמך מה אתה באמת עומד להציע לה(או יותר נכון..איזה פרזנטציה אתה תתן לה על עצמך)

אם אתה מתקשה להבין,פשוט תשווה את הגישה שאתה עומד לנקוט בפגישה, כאקט במיטה עם משהי(בעזרת מה שרשמתי למעלה,כמובן).

failure ?

תראה,מה שאני מנסה לומר כאן,הוא שלא משנה כמה "שיטות" אתה תחפש,אתה לא תקבל שום שינוי מהותי כלשהו(תראה לאילו תוצאות זעומות,אדם עם ראש כמו שלך הגיע עד עכשיו). אתה צריך לשנות אתה הגישה לחלוטין.

עצור את הסוס לרגע.

האמת שלא ירדתי לסוף דעתך.

הסבר את עצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח, אני זוכר שאקסית שלי, בפעם השנייה שנפגשנו(כחלק ממפגש חברתי עם חברים משותפים), כאשר היה ברור כשמש שאני רוצה אותה והיא רוצה אותי - בזמן שהלכנו, היא פשוט חטפה לי את הטלפון והכניסה את המספר שלה בעצמה.

אוף, אני מתגעגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Judas, יש סיבה שאקסיות הן אקסיות... פשוט יש לנו נטייה לזכור רק את הדברים הטובים

ולנושא,

מבחינתי, אם אני מקבל תשובה כזאת מבחורה - "למה אתה צריך את המספר שלי?"

אז יש שתי אופציות, או שהיא קצת סתומה ואז אני לא מעוניין בה (חוץ מאולי לדבר אחד)

או שהיא מנסה לשחק משחקים, ואז אני גם לא מעוניין בה, אבל אלה הבחורות שאני מעוניין בהן...

וכמו שאמרו,

אי אפשר ממש לתת תשובות כי אפילו אם זה יעזור להשיג את הטלפון שלה, יש משוכות קצת

יותר רציניות בדרך לקשר של ממש (כמו דייט ראשון למשל)

בסופו של דבר, כל מה שצריך בשביל להתחיל עם בחורות זה לפלרטט איתן קצת (לדבר קצת, לזרוק בדיחות, מחמאות ועקיצות)

וכמובן לקבל את העובדה שלא מכולן תקבל את המספר טלפון (או דייט) ולכן לא להתבאס כשמקבלים "לא" בתור תשובה

(או כל סוג אחר של "לא", כמו "יש לי חבר", "אני לסבית", "בדיוק יצאתי מקשר רציני", "אני רוצה להתרכז בעבודה שלי" וכו' וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהאקסית היא אקסית כי היא סיימה את זה, מבחינתך? כל הזין. והיא שונה, יש לי אקסיות אחרות והן לא דיגדגו לה את הקרסוליים. But I digress.

בקשר למה שאמרת - אני מסכים.

אין לי חשק בבחורה לא מבריקה או אחת שמשחקת משחקים, זה רק דוחה אותי.

אבל

אם היא אומרת לך

‏"יש לי חבר אבל יש לי רומן מהצד עם בחורה ואני רוצה להתרכז בעבודה שלי במרכז לחקר המיניות למציאת תנוחות לסביות חדשות(כי לא יכול להיות שאפשר רק...scissoring‏)‏" מה אז אתה עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" בשביל מה אתה צריך את המספר שלי?"

נשים מחפשות מחויבות. זה משהו שמוטבע בהם ומטרתו להשיג גבר שיתחייב לנצח נצחים לפרנס לכבד ולדאוג לאישה.

עכשיו הם רוצות לדעת ומראש אם הם הולכות לבזבז את הזמן איתך או שיש פוטנציאל עתידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" בשביל מה אתה צריך את המספר שלי?"

נשים מחפשות מחויבות. זה משהו שמוטבע בהם ומטרתו להשיג גבר שיתחייב לנצח נצחים לפרנס לכבד ולדאוג לאישה.

עכשיו הם רוצות לדעת ומראש אם הם הולכות לבזבז את הזמן איתך או שיש פוטנציאל עתידי.

OK

אז מה אתה אומר על הגישה של "ללכת הפוך על הפוך" ,

קרי ברגע שאתה ניתקל בשאלה הזוייה שכזו,

פשוט להגיד,משהו בסיגנון של:

"אהה,זה בשביל לקבוע מועד לחתונה לחודש נובמבר ......., ואז לחייך...."

ניזכרתי שחבר שלי היה אומר זאת ,כמעט לכול אחת בצחוק, אז את חלק מהבחורות (הסתומות)זה הרתיע

אבל את הרוב זה שיעשע .

האחרונה שבהן ,הפכה לאישתו......

כידוע בכל צחוק יש גרעין קטנטן של אמת...... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...