הוספת קירור למארז, מה הכי כדאי בתקציב 100 ש"ח - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת קירור למארז, מה הכי כדאי בתקציב 100 ש"ח

Guy950

Recommended Posts

שלום לכולם,

מאז שהחום הזה התחיל, והוא קצת ירד לאחרונה, המחשב שלי התחיל להתחמם, במיוחד המארז. כל פעם שאני נוגע בו אני מרגיש שהוא ממש חם ובמידה מסויימת, לא כדאי שהוא יהיה כל כך חם. המארז שלי הוא CM690, יש לי 3 מאווררים כרגע, אחד על הדלת שמוציא אוויר, אחד מאחור שמוציא אוויר, ואחד מקדימה שמכניס אוויר (והאוויר עובר דרך ההארד דיסק כמובן). לפני החום הטמפ' הממוצעת הייתה ככה:

מעבד-מנוחה:40-50 מעלות

כרטיס מסך-מנוחה:48-55 מעלות.

---

מעבד-מאמץ:60-70 מעלות

כרטיס מסך-מאמץ:60-70 מעלות גם כן.

עכשיו זה השתנה, במנוחה המעבד והכרטיס מסך מגיעים בקלות ל60 מעלות, ובמאמץ הם מגיעים לקצת יותר מזה. לכרטיס מסך יש קירור כפול, ככה כשאני מפעיל יישומים שדורשים מאמץ אני מגביר את מהירות המאווררים ל50% (בד"כ הם על 29%, ככה הוא היה מההתחלה)והטמפ' יורדת מיידית ל48 מעלות.

למעבד יש קירור סטוק, אני לא מתעסק עם המאוורר שלו..

בכ"מ אז חשבתי להוסיף קירור למארז, ואני לא יודע איפה כדאי לשים אותו, ואיך בכלל מחברים אותו. ראיתי במחשבים אחרים שמחברים מאווררים דרך הברגות לחיבורים אחרים או משהו כזה...

מה כדאי לעשות? יש למארז עוד 5 חורים להרכבת מאוורר, אחד ברצפת המארז, שניים בגג המארז, אחד בדלת המארז (שממוקם ישירות מול המעבד) ואחר מאחורי לוח האם. איפה כדאי לי לשים?

חשבתי לקנות את הקירור הזה, איך הוא?

http://www.p-see.co.il/product.asp?productid=1481

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטמפ' המדויקת במאמץ? בעקרון לנוכח החום שאתה אומר זה נשמע סביר בהחלט ולא מסוכן, אז אתה לא חייב להחליף קירור

המאוורר ששמת זה SLIM, גרסה דקה.

דבר ראשון כדאי לשנות את הכיוון של המאוורר בדלת שיכניס אוויר.

הטמפ' של הכרטיס מסך סבירה, אם אתה רוצה תגביר לאיזה 30-40% (כל עוד זה בגבולות השקט) כי 70 מעלות לכרטיס מסך זה ממוצע. והכרטיסים מהסדרה הזאת מתחממים בדרך כלל עוד יותר

מעבד- לכמה אתה מגיע? אם אתה מדבר על הQ שבצד אז זה מעבד חמים ו70 מעלות זה גם הגיוני בשבילו ואם אתה רוצה אפשר ב100-150 שקל לקנות למעבד שיוריד לו את המעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...