בקשה לכותבי אנגלית. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה לכותבי אנגלית.

אורח Si-Nom

Recommended Posts

You don't see any other hardware sites in the world define themselves by nationality or religion.

למען האמת, רוב האתרים כן עושים זאת.

כך, לדוגמא, HardOCP הוא אתר אמריקאי מובהק (למרות שקהל המבקרים שלו מכיל, ללא שום ספק, אנשים מכל קצות תבל) ממש כפי ש OCAU הוא אתר אוסטרלי מובהק ו iXBT הוא אתר רוסי מובהק (זה די ברור כי הוא כולו כתוב ברוסית, אך גם הגרסא האנגלית שלו (aka Digit Life) היא בעלת אופי דומה).

יחד עם זאת, אין שום קשר בין הדבר לנושא בו אנו דנים (וכאן זו גם תשובה להודעה האחרונה של Bug2000).

התוכן של האתר כולו בעברית. נקודה.

הפורום הוא לא האתר, והודעות בפורום הן לא 'תוכן של האתר'; כל ההודעות בפורום (להוציא הודעות ניהול וכד' [שנכתבות *תמיד* בעברית]) הן הודעות המייצגות את הכותב, ואת הכותב בלבד.

אל תבואו בטענות ל'אתר' על זה שיש בפורום אנשים שכותבים באנגלית; אנחנו לא נסתום להם את הפיות ולא נמנע מהם להתבטא באנגלית, כך שכל התלונות האלו הן בסופו של דבר חסרות טעם (זה אמנם לא רלוונטי כרגע, אבל זה רק בא להבהיר שהת'רד הזה הוא סתמי בהחלט).

בנוגע לטענות השבות וחוזרות לגבי פוזה, אין לי מה לעשות מלבד להציע את תנחומיי הכנים.

מי שחושב שאנשים פה כותבים באנגלית בגלל פוזה (בעיקר Armageddon), הוא (בשפת המעטה) לא אדם חכם ואין לו מושג על מה הוא מדבר (מה שלא מפריע לו בכל זאת להיות משוכנע בכך שהוא צודק [ללא שום ראיות לגבות את הטענה המגוחכת שלו], למרות שהוא טועה בצורה וודאית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Let's make it clear, I don't intend to change my writing method just to please or appease anyone.

As said before if someone has problems understanding I would be more than happy to clarify.

Telling people what to say or how to say is an absurd and fascistic notion.

Maybe we should decide we don't like people writing in slang and we want only pure and proper Hebrew at the same chance, in the purity of Israeli nationalism.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא נדגיש

שזה פורום ישראלי-ציוני?

למה זה הפך להיות בושה להדגיש שאנחנו יהודים?

אני בכל הפורוםים בעולם תמיד דבר ראשון שאני מציין

זה שאני יהודי, כי אני גאה בזה!

תרגום לArma

I don't see anything wrong with emphasizig which country we represent

and the fact that we are jewish, when did it become a friggin' crime?

I participate in forums world wide and the 1st thing i do is always state

me being jewish, because i'm proud of my nationality and my heritage.

אני גם לא רואה בריטים, אמריקאים או איטלקים מתביישים ככה במדינה שלהם כמו שפה יש, זאת תופעה מדאיגה מאוד,

מכיוון שאנשים מרשים לעצמם לאבד את הנאמנות כלפי המדינה באופן כזה פשוט :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You seem to have misunderstood me, I'm not ashamed or anything about my nationality though I can't say anything about being Jewish since I don't consider myself Jewish. However that has no relation to my lingual preferences.

There's no intent to assosciate this forum with any language religion or nationality nor should there be such intent, not everything in life has to be related to these things and it's good that some things still aren't.

Also, rest assured I'm quite capable of reading hebrew.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEV, תראה, אני לא מכיר את ארמגדון, או לשם הדיון, לא מכיר אישית כמעט אף אחד בפורום.

אבל, מי אמר ש"בושה להיות יהודים" מי כאן אמר שהוא שונא או משהו כזה?

לא יצא לי להתקל בזה כאן.

הבנאדם בסה"כ אמר שהוא מעדיף את השפה האנגלית על השפה העברית.

אין בזה שום פסול. ככה נוח לו.

אני רואה את עצמי כישראלי-יהודי-ציוני ובכל אופן אני מסכים עם חלק גדול מהדברים שלו.

בהרבה מקרים, אנגלית נשמעת יותר טוב. נקודה.

סרטים, ספרים, שירים (בשירים פחות...), משחקים ומחשבים.

ובמיוחד בקטע הטכני, שבו בעצם עוסק האתר הזה.

אני, כאדם שהעברית היא שפת האם שלו, ואנגלית בשבילי אומרת כתיבה/קריאה/ההבנה יותר איטיות, לא מסוגל לראות עברית על המחשב שלי (מעבר לטקסטים לקריאה) זה לא נראה מקצועי, זה לא מובן, זה הפוך (למה לעזאזל צריך להפוך גם את התפריטים!?) תרגום של מונחים הוא ממש טפשי ולפעמים גובל באידיוטי.

יותר גרוע - אני לא מבין (כשאני אומר אני, אני מכליל בעצם את רוב האנשים שהתחילו להתעסק עם מחשבים כשעברית על המחשב עוד היתה פיקציה) את המונחים בעברית, כשאני צריך לתקן מערכת וינדוס שהתפריטים שלה בעברית כל האינטואיציה שלי נעלמת, התפריטים במקום הלא נכון, המונחים סתומים, לא מובנים ולא קשורים לנושא... כשאנשים מדברים על מחשבים ומשתמשים במונחים בעברית, הם נשמעים חובבנים.

אני כותב הודעות בעברית, ובכלל, מעדיף לגלוש בפורום הזה ובפורומים ישראלים אחרים ולא בפורומים גדולים נרחבים ומקיפים יותר בחו"ל רק כי האנגלית מאיטה את הקריאה/כתיבה שלי.

ועדיין, למרות שאני כותב בעברית, בכל הודעה שלי בסופו של דבר אני נאלץ לגלוש לאנגלית, כי ככה זה, מונחים במחשבים הם באנגלית, שמות של תוכנות הן באנגלית, תפריטי המערכת של רוב האנשים הם בסופו של דבר באנגלית, ואם הייתי מסוגל להתבטא כמו שצריך ולכתוב רק באנגלית ולא להסתבך עם החלפת שפה, החלפת כיוונים, לא להזדקק כל הטריקים שצריך לעשות כדי שמספרים מילים ואותיות מעורבים יסתדרו בסדר הנכון בשורה - הייתי כותב באנגלית.

ורק לסיכום - אנגלית היא כבר מזמן לא שפה של מדינה, היא שפה אוניברסלית, בלי אנגלית אין לך איך להסתדר בעולם, או בעולם הוירטואלי, וככזו מאד לגיטימי להשתמש בה בכל מקום - אם זה פורום בעברית, בגרמנית או ביפאנית - 90% מהאנשים יבינו אותך.

ואלה שלא יבינו, שיבקשו תרגום, כבר כתבו פה - לא הבנת? תגיד, מישהו כבר יסביר לך שוב בשפה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... אני טוב בפרצופים וטוב בלזכור שמות, הבעיה שלי היא לחבר אותם אחד לשני אח"כ... :P

תעזור לי?

בכל מקרה, זה עדיין לא סותר את העובדה שאני לא באמת מכיר אותך, או כל אחד אחר מהקבועים כאן (חוץ מ decktor אולי).

ושיחה של רבע שעה על הגג של עזריאלי לא נחשבת! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אחותי גרה בארצות הברית ולפני כמה זמן היא באה לביקור והיא דיברה רק אנגלית, לי זה לא הפריע אבל אמא שלי היא לא בדיוק דוברת אנגלית והיא בקשה מאחותי להפסיק.

אחותי לא הסכימה והיא אמרה שאנגלית יותר נוח לה ואמא שלי גם תלמד קצת אנגלית בכל התהליך.

אחרי חודש שהיא הייתה פה אמא שלי יכולה לנהל שיחה שלמה באנגלית!אולי לא ברמה של אחותי, שלי ושל אחי אבל היא יכולה לנהל שיחה!

אני חושב שזה יעשיר את כולם אם יהיו אפילו עוד אנשים שידברו באנגלית, וככה הם יוכלו ללמוד!

כשאחותי הייתה פה דיברתי רק אנגלית ואחרי שהיא נסעה וחזרתי לעברית שמתי לב שקשה לי לבטא את עצמי.

בשפה האנגלית יש יותר מילים שימושיות מאשר בעברית וזאת שפה שיותר קל לדבר בה אחרי שלומדים אותה.

ואני מציע לכל מי שלא יודע אנגלית לנסות לפחות ללמוד כי זה באמת יקדם אותכם בכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית באמת לא אוהב לראות אנגלית פה בפורום כי זה לא נוח לי לקרוא ומבאס אותי לקרוא הודעה של כמה שורות בכפול מהזמן שיקח לי לקרוא את אותה הודעה בעברית, למרות שהאנגלית שלי ממש לא רעה ואני יעיז להגיד מתקרבת לשפת אם (מה שהיא לא).

לעומת זאת, אני מבין את ארמגדון בטענה שלו שאנגלית יותר קלה לו, הרי הוא טוען בדיוק מה שאני טוען רק הפוך.

כמו שמיני אמר (?), הדיון הזה טפשי ובשביל ה 2 אנשים האלה שכותבים בפורומים פה ומעדיפים אנגלית - נתאמץ קצת יותר.

עכשיו אם תסלחו לי, אני הולך לישון... לילה... :cwm33:

החלטתי להשאר ער....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Let's make it clear, I don't intend to change my writing method just to please or appease anyone.

As said before if someone has problems understanding I would be more than happy to clarify.

Telling people what to say or how to say is an absurd and fascistic notion.

Maybe we should decide we don't like people writing in slang and we want only pure and proper Hebrew at the same chance, in the purity of Israeli nationalism.

תגיד לי נולדת בארץ או חו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...