בקשה לכותבי אנגלית. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה לכותבי אנגלית.

אורח Si-Nom

Recommended Posts

באתר הזה יש כאלה שלא יבינו אנגלית לא נראה לי שאתה רוצה לכתוב הודעה שלא כל אחד ירצה לקרוא אותה או לא יוכל. אולי לפעמים אתה כותב משהו שהוא נכון (או לרוב) אבל הבן אדם לא יכול להבין מה שכתבת ! לא נראה לך מבאס או משהו ? :-\ קצת התחשבות בזולת :P. (אין לי בעיה עם אנגלית לכל התוהים ).

העניין הוא שעולם המחשבים מבוסס במידה מסויימת סביב האנגלית. הרי לא נתרגם מושגים כמו HyperThreading? או FSB ?

וכלן שיומש באנגלית דווקא די חיובי.

עריכה : ואיך אתה יודע כמה מילים יש בכל שפה ??? ברוסת יש ספר שלם של קללות (והספר עבה מאוד) אז מה נראה לך ?

אלו נתונים מקורבים - באינטרנט לדוגמה הנתון שהצלחתי למצוא על השפה האנגליתמעט שונה - 616,500 ... במילון אוקספורד יש 500,000(אבל לא הכל נכנס לשם - למרות שנכנסו לשם כמה מילים מוזרות כגון - duh!) אבל בגדול זה הכיוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

I'm referring to modern hebrew, not biblical or archaic hebrew.

There are something like 65,000 words in modern hebrew as far as I know, I'd like to see what you base your amount on.

There's no chance modren hebrew even goes close to English when it comes to amount of words.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר הכמות לא קובעת אלא האיכות :P וזה גם תלוי איך את משתמש במילים .

אבל באמת אתה רוצה להגיד לי שאתה לא יכול להביע בהודעה שלך את מה שאתה רוצה להגיד בעיברית אלא רק באנגלית ???

אלו נתונים מקורבים - באינטרנט לדוגמה הנתון שהצלחתי למצוא על השפה האנגליתמעט שונה - 616,500 ... במילון אוקספורד יש 500,000(אבל לא הכל נכנס לשם - למרות שנכנסו לשם כמה מילים מוזרות כגון - duh!) אבל בגדול זה הכיוון.

תראה לי את הנתון לגבי השפה הרוסית כי הוא מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותסביר לי מה ההתלהבות שלך לכתוב באנגלית?

הרי אתה יודע עברית מספיק טוב, ואין לך בעית התבטאות בעברית, אז תכתוב בעברית. נקודה. לדעתי, סתם מדובר בתלהבות ואגו מנופח של אנשים שרוצים להראות שהם יודעים אנגלית. רוצים להראות שאתם יודעים אנגלית? לכו לפורומים בחו"ל - שם גם כותבים באנגלית, והרי יותר נח לכם, אז נראה אותכם גיבורים שם. או מה קרה יותר קל להרגיש גיבורים על "חלשים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותסביר לי מה ההתלהבות שלך לכתוב באנגלית?

הרי אתה יודע עברית מספיק טוב, ואין לך בעית התבטאות בעברית, אז תכתוב בעברית. נקודה. לדעתי, סתם מדובר בתלהבות ואגו מנופח של אנשים שרוצים להראות שהם יודעים אנגלית. רוצים להראות שאתם יודעים אנגלית? לכו לפורומים בחו"ל - שם גם כותבים באנגלית, והרי יותר נח לכם, אז נראה אותכם גיבורים שם. או מה קרה יותר קל להרגיש גיבורים על "חלשים"?

רוצה תעודת מסכן ?(סתם בצחוק על תקח את זה רציני)

לא נראה לי שהוא מתלהב או משהו (אולי כן), אבל באמת הרעיון לגבי הפורומים בחול הוא נמחד! הרי הפורומים שם לרוב מיקצועיים יותר הוא יקבל שם יותר ידע ועוד אין לו בעיה לתקשר שם עם האנשים אז זה נחמד פי שתיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

למען האמת בשפה העברית יש קרוב ל 750,000 מילים לעומת קרוב ל650,000 מילים באנגלית מודרנית ומעט יותר מ 150,000 ברוסית. אז למי יש יותר אוצר מילים? ;)

תרשה לי להטיל ספק בנתונים אלו.

אין מצב, פשוט אין מצב, שבעברית יש 750,000 מילים; זה לא ייתכן וזה גם לא הגיוני, בהתחשב בכך שישנם מיליארדי (וזו לא הגזמה) אנשים בעולם שדוברים אנגלית ומאות מיליונים שדוברים רוסית (וזה עוד בלי להזכיר את שאר השפות הסלביות של מזרח אירופה), וזאת לעומת כ - 13 מיליון שדוברים עברית (כמובן שזה לא מספר מדויק והמספר האמיתי הרבה יותר נמוך; 13,000,000 הוא המספר המשוער של היהודים בעולם, ואני יוצא מהנחה שכולם דוברים עברית [אם כי אני יודע מראש שזו הנחה שגויה]).

מאוד הייתי רוצה לראות מאיפה אתה לוקח את הנתונים האלו (150,000 מילים ברוסית? הצחקת אותי. ברוסית יש מעל ל 70,000 מילים שנמצאות בשימוש יום-יומי, וזאת לעומת 30,000 בלבד באנגלית וכ 2,000 בעברית [אלו נתונים מתוך חיפוש קצר ב Google]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובחזרה לנושא, אין שום סיבה בעולם שמישהו לא יבין משהו שכתוב באנגלית.

ונניח שאתם לא מבינים, אתם תמיד יכולים להעזר ב Babylon (זה עדיין קיים ?) או לבקש מהכותב לתרגם (והוא יתרגם).

אין שום הצדקה לחוסר ידיעת אנגלית, במיוחד במדינה בה בגרות באנגלית היא תנאי חובה לקבלת תעודת בגרות ובמיוחד בתחום שהשפה הזו היא חלק בלתי נפרד ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי להטיל ספק בנתונים אלו.

אין מצב, פשוט אין מצב, שבעברית יש 750,000 מילים; זה לא ייתכן וזה גם לא הגיוני, בהתחשב בכך שישנם מיליארדי (וזו לא הגזמה) אנשים בעולם שדוברים אנגלית ומאות מיליונים שדוברים רוסית (וזה עוד בלי להזכיר את שאר השפות הסלביות של מזרח אירופה), וזאת לעומת כ - 13 מיליון שדוברים עברית (כמובן שזה לא מספר מדויק והמספר האמיתי הרבה יותר נמוך; 13,000,000 הוא המספר המשוער של היהודים בעולם, ואני יוצא מהנחה שכולם דוברים עברית [אם כי אני יודע מראש שזו הנחה שגויה]).

מאוד הייתי רוצה לראות מאיפה אתה לוקח את הנתונים האלו (150,000 מילים ברוסית? הצחקת אותי. ברוסית יש מעל ל 70,000 מילים שנמצאות בשימוש יום-יומי, וזאת לעומת 30,000 בלבד באנגלית וכ 2,000 בעברית [אלו נתונים מתוך חיפוש קצר ב Google]).

בהחלט צודק כמו שאמרתי !

אין סיכוי שהשפה הרוסית נחותה יותר מהאנגלית . כמו שציינתי קודם ברוסית יש ספר שלם של קללות .

עריכה :

ובחזרה לנושא, אין שום סיבה בעולם שמישהו לא יבין משהו שכתוב באנגלית.

ונניח שאתם לא מבינים, אתם תמיד יכולים להעזר ב Babylon (זה עדיין קיים ?) או לבקש מהכותב לתרגם (והוא יתרגם).

אין שום הצדקה לחוסר ידיעת אנגלית, במיוחד במדינה בה בגרות באנגלית היא תנאי חובה לקבלת תעודת בגרות ובמיוחד בתחום שהשפה הזו היא חלק בלתי נפרד ממנו.

למה מישהו שקורא באתר ישראלי שהתוכן שלו אמור להיות גם הוא בעיברית צריך להיות תלוי במישהו\משהו ? ואתה אומר שכולם צריכים לדעת אנגלית טוב ... אז אם מישהו לא יודע ופונה לזה שכתב את ההודעה באנגלית אז הזה שכתב את ההודעה באנגלית יזלזל מאט בזה שלא הבין את ההודעה אף אחד לא אוהב להרגיש נחות יותר ממישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Congratulations Socrates, you've won the yearly "Reply full of bullshit award".

I couldn't care less about impressing anyone. Of course I could write what I want in Hebrew if I wanted to, which I don't. My preferences or anyone else's on writing are of no one's concern as long as it's in the limitations of common sense.

Writing in English couldn't be more legitimate especially when hardware issues are so much attached to the English language.

Asking me to write in hebrew especially for you with complete disregard to my preferences is absurd, especially since English isn't some unknown langauge.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה :למה מישהו שקורא באתר ישראלי שהתוכן שלו אמור להיות גם הוא בעיברית צריך להיות תלוי במישהו\משהו ? ואתה אומר שכולם צריכים לדעת אנגלית טוב ... אז אם מישהו לא יודע ופונה לזה שכתב את ההודעה באנגלית אז הזה שכתב את ההודעה באנגלית יזלזל מאט בזה שלא הבין את ההודעה אף אחד לא אוהב להרגיש נחות יותר ממישהו אחר.

סליחה ?

איפה ראית פה באתר תוכן בשפה שאינה עברית? כל התוכן שהאתר שלנו מציע הוא בעברית, ובעברית בלבד.

אם מישהו מרגיש לא בנוח לשאול (למרות שזו זכותו המלאה, וחובתו של דובר האנגלית לענות), אז כפי שאמרתי מקודם, הוא יכול להשתמש בתוכנת תרגום בסגנון Babylon או להעזר במילון (כגון http://www.morfix.co.il).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I'm referring to modern hebrew, not biblical or archaic hebrew.

There are something like 65,000 words in modern hebrew as far as I know, I'd like to see what you base your amount on.

There's no chance modren hebrew even goes close to English when it comes to amount of words.

I tend to agree more with TGM's claim, because i am most certain i've heard it from my ligno teacher in highschool.

On the other hand it does'nt bother me you writing in english because i've almost did a native speackers bagrut while me being a russian-jewish kid from or-aqive :)

להוסיף עוד דבר, למרות שלי זה לא מפריע שאתה רושם את רוב תשובותיך באנגלית,

אני נוטה לחשוב שזאת מן פוזה שלך. אני די משוכנע שאתה לא מדבר אנגלית עם ההורים,

המורים והחברים שלך לכיתה, בטח ובטח לא למקום ציבורי.

אין לי בעייה לבטא את עצמי בעברית בדיוק כמו שאין לי בעייה לבטא את עצמי באנגלית.

אז מה הבעיה שלך? אתה מתקשה בלשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Not at all, I can talk and phrase in hebrew just as well as I can in English and I fully control both languages, I just don't like Hebrew, what's so hard to understand about that?.

As for day to day conversing I do often speak English or part English with people in certain cases.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב את חברי לצוות אבל זה באמת אתר ישראלי שפונה לקהל ישראלי ואחטא ואומר אפילו יהודי (בכל הקשור לעברית - לא נרצה שיכתבו בשפה הרישמית השניה של (ערבית) מאחר והיא תפנה לאולי אחוז מהקוראים) לכן השפה הרישמית פה צריכה להיות עברית נ-ק-ו-ד-ה.

כמו שב hardOCP יצלבו אותך על אי-כתיבה באנגלית כך מאוד לא מקובל שחלק (גם קטן) ממשתמשי הפורום ילחם בבאבילון לקרא בפורום.

just my .02 cents

רק לרקורד אני כותב לאט מאוד בעברית ומהר מאוד באנגלית (שנים של sysoping) וגם אני עושה את המאמץ לכתוב הודעה כזו ב 5 דקות במקום חצי דקה ע"מ לפנות לכל קהל הגולשים ולכבד את הפורום הישראלי שלי.

ואגב אם כבר דיברו פה על אוצר מילים, אין מה לעשות - האוצר מילים (השמיש) באנגלית גדול יותר באופן משמעותי, על אחת כמה וכמה בשפה טכנית. כמוני כמו רובכם פה אנו משתמשים בשפה טכנית אנגלית כמו גם מושגים שפשוט נוח יותר לומר במילה באנגלית במקום חצי-משפט-הסבר בשפת הקודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The reason you will get crucified for writing in a language other than English in HardOCP is that the vast percentage of their readers don't read other languages unlike here when the vast percentage of the readers know both English and Hebrew.

I personally think defining this site as an "Israeli hardware site" or a "Jewish hardware site" lacks basis. You don't see any other hardware sites in the world define themselves by nationality or religion.

All languages that vast majority of the readers can read and understand should obviously be acceptable. You can't define things by the opinion of a minority, and in any case telling people how to write is equal to telling them what to write, I don't think we want to turn this into some fascist dictatorship.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה ?

איפה ראית פה באתר תוכן בשפה שאינה עברית? כל התוכן שהאתר שלנו מציע הוא בעברית, ובעברית בלבד.

אם מישהו מרגיש לא בנוח לשאול (למרות שזו זכותו המלאה, וחובתו של דובר האנגלית לענות), אז כפי שאמרתי מקודם, הוא יכול להשתמש בתוכנת תרגום בסגנון Babylon או להעזר במילון (כגון http://www.morfix.co.il).

שוב אני חוזר ואומר: למה בן אדם י-ש-ר-א-ל-י שגולש באתר י-ש-ר-א-ל-י שכל מה שכתוב באתר צריך להיות בשפה העיברית !!! צריך להיות תלוי באיזושהי תוכנת תירגום בגלל מישהו (כמו שנאמר כאן) עומד בפוזה של לכתוב באנגלית. אשכרה פוזה ! 8)

אתה צודק אין באתר תוכן שהוא לא בשפה העיברית מלבד ההודעות של ארמגדון ושל BDB.

עריכה : לגבי ההודעה האחרונה של ארמגדון לפי הדברים שלך צריך לערוך סקר במיוחד בשבילך ! סקר שיראה אם באמת מיאוט של אנשים רוצים שתכתוב באנגלית או הרוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...