שדרוג מחשב מהעבודה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב מהעבודה

Muadib

Recommended Posts

אמורים להחליף לי בקרוב את ה T43p מהעבודה.

לא בטוח בכלל שתהיה לי אופציה לבחור למה, אבל אני יכול לתת העדפה. האפשרויות הן:

T61

8510w

כמו כן, עושם גם פילוט ל T400 אז יש מצב שגם זה אופציה.

קחו בחשבון שזה מחשב מהעבודה, אז איכות הבניה למשל פחות חשובה לי (מה שנשבר מחליפים :))

יותר חשובים ביצועים, ניידות (משקל וסוללה), יציאות (המחסור ב s-video יהיה מורגש...) וכו'.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון: ה-T400. הוא יותר קטן וקצת יותר קל מה-8510w, לא מתחמם, חיי סוללה פנטסטיים עם סוללת ה-9 תאים, מעבד מהיר מאוד וצ'יפסט חדש (מונטבינה).

האחרים הם עוד דור אחד אחורה (סנטה רוזה). ה-T61 בכלל לא אטרקטיבי, שכן ה-T400 עולה עליו בכל פרמטר, למעט המשקל. אבל זה רק משום שה-T61 עם סוללת 7 תאים במקום 9 תאים, וחיי הסוללה בהתאם.

ה-8510w הוא יותר גדול, יותר כבד, יותר מתחמם ומרעיש. חיי סוללה בערך כמו של T61, אולי אפילו קצת פחות. חלק מזה נובע מכרטיס המסך המפלצתי שקיים בו, אשר אם אינך עוסק ברנדור דברים מורכבים על הנייד, אין לך שום צורך בו.

אם אתה משתמש ב-trackpoint, אז תדע גם שזה ב-8510w הרבה פחות נוח מאלה של לנובו.

הדבר היחיד שדווקא עשוי לעניין אותך ב-8510w הוא יציאת . אם אתה מתגעגע ל-S-Video, אזי יכול להוות חלופה נחמדה ועדיפה ברוב המקרים (אלא אם כן אתה מחבר אתה הנייד לטלוויזיות CRT ישנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, פשוט תשובה מעולה. תודה.

אז בעצם אנכנו אומרים T400, כשהבעיה היחידה היא שיש לו רק חיבור VGA.

זה בעצם אומר שאין לי בכלל איך לחבר אותו לטלוויזיה נכון? או שיש איזו דרך לארגן משהו?

אני מתכנן לקנות חדשה בזמן הקרוב, אבל לא נראה לי ש VGA נחשב חיבור סטנדרטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול למצוא לא מעט דגמי טלוויזיה עם VGA, אז אם תתייחס לזה כשאתה קונה חדשה, סביר להניח שתוכל למצוא. אחד הדברים שחשוב לבדוק במצב כזה הוא מה הרזולוציה המקסימלית שהטלוויזיה מקבלת ב-VGA. רובן מוגבלות למשהו קרוב ל-HD ready ולא יכולות לקבל Full HD.

אפשרות נוספת היא תחנת עגינה ומתאם DVI-. את הסאונד אפשר להעביר במצב זה דרך SPDIF (גם קיים בתחנת העגינה של ה-T400) או דרך בננות רגילות.

אפשר גם לקנות קופסה שממירה מ-VGA למה שבא לך, אבל זה מסורבל משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...