בעלי החיים בסין - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי החיים בסין

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסרט הזה מעורר צמרמורות מטורפות! הוא פשוט נצרב אצלי במוח עכשיו, זה מזעזע ברמות שלא יתוארו!

ממליץ לא לראות את הסרט.

זה לא עושה טוב. זה לא עוזר ולא ישתנה.

המלצה שלי וותרו על הסרט ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היית פוצח במגבן קללות סגנון: בלאט ידיי נאחויי פיזדה ועוד....

ואז משתגע כמו איזה רוסי...

אני לא יודע אם אמרת את זה בציניות או ברצינות, אבל זה רק מוכיח את רמת המשכל ה(מאוד) נמוכה שלך.

אם היית כותב רוסי, אף אחד לא היה מתייחס לזה.

ולמה רוסי הפך להיות ההפך מכושי? כל פעם שאומרים משהו על כושים ישר בא חמור שקופץ ואומר משהו על רוסים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל פעם שדיון מתיישן ועוברים חודשיים מאז ההודעה האחרונה בו ישר בא איזה חמור שמקפיץ את הדיון המאובק הזה ואפילו בלי הודעה שתורמת לנושא עצמו...

דעתך שזה לא תורם - דעתי שדתך לא תורמת לדיון.

וכל הכבוד, ולמרות שאני לצדך אתה קורא לי חמור, אני מקווה שאתה גם לא יורה לעצמך ברגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתך שזה לא תורם - דעתי שדתך לא תורמת לדיון.

וכל הכבוד, ולמרות שאני לצדך אתה קורא לי חמור, אני מקווה שאתה גם לא יורה לעצמך ברגלים.

זה לא היה אישי, זה רק בגלל הניסוח של ההודעה הקודמת שלך...

אבל בתכלס לא הוספת מידע או דעה בנושא הדיון, פשוט ירדת על מישהו וגם הקפצת דיון מלפני חודשיים... באמת זה לחץ לך כלכך להגיד לו שרמת המשכל שלו מאוד נמוכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה אישי, זה רק בגלל הניסוח של ההודעה הקודמת שלך...

אבל בתכלס לא הוספת מידע או דעה בנושא הדיון, פשוט ירדת על מישהו וגם הקפצת דיון מלפני חודשיים... באמת זה לחץ לך כלכך להגיד לו שרמת המשכל שלו מאוד נמוכה?

הבעתי את דעתי על ההשקפה שלו, יש לך משהו נגד זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוספת מידע או דעה בנושא הדיון, פשוט ירדת על מישהו וגם הקפצת דיון מלפני חודשיים... באמת זה לחץ לך כלכך להגיד לו שרמת המשכל שלו מאוד נמוכה?

אמת. ובכלל לגבי נושא הבע"ח ושאר ירקות. אף אחד לא אוהב לראות אותם סובלים, גם לא הסינים(בטח שלא אני), הם פשוט מתייחסים לזה כעבודה.

כאמור בתנ"ך "עניי עירך קודמים" אז תדאגו קודם לכל מה שקורה במדינה שלנו לפני נושאים איזוטריים כאלה. עניים, ניצולי שואה שסובלים, נוער ברחובות וכו.

נעול. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...