בעלי החיים בסין - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי החיים בסין

rroonnii

Recommended Posts

אני משער שהרבה מכירים את זה.

אבל הקטע בסוף פשוט מזעזע אותי -התמונה כל פעם קופצת לי לראש...

לא לבעלי לב חלש

http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/petition.html

לגבי המקרה בסוף- פשוט בא לי לקחת את הסיני הזה ולשים אותו מול כמה אריות רעבים ...... וניתן לכם לדמיין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הולכים להרוג אותי על זה:

מצד אחד זה מזעזע, בעיקר שהם עושים את זה כשהחיות בחיים.

מצד שני הם יש לזה ביקוש (לפרווה) אז למה לא? רק בדרך פחות ברוטלית (למשל להרוד אותם לפני).

חוץ מזה שום עצומה לא תשנה כלום. גם לא מיליון איש. הנקודה היא שזה מעגל של כסף רב שעובד. והדרך היחידה בשביל להוריד את המחירות של זה היא להציב מסך שמראה סירטון מלא של הורדת האור מהחיה והמוות שלה , יעזור, ואת המסך להציב בכניסה לחנויות שמוכרות פרוות כאלה.

אם יש מישהו שיכול לקנות פרווה כשהוא שומע צעקות של החיה ורואה איך מפשילים את העור ממנה בזמן שהוא מודד את המעיל שלו - הוא פוץ שדי שווה להרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו פה כבר 100 פוסטים עם סרטונים כאלה.

כל הנושא היה 1000 תגובות על כמה זה נורא, 5 תגובות עם קמצוץ מחשבה מאחוריהן שאמרו שכן, זה לגמרי לא בסדר להתעלל בכוונה אבל בסופו של דבר אלו רק חיות ולא אנשים, ואחריי זה עוד 1000 תגובות סטייל "אם זה היית אתה לא היית רוצה שנתעלל בך ככה" ועוד טמטום נוסח כיתה ג'...

וזה עוד היה יחסית לפני ההדרדרות ברמה של הפורום עוד לפני שנפלו עלינו כל הריג'קטס מFXP. אז בואו ונחסוך את הטמטום, או לפחות אם להגיב אז לעניין ובמחשבה, לא סתם לזרוק שטויות לאוויר.

אני אישית כמובן לא אומר שזה בסדר להתעלל ככה בחיות, אבל בסופו של דבר אלו חיות, ומתחילת האבולוציה השתמשנו בהם בשביל הפרווה. עוד פעם אני לא מצדיק התעללות אבל באמת שאני לא מבין מה הבעיה עם זה אם זה נעשה בפרוצדורה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שלא כל אחד פה אוכל כל יום בשר של חיות שגדלו בצורה דחוקה ומסריחה וגם מתו בצורה לא בדיוק "נעימה". :bash:

(לא שאני טוען שזה לגיטימי להרוג חיות בשביל פרווה, האדם לא צריך אותה בשביל צורך קיומי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה לגרום לאנשים,או לעולם כולו להיזדעזע מהעיניין היא להפיק פירסומת שמראה את ההפך.

מראים משפחה של בני אדם אמא אבא וילדה קטנה(לבנים-זה יצור יותר רעש או היזדהות) ואז באים כמה חיות,שנראים כמו בני אדם(האנשה) והורגים את כל המשפחה ולוקחים מה שהם צריכים מהגוף שלהם ואז זורקים את הגופות שלהם לפח האשפה-צריך להראות את התמונות האלה בצורה קיצונית

תמונה מחרידה אבל זה יכנס לאנשים לראש,יפול עליהם כמו בומבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה קיים אלפי שנים "הכהנים לקחו בקר שרפו את האמ אמא שלהם והכינו מזבח"

עכשיו במקום סתם להקריב אנחנו עושים שימוש טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוכמה לא ממש זורמת ממך ... הכוהנים לא שרפו פרות בעודן בחיים.

^^^^

שיעשו מה שהם רוצים.

אבל למה

למה

למה

לפשוט עור לחיה בעודה בחיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל תמיד זה הולך למקומות כאלה.

שלא יגרר...

אתה פשוט כותב מחוסר ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב בלניק ששמתי.

"כל אותה עת דואג הפועל להשאיר את החיה בחיים. הטענה היא שכאשר גופו של בעל החיים חם ודם זורם בעורקיו קל יותר להפשיט מעליו את העור."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה לגרום לאנשים,או לעולם כולו להיזדעזע מהעיניין היא להפיק פירסומת שמראה את ההפך.

כמו דקות בפורום הזה ואנשים יקבלו משמעות חדשה למילה בשר

לא לבעלי לב חלש :screwy:

http://forum.uncoverreality.com/audio-video

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שזה שמתי תלינק כי הקטע שבסוף לא יצא לראות דאז.

כל פעם קופץ לי התמונה אחרי שהוא זרק אותו

בכתבה כתבו שזה מחוסר ידע נובע אצלהם [חוסר ידע בכאב של בעלי -חיים] אבל זה נשמע לי הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה אני אוהב אצל אנשים? זה שהם חיים בבועה נחמדה שהכל בה נחמד יפה וטוב.

אף פעם לא חשבתם על הבשר שאתם אוכלים או על העורות שאתם לובשים, ואז קם איזה ארגון ומראה לנו את האור לחיים.

אין לכם צל של מושג על מה אתם מדברים. על כל מפעל כזה לעורות יש מאות מפעלים שכן הורגים את החייה לפני שפושטים את העור שלה, ואין שום דבר לא בסדר בזה.

בנוסף אני מציע לכל המתלהמים שגילו את האור מהסרטון הזה ללכת פעם למשחטה של פרות בארץ הקודש, משחטה כדין וכדת משה וישראל ולראות פעם אחת בחיים איך נראת שחיטה כשרה. ולא היא לא נראת ללא סבל, וכן רואים את הסבל על הפרה. אבל מה אף לא אחד מכם אף פעם לא חשב לוותר על השוורמה או על הסטייק, אז מה פתאום אתם נזכרים עכשיו? כי משהו הראה לכם סרטון של מפעל טועה אחד? אז אתם מככלילים על כל התעשייה?

די כבר לצביעות! למה אתם חושבים קודם על החיות ולא על בני האדם, לדוגמא : בדרפרור אשר בסודן שבאפריקה יש מלחמת שבטים שעד עכשיו ההערכות הן שנשחטו בה בערך 200 אלף נשים וילדים! אני לא סופר את הגברים כדי שלא תגידו "הם נלחמו"אומרים שממש יש שם טבח עם (למי שלא מבין בארץ אנחנו קוראים לזה שואה), בנוסף במלחמה הזאת לצד החזק יש חוק את הנשים שלא הורגים אונסים ואחר כך מחדירים סכין יחסית ארוכה לאיברייה הצנועים כדי להפסיק את הילודה של השבט החלש וכך להכחיד אותו. אז על זה אף פעם אף אחד לא מדבר?

דוגמא נוספת בקונגו מדינה שמלחמת אזרחים בה גרמה למוות של 2.5 מיליון בני אדם!!! זה כמו 40% ממדינת ישראל!!! אתם בכלל תופסים את זה? ואתם חושבים שכל 2.5 מיליון הבני אדם נהרגו במוות נחמד של הזרקת רעל לווריד ושינה עמוקה? או גז נחמד? לא נראה לי הם מתו די ביסורים מוות איטי מדימום, מוות איטי מאונס קבוצתי של ילדות מתחת לגיל 10 מוות איטי של עינויים!!!

עוד דוגמא רואנדה מדינה באפריקה שלפני כמה שנים היה שם רצח עם שרק בימים הראשונים שלו מתו 400000 בני אדם וזה נמשך שנים.

אז מה אתם יושבים בבתים שלכם ומתבכיינים שכואב ולא נעים לכמה חיות? שעם כל הכבוד לחיות ויש לי 2 כלבים 5 תוכים חתול וסוס בבית אני עדיין הייתי קודם מציל בן אדם מאשר כל אחת מהחיות שלי שהם כמו בני בית בשבילי!!! והן ממש משפחה שלי ובמיוחד של הילדים שלי. תפסיקו להיות תמימים כן יש דברים שנראים לנו מטרידים במיוחד אבל יש מטרות יותר נעלות מאשר להציל כמה חיות.

אתם מוזמנים לצלוב אותי עכשיו אני את שלי אמרתי ו אני מציע לכם לחפש קצת חומר על אפריקה באינטרנט אולי תשכילו ממנו ותקבלו פרספקטיבה על העולם שלנו, ותגידו תודה לאל שאתם חיים בישראל ולא באפריקה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...