מתי המציאו את האינטרנט? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי המציאו את האינטרנט?

eliil1

Recommended Posts

אני לא בטוח אם זה קשור לפורום הזה ,או לפורום אקטואליה ותרבות. בכל אופן,

באיזה שנה נוצר האינטרנט?

באיזה שנה זה כבר היה בארץ?

ובאיזה שנה החלה השיטה של הלימודים ושליחה של עבודות דרך האינטרנט במוסדים להשכלה גבוהה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי למה בדיוק מתכוונים כאינטרנט.

האינטרנט מתבסס על כמות לא קטנה של טכנולוגיות ותקנים שנוצרו בזמנים שונים, הערך בויקיפדיה נותן תמונה כללית למה אני מתכוון אך ניתן להתעמק יותר כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אינטרנט" בויקיפדיה גם אני נכנסתי , אני לא כזה מפגר. שאלתי פה כדי לדעת בדיוק ,לא צריך לתת לי קישורים שלא מועילים...

KOOKIE אני מתכוון יעני בארץ מתי כבר החלו באמת להשתמש בזה? כאילו אני יודע שכבר לפני זה היה קיים, אבל לא ממש השתמשו בזה , חוץ מאיזה DEPARTMENT בארה"ב או משו כזה, אז מתי כאילו כבר האזרחים הרגילים החלו להשתמש בזה? בארץ?

ומישהו יודע מתי החלו כל השיטות של הלימוד והגשת עבודות במוסדות הגבוהים דרך האינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב לך שחור על גבי לבן בוויקי שהאינטרנט "נפתח" לקהל הרחב ב1991,וגם מי היה ה"מפתח הראשי" של המערכת שיועדה לקהל הרחב,יותר מזה?

לגבי השאלה השניה,אני מניח כשאשר התחילו לצוץ להן סנוניות האינטרנט המהיר,שהפכו את האינטרנט מאמצעי מסורבל,איטי ובלתי רציף למשהו נגיד הרבה יותר,מהיר הרבה יותר ורציף(משמע שלא היה לך "זמן מוגבל" להיות באינטרנט,אלא היית חופשי לגלוש ולהימצא בתוכו כמה שתרצה)-אז התחילה אופנת ההגשה באינטרנט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השאלה השניה,אני מניח כשאשר התחילו לצוץ להן סנוניות האינטרנט המהיר,שהפכו את האינטרנט מאמצעי מסורבל,איטי ובלתי רציף למשהו נגיד הרבה יותר,מהיר הרבה יותר ורציף(משמע שלא היה לך "זמן מוגבל" להיות באינטרנט,אלא היית חופשי לגלוש ולהימצא בתוכו כמה שתרצה)-אז התחילה אופנת ההגשה באינטרנט..

ומתי זה התחיל? בשנת '92 זה כבר היה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנימה מצחיקה:

בנימה רצינית:

האינטרנט לא בדיוק הומצא אלה היה תהליך אבולציוני של הרבה WAN שונות החל מפרוייקט ARPA, גם PSN וגם CSN.

בארץ הוא יה נגיש בדיוק כמו שהוא היה נגיש בכל העולם המערבי מ1991. בהתלה רק במוסדות חינוך אקדמי וארגונים בהמשך (1994) לגם לקהל היותר רחב.

לא בדיוק מובנת השאלה שלך לגבי עבודות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודות התכוונתי כל מיני דברים שאתה צריך להגיש במוסדות להשכלה גבוהה..

הרי היום כבר ללמוד דרך האינטרנט ולשלוח נגיד פרוייקט או עבודה שעשית דרך האינטרנט ולקבל על זה ציון וכל זה. לא חובה להיות פיזית שם. אז ממתי זה התחיל בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודות התכוונתי כל מיני דברים שאתה צריך להגיש במוסדות להשכלה גבוהה..

הרי היום כבר ללמוד דרך האינטרנט ולשלוח נגיד פרוייקט או עבודה שעשית דרך האינטרנט ולקבל על זה ציון וכל זה. לא חובה להיות פיזית שם. אז ממתי זה התחיל בארץ?

האינטרנט לא התחיל בכלל בתור העברת מידע בין מחשבים בצבא ארה"ב בשנות ה70 או משהו כזה?

רק בתחילת שנות ה90 הוא התחיל להכנס לבתים של אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...