האם סוני תשיק PS3 SLIM ב E3? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם סוני תשיק PS3 SLIM ב E3?

huber

Recommended Posts

http://vr-zone.com/articles/playstation-3-slim-pics-leaked-/7050.html?doc=7050

האתר הביא מציג תמונות משוערות של PS3 דק - שלטענתו יושק ב חודש הבא. יש לציין כי אלו שמועות לא מבוססות כרגע וכי סוני הכריזה כי לא מתוכננת גירסת SLIM ל PS3 בקרוב אך במקביל יש לזכור כי סוני מכחישה סידרתית גם דברים שבסוף התגלו כנכונים וכי הם בעצמם הכריזו ש השנה יהיה "המעניין ביותר מאז השקת ה PS" ובנוסף טכנית עם המיזעור ל 45NM הגירסה הדקה בהחלט אפשרית טרמית - אולי יש משהו בשמועות? נמתין ונראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שגרסת סלים של קונסולה מבית יכולה להיות מכוערת יותר מהראשונה (למרות שאת העיצוב של הPS3 אני דווקא אוהב).

אולי הדבר החשוב הזה בE3 יהיה שמפתחים הצליחו לנצל את הCELL והPS3 יהפוך למפלצת גראפיקה (ביחס לקונסולה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר הביא מציג תמונות משוערות של PS3 דק - שלטענתו יושק ב חודש הבא. יש לציין כי אלו שמועות לא מבוססות כרגע וכי סוני הכריזה כי לא מתוכננת גירסת SLIM ל PS3 בקרוב אך במקביל יש לזכור כי סוני מכחישה סידרתית גם דברים שבסוף התגלו כנכונים וכי הם בעצמם הכריזו ש השנה יהיה "המעניין ביותר מאז השקת ה PS" ובנוסף טכנית עם המיזעור ל 45NM הגירסה הדקה בהחלט אפשרית טרמית - אולי יש משהו בשמועות? נמתין ונראה...

מה לעזאזל מעניין (ולא סתם, אלא "המעניין ביותר מאז השקת ה PS") בזה שהם מוציאים מוצר שהוא בסך הכל גירסה דקה יותר של קונסולה קיימת? את מי זה מעניין בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסה דקה לרב פירושה הורדת מחיר, בנוסף רב האנשים מחפשים מכשיר קטן ככל האפשר בסלון. לא יודע מה איתך, אבל אם היו מציעים לי גירסה דקה יותר של הרסיבר שלי או של כל חלק אחר ממערכת הקולנוע הביתי שלי (למעט הרמקולים) הייתי קופץ על המציאה. פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

אז הוא דק, הוא זול, הוא קטן, הוא יפה, הוא סקסי, הוא מגנט כוסיות, ויש עליו חתימה אישית של אלוהים בכבודו ובעצמו.

זה עדיין אותו מכשיר! :s07:

תחשוב על זה מבחינה כלכלית

קודם כל אחרי הפיתוח של הדגמים המוקטנים הרבה יותר זול ליצר אותו \לאכסן \לשלוח וכו

שנית יש אזורים בעולם -יפן בעיקר שזוללים דגמים מוקטנים ושיוצא דגם מוקטן לפעמים יש תורות ברחובות לקנות אותו

ושלישית הורדת מחיר בקונסולות = הגדלת מכירות =מכירת יותר משחקים =הרבה יותר רווח

ואם אתה רוצה עוד סיבה פחות חשובה זה צריכת חשמל נמוכה בהרבה ולרוב מכשיר הרבה יותר שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו מסתובבים פה אנשים ממש קשים.

מדובר פה לכל היותר בשיפור של מכשיר קיים, איך שלא תנסה לסובב את זה.

איך לעזאזל אפשר להציג את זה בתור הדבר הכי מלהיב שקרה מאז המצאת הפלייסטיישן?!?!??!!?!!!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי השמועות הם מתלהבים מתוסף זיהוי תנועה שהם רוצים להציג

ועוד משחקי גימרים שלא הוכרזו ולא מגרסה מוקטנת

בכל מקרה אני לא חושב שגירסה מוקטנת תוצג בתארוכה הזאת וזה מהסיבה הפשוטה שבדרך כלל לפני הכרזה כזאת מפסיקים מישלוח של הגירסאות הישנות ומורידים להם במחיר ורק אז מוצאים גירסה מוקטנת וכרגע לא ראיתי אף דיווח על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תצא גרסאה דקה של הPS3 בכלל, את הPS1 הם העבירו בגרסאה האחרונה לשבב יחיד, הPS2 קיבל מזעור מטורף גם כן.

לייצור SOC של RSX+8Core CELL זה בלתי אפשרי ב10 השנים הקרובות, תהליכי הייצור לא קיימים פשוט ובהצלחה לקרר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...