should we BAN lag baaomer ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

should we BAN lag baaomer ?

djhenrya

should we BAN lag baaomer ?  

2092 הצבעות

1. 1. should we BAN lag baaomer ?

• yes
    • no
    • מדורות מנוהלות על ידי המדינה, אחת לשכונה.

Recommended Posts

מה הקטע בלשרוף עגלות סופרמרקט ? :bash:

חוץ מלשחרר רעל לאוויר זה לעושה כלום, אין בכל שנה יש תמיד לפחות מדורה אחת ליד הבית שלי שיש עגלה שרופה.

מעבר לכך אני חושב שלא חגגתי לג בעומר במדורה משהו כמו 6 שנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא היה לי כוח לעבור על הת'רד אבל אחרי מה שעברתי אתמול התשובה שלי היא שאם אשכרה ל"ג בעומר "יובאן" ויהיה מחוץ לחוק זה יהיה מבאס בטירוף בשבילי.

אתם יודעים מה? ז*ן על הזיהום, ז*ן על הריח המסריח, ז*ן על מי שמשום מה לא מסוגל לסבול את זה. ל"ג בעומר זאת אולי ההזדמנות הכי טובה להשתחרר, לעשות קצת שטויות, להשתולל, לדבר עם אנשים, ולהינות בסופו של דבר, מדורה, אווירה מגניבה (למרות שהפעם כמעט שכחתי שיש בכלל מדורה לידנו), ובקיצור לדעתי זה חג מדהים. אה, וכשאני אומר לעשות שטויות אני לא מדבר על לקפוץ למדורה, הכל בגבול הטעם הטוב. כמובן צריך לדעת איפה להיות ולהתסובב כדי לא להסבך עם טיפוסים בעיתיים ולגמור מאושפז בבי"ח. וגם לדעת איך להגיב למה שהם אומרים לך כדי שייגמר על הטוב ביותר (על ההכי פחות גרוע?) איכשהו. מי שיש לו נטייה להסתבך ולהיכנס לקטטות שפשוט יישאר בבית או... אנאערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חג מפגר. אני חושב שהאנשים הם מפגרים. אף אחד לא יודע למה מדליקים מדורות, אז ככה שזה נהיה סתם יום שמקדש את הרס הסביבה. לא רק עגלות סופר, חתולים מסכנים, זיהום עצום, רעש - וסתם תירוץ לאלימות ולונדאליזם.

היתה מפשחה דתית שהדליקה פה מדורה רק מעצים שנאספו משיירי בנייה בנגריה - ומשטחי אסבסט ! מפגרים ! למה לאנשים כאלה יש זכות להרוס לי את האויר ולמלא אותו ברעלנים ?

לא היה לי כוח לעבור על הת'רד אבל אחרי מה שעברתי אתמול התשובה שלי היא שאם אשכרה ל"ג בעומר "יובאן" ויהיה מחוץ לחוק זה יהיה מבאס בטירוף בשבילי.

אתם יודעים מה? ז*ן על הזיהום, ז*ן על הריח המסריח, ז*ן על מי שמשום מה לא מסוגל לסבול את זה. ל"ג בעומר זאת אולי ההזדמנות הכי טובה להשתחרר, לעשות קצת שטויות, להשתולל, לדבר עם אנשים, ולהינות בסופו של דבר, מדורה, אווירה מגניבה (למרות שהפעם כמעט שכחתי שיש בכלל מדורה לידנו), ובקיצור לדעתי זה חג מדהים. אה, וכשאני אומר לעשות שטויות אני לא מדבר על לקפוץ למדורה, הכל בגבול הטעם הטוב. כמובן צריך לדעת איפה להיות ולהתסובב כדי לא להסבך עם טיפוסים בעיתיים ולגמור מאושפז בבי"ח. וגם לדעת איך להגיב למה שהם אומרים לך כדי שייגמר על הטוב ביותר (על ההכי פחות גרוע?) איכשהו. מי שיש לו נטייה להסתבך ולהיכנס לקטטות שפשוט יישאר בבית או... אנאערך.

אז למה שזה לא יהיה יום אחר ?

מי שיש לו נטייה להסתבך ולהיכנס לקטטות - פשוט יוצא לחפש מכות - הוא לא צריך יום מיוחד בשביל זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי עם חברים על הגג של חבר שלי עד השעה 3 לפנות בוקר...

בשעה 11 אנחנו רואים את עזריאלי ואחרי שעה וחצי לא רואים כלוםם רק עשן איזה מצחיק זה היה

ממזמן אני כבר לא עושה מדורות זה כבר פאסה,כולם עושים על האש הכי טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה החג מפגר ?

מה מונע מאותם ערסים לנסות להרביץ לך עם מקלות וקרשים מחר ? ואם זה יקרה אז ה13 במאי יהיה תאריך מפגר?

אתה יודע מה מונע מהם ,שהם לא שיכורים מהתחת ,ערס ערס אבל לרוב הם רק צועקים ומקללים לא יותר מיזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי עם חברים על הגג של חבר שלי עד השעה 3 לפנות בוקר...

בשעה 11 אנחנו רואים את עזריאלי ואחרי שעה וחצי לא רואים כלוםם רק עשן איזה מצחיק זה היה

ממזמן אני כבר לא עושה מדורות זה כבר פאסה,כולם עושים על האש הכי טוב :xyxthumbs:

למה לא לעשות את שניהם?

עם כל הכבוד, מנגל לא מאיר את האזור ולא מחמם את המטרים שמסביבו.

יושבים עם מדורה קטנה של איזה 10 עצים\2-3 רפסודות, שמספיקה לשעה ומשהו-שעתיים,

בו בעת עושים על האש :)

וכשתרצה לעשות ל"ג בעומר עם חברתך היקרה, תלמד להעריך את המדורה הקטנה והנחמדה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה כל הבלבולי מוח האלה?

ובפורים כל הערסים לא משתכרים וזורקים נפצים או סתם עושים בלגאן? אז בואו נבטל גם את פורים.

ושבוע שעבר הייתי אצל הרופא וחיכתי 3 שעות עד שנכנסתי אליו. אז בואו נוציא להורג את כל הרופאים במדינה.

ושתי זקנות באוטובוס לא נתנו לי לישון כל הנסיעה כח הם דיברו ברוסית. אז נגרש מהמדינה את כל הזקנים. או הרוסים.

קיצר, המסר הועבר.

ומי ששואל את עצמו: "איזה חג מפגר, למה מדליקים מדורות?"

אדרבא, שיפתח ספר או שיחפש קצת מידע על בר כוכבא ומה הקשר למדורות.

החג הזה מפגר.

כמעט איבדתי ראש בגלל שערסים שיכורים עם קרשים התחילו איתי ועם החברים שלי מכות (6VS20)

ומי שמסתובב בסביבה של ערסים שלא יתפלא אם הוא מקבל קרש לראש וישאל את עצמו מה הוא עושה שם בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, מי שלא רוצה לעשות מדורה, שלא יעשה.

יש אנשים שכן עושים, שיהיה להם לבריאות.

מדורה לא חייבת להיות של פלסטיק, זה שאלה ילדים, אין מה לעשות, ככה זה ילדים.

אבל מדורה עם כמה עצים, עשו גם לפני אלפי שנים. בואו נאשים גם אותם על החור באוזון שיש לנו עכשיו.

אם כבר אתם ב"נימה הירוקה" הזאת, בואו נארגן הפגנות מול מפעלי ים-המלח, מול מפעלי הזיקוק בחיפה, מול צינורות הביוב הענקיים שמוזרמים לים, מול תחנות הכח של חברת החשמל.

ווי, איזו הפתעה, לא נפתח על זה ת'ראד אחד אפילו :o

שעה אחת של פעולה במפעלים האלה שווה ליותר מהזיהום שנוצר בל"ג בעומר משריפת עצים.

אז חבר'ה, שימו את עצמכם קצת בפרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחח

מה עם מי שלא לנשום סרחון :s05:

יש הרבה דברים שעוד צריך לעשות עם החג המסריח הזה כדי שהוא יהיה חג ראוי , כמו למשל הקצאת מקומות , הקצאת קרשים וחומרי בעירה כמו למשל פיקוח על ה"חוגגים" .

חג מסריח עם סיבה מסריחה וסביבה מסריחה . - עובדה - העשן שמעל העיר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול חברים שלי היו במסיבה ביער ליד פ"ת אמרו היה סבבה.

שמע אני מסכים עם זה שלא צריך לשרוף פלסטיק ושקיות ובקבוקים ובקבוקי ספריי למיניהם.

אני גם מסכים עם זה שלא בסדר שגונבים מאתרי בנייה כל מיני עצים ומשטחים למיניהם.

רוב המדורות בכלל מוקמות מחוץ לערים, במקומות שאין בהם צמחייה- דיונות, חולות.

איפה שאני עשיתי מדורה, היו כמה לידי, אבל לא הרגשתי בכלל את העשן ולא ראיתי את העשן מעליי.

ז"א שעדיין יש איפה להעביר את החג הזה כמו שצריך, למרות הזעקה "הירוקה" (יותר נכון, זעקה מטעמי נוחות אישיים)

נגד המדורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול חברים שלי היו במסיבה ביער ליד פ"ת אמרו היה סבבה.

שמע אני מסכים עם זה שלא צריך לשרוף פלסטיק ושקיות ובקבוקים ובקבוקי ספריי למיניהם.

אני גם מסכים עם זה שלא בסדר שגונבים מאתרי בנייה כל מיני עצים ומשטחים למיניהם.

רוב המדורות בכלל מוקמות מחוץ לערים, במקומות שאין בהם צמחייה- דיונות, חולות.

איפה שאני עשיתי מדורה, היו כמה לידי, אבל לא הרגשתי בכלל את העשן ולא ראיתי את העשן מעליי.

ז"א שעדיין יש איפה להעביר את החג הזה כמו שצריך, למרות הזעקה "הירוקה" (יותר נכון, זעקה מטעמי נוחות אישיים)

נגד המדורות.

לשיטתך - רק העשירים (בעלי הרכב שמוכנים לשלם בעבור דלק לנסיעה כזו) יכולים להרשות לעצמם לא להיחנק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...