Fuel - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fuel - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

מישהוא מצא איך להפעיל Vsync ? כי אני לא מצאתי, גם בדרייבר עשיתי force on עדיין זה לא עובד.

אא וזה אחלה משחק, מאוד מהנה, אולי משחק שטח הכי כיפי ששיחקתי, עזבו אותכם מהמציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי שעת משחק אחת אני יכול להגיד שהמשחק פשוט כיף.

חסרונות: לא מצאתי איפה לשנות את הרזולוציה.

בתיקיית המשחק אמור להיות לך קובץ GameSetup

לשאר,משחק מהנה וכיפי, די להתפנק :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך משחק עם כל כך הרבה פוטנציאל יכול להיהרס בתוך רגע בגלל כמה שטויות כל כך קריטיות של המפתחים..

למה המפה צריכה להיות כל כך משעממת? למה? עשיתם עבודה יפה,השליטה בכלי סבירה,הגראפיקה יפה,עולם המשחק מעניין למדי,ולקחתם את כל זה ולא עשיתם עם זה כלום!! כלום!

אני לא רוצה ליסוע חצי שעה בעולם ריק כדי למצוא איזה קישוט חדש לרכב! אני רוצה לחקור,לגלות,שאני ירגיש שיש סיבה באמת שווה לעשות את זה,ולא איזה עולם סינטטי שבו מציעים לך לחקור את המשחק כשאין לחלוטין מה לחקור..

זה כמובן עוד לא הכל,אבל אין לי כח להמשיך ולרטון..אני מזדקן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את המשחק הזה בתור ''ניסוי'' ואני יסביר למה:

כבר מההתחלה המפתחים הדגישו שמה שיבלוט במשחק זה העולם הגדול והמרוצים הארוכים וכנראה הם היו קצת יותר מידי עסוקים בכנסת מפה כ''כ ענקית למשחק ושכחו קצת שזה גם משחק מרוצים.לדעתי אם יצא משחק המשך או פאצ'ים שיוסיפו הוא יצליח הרבה יותר כי עכשיו יש את העולם (וגם מכוניות לא רעות)רק צריך דברים לעשות בו (משהו כמו burnout).

יש די הרבה דברים דפוקים כמו הcontrols המקוריים שהם פשוט הזויים (לדוגמא:תאוצה - רווח,ופניות עם החיצים :nixweiss: ויש עוד...)

ואי אפשר להיסתכל אחורה והדבר הכי מאכזב הוא שלמשחק כ''כ אגרסיבי אין הרס למכוניות.

הגראפיקה טובה יחסית ועל הסאונד היה אפשר לעבוד עוד קצת.

לא נורא למשחק שזכה בשיא גינס של המפה הגדולה ביותר אבל לדעתי עם פאצ'ים או משחק המשך הוא יהיה להיט.ציון שלי - 6.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מניח ומבין שאין טעם לנסות ולהביא למשחק עוד צ'אנס,אה? הוא גרוע FLAT OUT..כן?

האמת היא,הסיבה היחידה שבגללה היו לי תקוות כלשהן לגבי המשחק היא בגלל שהשם המהולל CODEMASTERS התנוסס עליו,אבל נראה שצריך קצת יותר מזה כדי שיצא משחק מרוצים כיף וטוב באמת..נו ניחא,נמשיך לחכות לGRID 2 וTOCA 4 הלא מוכרזים(SIGH).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא סובל ממנו והוא דווקא די מהנה,

לא מחפש יותר מדי עומק במשחק, נכנס עושה כמה מירוצים ואתגרים וזהו.

יש מגוון של רכבים (צריך לפתוח ע"י קניה במשחק) והגרפיקה לא רעה.

בקיצור, אם לא תנסה לא תדע.

CODEMASTERS אמנם מתנוסס על עטיפת המשחק אך רק כמפיצה ולא כמפתחת,

תהיה סמוך ובטוח שפיתוח שלהם היה מקבל הרבה הרבה יותר ניקוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ברור,אבל היות וCODEMASTERS היא חברה פרטית,מה שנדיר מאוד בשוק המשחקים של היום,קיוויתי שהם יעשו קצת יותר מלהפיץ את המשחק,ויתנו כמה טיפים לASOBO על איך באמת עושים משחק מירוצים טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים לתת להם טיפים עד מחר, בסופו של דבר זה לא ישנה כלום אם המנוע עליו המשחק מושתת לא קשור לקודמאסטרס,

מדובר במנוע Proprietary שאני לא מכיר והלוואי והיו משתמשים במנוע ה EGO של קודמאסטרס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...