שאלות בקשר ל HS\F. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בקשר ל HS\F.

PeaS

Recommended Posts

אז ככה... סוף סוף הבנתי משהו (ממש טיפה) מכל השמות של הדגמים והחברות והמושגים בתחום הזה של ההיטסינקים והמאווררים למעבדים. יש לי כמה שאלות.

1. מה יכול להיות בין ההיטסינק למעבד (יש משחה טרמית, יש פד טרמי, ומה עוד?) ? מה מהם מקרר הכי טוב? מה פחות? מה הכי גרוע?

ואפשר שלא יהיה כלום בין ההיטסינק למעבד?

2. איזה HS\F בא עם המעבדים של AMD? אני מתכוון לAthlon XP XXXX+ כמובן. זה סתם HS\F "ג'נריק", או המאוורר הזה? כי הכתבה קצת ישנה... אולי השתנו דברים מאז, אבל הSPIRE הזה גם לוקח את המקום השני. חוצמזה, שמעתי שממעבדי ה1700 מגיע מאוור יותר טוב, זה נכון?

3. ישנים יותר (כמו זה בחתימה שלי), באים עם פד תרמי, או משהו אחר?

4. זה פחות חשוב, אבל אם למישהו יש כוח להסביר לי, אתם יכולים לפרט טיפה על החברות (מי הAMD של המאווררים ;) (פחות מחיר ויותר ביצועים), ומי האינטל של המאווררים :D), ולפרט על הסדרות\דגמים.

5. אם למישהו יש עוד איזה משהו מעניין להוסיף-שיגיד ;D.

אני חושב שמספיק שאלות, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בין ההיט סינק למעבד מומלץ מאוד שיהיה משהו כדאי שיעביר את החום בצורה יותר טובה מהמעבד להיט סינק. לפי כול ההשוואות שראיתי תמיד המשחה הטרמית לקחה בגדול. אני הכי אוהב את ארקטיק סילבר 3... אפשר לא לשים כלום, אבל לא מומלץ.

2. משהו מלעון חסר שם. פעם אזטק הביאו משהו נורמאלי כמו HiCool(שעכשיו אצלי ביד...)ששמר יפה על המעבד, אבל עכשיו משהו חסר שם שבקושי עושה את העבודה.

3. כשפתחתי את הפנטיום 2 שלי ראיתי כמה כתמים של משחה טרמית. אבל אני חושב שאצלך זה בא בלי כלום כמו אצל חבר שלי.

4. אין "היטסינק הכי טוב". יש היטסינק הכי משתלם, ולדעתי זה ה-SK6 של טרמל לייט. אני אוהב אותו וממש מנסה להשיג אותו.

5. תתחיל לקרוא השוואות גדולות וצפה פגיעה בשבוע הבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בין ההיט סינק למעבד מומלץ מאוד שיהיה משהו כדאי שיעביר את החום בצורה יותר טובה מהמעבד להיט סינק. לפי כול ההשוואות שראיתי תמיד המשחה הטרמית לקחה בגדול. אני הכי אוהב את ארקטיק סילבר 3... אפשר לא לשים כלום, אבל לא מומלץ.

2. משהו מלעון חסר שם. פעם אזטק הביאו משהו נורמאלי כמו HiCool(שעכשיו אצלי ביד...)ששמר יפה על המעבד, אבל עכשיו משהו חסר שם שבקושי עושה את העבודה.

3. כשפתחתי את הפנטיום 2 שלי ראיתי כמה כתמים של משחה טרמית. אבל אני חושב שאצלך זה בא בלי כלום כמו אצל חבר שלי.

4. אין "היטסינק הכי טוב". יש היטסינק הכי משתלם, ולדעתי זה ה-SK6 של טרמל לייט. אני אוהב אותו וממש מנסה להשיג אותו.

5. תתחיל לקרוא השוואות גדולות וצפה פגיעה בשבוע הבא..

דבר ראשון תודה רבה.

1. התכוונתי חוץ ממשחה טרמית, מה עוד יכול להיות שם?

2. זה אומר שמומלץ לקנות היטסינק למעבד החדש שלי (SOON TO COME... ;D)?

3.K

4. מנסה להשיג? אין אותו בארץ או מה?

5. פגיעה גדולה שבוע הבא... אני שונא כאלה דברים! תגלה לי! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...