tempyMail - שירות לשליחה וקבלת דואר בצורה אנונימית - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

tempyMail - שירות לשליחה וקבלת דואר בצורה אנונימית

pyr0

Recommended Posts

שלום,

לאחרונה, אחד החברים שלי פיתח שירות דוא"ל ציבורי ששמו tempyMail, המיועד עבור גולשים שמעוניינים לשלוח ולקבל מייל מתיבה אנונימית.

הודעה זו נכתבת בשמו מכיוון שהוא מעוניין לפרסם את האתר בכדי לעזור לכל הגולשים המתוסכלים.

השירות לא כרוך בתשלום ומיד עם הכניסה לאתר תקבלו תיבה ממנה תוכלו לשלוח ולקבל מיילים בצורה אנונימית לחלוטין!

אני מודע לכך שיש אתרים רבים שנותנים תיבת מייל אנונמימית אבל עוד לא נתקלתי באתר המאפשר גם שליחה של מייל בצורה אנונימית וגם קבלה של מייל לאותה התיבה + אפשרות להגן על התיבה האנונימית בסיסמא (בתהליכי פיתוח מתקדמים)

כתובת האתר: http://www.tempymail.com

למה פיתחתי את tempyMail?

אני מפתח אפליקציות בזמני הפנוי, וכמו כל מתכנת, אני נעזר בגוגל ע"מ למצוא קטעי קוד שיעזרו לי בכתיבת התוכנות השונות.

כפי שאתם יודעים, לא מעט אתרים דורשים הרשמה ע"מ לראות את תוכן האתר או להוריד את קטעי הקוד ואני לא מוכן לקבל כ"כ הרבה ספאם לתיבה,

מה גם שאין בכך שום הגיון. עקב כך, אני נרשם עם tempyMail וחוסך לעצמי את התסכול.

מה גם, שלעיתים קרובות אני מריץ חיפושים דרך המחשב של האוניברסיטה (אני סטודנט למדעי המחשב) ולאחר חיפושים ארוכים ומעיקים, כשאני סוף סוף מגיע לאתר שחיפשתי, אני צריך להעביר את הURL איכשהו למחשב שלי. להעתיק אותו ידנית זאת לא אופציה ולהעביר אותו לDisk-On-Key כרוך בסיכון שאני מעדיף לא לקחת כי המחשבים הללו כמעט תמיד מלאים בוירוסים ורוגלות.

לכן אני נכנס לtempMail ושולח לעצמי את הURL בלי להכנס לתיבה הפרטית שלי ולפחד ששכחתי אותה פתוחה על המחשב הציבורי.

פרטי האתר

כפי שאמרתי, השירות חדש יחסית ולכן אשמח לקבל פידבקים, הצעות לשיפור/ייעול, הערות וכו'.

כמו כן, אני בשלבי תרגום של האתר וכעת הוא מתורגם לעברית ואנגלית.

אשמח לתרגם את האתר לכמה שיותר שפות, אז אם משהו מוכן להקדיש מזמנו ולעזור לי לתרגם את האתר לשפות נוספות - אני ממש אודה לו.

ניתן ליצור איתי קשר בכתובת הבאה:

emailwithoutlogin@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון נחמד, בתאוריה...

אבל למה באמת צריך את זה?

אתה לא רוצה לקבל ספאם לתיבה האישית שלך?

בהנחה שהתיבה האישית שלך היא בג'ימייל (וכמעט של כולנו שם בימינו) אתה

יכול פשוט להוסיף +spam לשם משתמש שלך (למשל: infer73+spam@gmail.com)

ולהגדיר פילטר מיוחד שקובע שכל מה שנשלח לכתובת הזאת יימחק אוטומטית

אבל אם כבר,

נכנסתי לאתר, ולא יזיק לתקן שגיאות כתיב (למשל: Identaty, ולא Identity)

ועוד מספר טעויות בפיסקה שרשומה שם + ניסוח לא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...