The Million Dollar Homepage - האתר הכי מוזר, גאוני, חולני, טיפשי ורווחי שקיים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Million Dollar Homepage - האתר הכי מוזר, גאוני, חולני, טיפשי ורווחי שקיים

The_magament

Recommended Posts

במהלך שיטוטיי באינטרנט נתקלתי במאמר על האתר "The Million Dollar Homepage".

האתר היה הוא רעיון טיפשי בעיקר, שמשום מה ובאופן מוזר לגמרי הצליח להביא לבעליו בערך מיליון דולרים, בעצם על שום דבר...

האתר נוסד בשנת 2005 על ידי הסטודנט אלכס טו בן ה-21 מווילשייר שבאנגליה, במטרה לממן את הלימודים האקדמיים שלו.

מה יש באתר הזה? בסך הכול מעין תמונה גדולה, המורכבת ממיליון פיקסלים (בצורת ריבוע של 1000,1000).

כל פיקסל נמכר תמורת דולר אמריקאי אחד, בחבילות של 10 × 10 פיקסלים (כי פיקסל אחד קטן מדי בשביל להיראות). הרוכשים סיפקו קובץ תמונה בגודל השטח שנרכש, היפר קישור (URL) וסיסמת פרסום שתוצג כאשר סמן העכבר מרחף מעל לתמונה. מטרתו של האתר הייתה למכור את כל מיליון הפיקסלים וליצור הכנסה של מיליון דולרים.

תחשבו על זה: נגיד שאתם מפסרמים. אתם רוצים לקנות שטח פרסום בגודל של הציפורן בזרת שלכם, באתר לא כל כך פופולרי, ובמחיר של 1600$!! (מדדתי - הציפורן זה 40X40 פיקסלים..) למודעה שלא רואים אותה בין כל המודעות האחרות ולא תעזור לכם בבשום דבר. איזו השקעה מוצלחת!.

עכשיו נשאלת השאלה למה אנשים וחברות עושות את זה??!? התשובה היא - אין לי מושג!! זה צריך להיות באיזה פרק דמיוני של סאות' פארק, שמוסר ההשכל שלו זה שהאמריקאים מפגרים... אבל זאת המציאות...

ולסיום - את 1000 הפיקסלים האחרונים הוא מכר במחיר של 38000 דולר, שזה 38$ לפיקסל! וואו!

הנה קישור לאתר כדי שתוכלו לראות: http://www.milliondollarhomepage.com/

והדף בויקיפדיה בעברית: http://he.wikipedia.org/wiki/The_Million_Dollar_Homepage

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שהאתר הזה קיבל פרסום עצום בכל אתרי החדשות וגם בטלוויזיה, נכון? בהתחשב בכמות הבאז שהאתר הזה קיבל, השקעה של כמה אלפי דולרים נראית די כדאית. רצוי שתקרא את הערך בויקיפדיה שמציין בדיוק מדוע האתר הזה הצליח (רמז: תקרא את מה שרשום תחת "תשומת הלב בתקשורת" ותבין בעצמך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את זה.

הם פרסמו שם בגלל שאנשים כמוך אמרו WTF איך?!

היו כניסות, הרעיון היה יחסית גאוני. חברות קפצו על זה.

אני נכנסתי עכשיו לאתר, פשוט כלום זה ריק בשבילי. לא מבין מה הולך שם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, איפה לעזאזל היית בין השנים 2005-2006 אם רק עכשיו שמעת על העניין הזה? :lol:

היו לזה בזמנו גם כמה חיקויים ישראלים שלא ממש הצליחו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד שאני מכיר לא שמע על זה אף פעם

ובכל מקרה אם אתם נכנסים תסתכלו איך האתר נראה, אי אפשר להבין מזה כלום..סתם באז של שנה, היום אני בטוח שאף אחד לא נכנס לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד שאתה מכיר עדיין לא שמע על האתר הזה. ברגע שתיפגש עם חברים שלך, אתה תספר להם על איזה בחור מוזר שהקים אתר והרוויח מיליון דולר והם ייכנסו גם הם לאתר כדי לבדוק אותו וכך הלאה. מודל עסקי פשוט אבל מבריק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...