זה יפה להשים זכוכית על השולחן לדעתכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה יפה להשים זכוכית על השולחן לדעתכם?

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם. :hi:

קניתי לא מזמן שולחן לחדר והוא מתמלא באבק כל כך מהר עד שצריך לנקות אותו בוקר צהריים וערב כדאי שיהיה נקי :pissed:(אני רציני לגמרי) וגם כנראה שהאיכות שלו לא משהו והוא נשרט בצורה זוועתית. :bash: אני חושב כבר כמה זמן מה אפשר לעשות והרעיון היחיד שיש לי זה לקנות פלטה של זכוכית כמה שיותר דקה ולהשים עליו. אתם חושבים שזה יראה יפה או שזה יהיה "ענתיקה" כזה?.. וגם כפי שאפשר לראות בתמונה שצרפתי אז לשולחן יש צורה מעוגלת כזאת, אפשר לחתוך על פי הצורה הזאת זכוכית? (איש מקצוע ) . או אם יש לכם פתרון אחר לבעיה אשמח לשמוע!

שבת שלום !

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לעזאזל "להשים"?

להניח, למקם, להציב, להעמיד, להושיב, לקבוע, לשכן, להשכיב; לערוך, לסדר, להשכין; לעסוק בהשמה, לסדר משרה, לשבץ, לשלב בעבודה, למנות, לאייש; לעשות, לגרום, להפוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להניח, למקם, להציב, להעמיד, להושיב, לקבוע, לשכן, להשכיב; לערוך, לסדר, להשכין; לעסוק בהשמה, לסדר משרה, לשבץ, לשלב בעבודה, למנות, לאייש; לעשות, לגרום, להפוך

- זה לשים!!!! מאיפה הבאתם "ה".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה עכשיו כל ההודעות האלו לשים להשים יש 200 אלף אנשים עם שגיאות כתיב אף אחד לא נולד מושלם אז דיי לכתוב שטויות ולקחת סתם מקומות של הודעות.

אגב לשים זכוכית על השולחן זה סבבה לגמרי...מגן על השולחן וגם נראה טוב, רק קח בחשבון שלא כל העכברים רצים טוב אם מניחים אותם על משטח זכוכית כי אז האות קצת מתחרפן בדרך...יעשה לך זיגזג, אבל בשביל זה יש משטחים לעכבר :P

בכל מקרה זה לא רע בכלל ונראה טוב, אבל גם לא זול ממה שאני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמה - placement, assigning, מדובר לרוב על תפקידים, אנשים ולא על דוממים.

זכוכית שמים (to put ; to appoint) לא משימים. היא לא עוברת תפקיד.

יופי! :D

עכשיו בחזרה לנושא.

לדעתי תסתדר עם האבק, סתם הוא בולט כי השולחן כהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אומרים לשים ולא להשים.. טעות שלי (האמת שפעם לא היה לי בכלל טעויות כתיב ופתאום אני רואה שאני טועה בשגיאות כל כך חמורות... טוב נו- עוד סיבה להתחיל להגיב יותר בפורום :lol: )

האמת ההתלבטות שלי היא בגלל שבדרך כלל בבית של סבתות שלי היה זכוכית שמגנה על השולחן אז אולי פיתחת סטיגמה שזה עתיק...

בכל אופן נראה לי שאני אנסה לשים (הפעם לא טעיתי :) ) . כמה לדעתכם יעלה משטח של מטר על חצי מטר בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...