media player classic - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

media player classic

papushka

Recommended Posts

אני מנסהל פתוח עם התכנה הזאת סרט וזה אומר לי

cannot render the file

התכנה הזאת לא טובה בשביל סרטים? אם לא אפשר אולי תכנה שכן טובה עם קודקים תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיה פלייר קלאסיק מצויינת בשביל סרטים

עם איזה קידוד הסרט שאתה מנסה לפתוח ?

אם אתה לא יודע לגבי הקידוד ..אז מה הסיומת שלו ?

וכמה שוקל גודל הקובץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהאודיו הוא AC3 ושהמקודד שלך לאעושה עיבוד של האות ומוציא סטריאו מהמחשב

אני לא יודע בדיוק את הקונפגורציה אצלך (כמה רמקולים/רסיבר וכו')

אבל בדר''כ שלא שומעים וכן רואים זה אומר 1 מ4 סיבותת אפשריות

1. אין לך את המקודד של הסאונד

2. הMASTER VOLUME בMUTE או ממש חלש

3. הסרט בלי ואז יש סימן של רמקול עם איקס בצד ימין למטה (בקלאסיק)

4. מדובר בקידוד דיגיטילי רב ערוצי כמו AC3 / DTS וכו' ... ואז הפענוח צריך לעשות בהתאם לתצורת מערכת שמע שלך

בהנחה שמדובר בסיבה מספר 4...צרפתי תמונה של הגדרת מקודד AC3 הפנימי של מדיה פלייר קלאסיק

בתמונה כרגע זה מוגדר לפני ההגדרות שלי שאני עובד בתצורה עם רסיבר שיודע לפענח את הAC3 לכן אני מעדיף שהוא יעשה את הפיענוח ולא המקודד של התוכנה..

במקרה שאתה מחובר עם רמקולים ישירות למחשב..אתה רוצה שמה שיהיה מסומן זה DECODE TO SPEAKER ואז לבחור לפי מספר הרמקולים

שים לב שהחלק העליון מתייחס ל AC3 והתחתון לDTS ...שזה שתי סוגים שונים של קידוד(דחיסת) לכן בשתיהם תגדיר אותו דבר...זו לא כפילות.

עכשיו כדי להגיע להגדרות הללו אתה נכנס לתפריט מקש ימני (עכבר) של המדיה פלייר קלאסיק ..בוחר ב OPTIONS בתפריט

בחלון שיפתח אתה ניגש בצד שמאל של הניווט ל INTERNAL FILTERSומסמן אותו ,בצד ימין יופיעו לך שתי רשימות...רשימת SOURCE FILTERS

ורשימת TRANSFORM FILTERS ...ברשימת TRANSFORM אתה נגש למקודד שנקרא AC3 (שים לב שהוא שחור מודגש) ועושה עליו דאבל קליק על המילה עצמה(לא איפה שה-V) ואז יפתח לך חלון נוסף שהוא כמו התמונה..

מקווה שזה יעזור.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...