צריך משפט אהבה יפה מהתנך - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך משפט אהבה יפה מהתנך

שוקו

Recommended Posts

אם מישהו היה יכול לעזור לך זה היה אני, מחר יש לי מגן בתנ"ך ;D

אבל חבל שלא למדתי...

בעצם חכה, אני הולך עכשיו ללמוד שיר השירים, אני אחזור אליך עוד חצי שעה עם איזה משפט אירוטי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד,א ה?נ??ך? י?פ?ה ר?ע?י?ת?י, ה?נ??ך? י?פ?ה--ע?ינ?י?ך? יו?נ?ים, מ?ב??ע?ד ל?צ?מ??ת?ך?; ש??ע?ר?ך? כ??ע?ד?ר ה?ע?ז??ים, ש??ג??ל?ש?ו? מ?ה?ר ג??ל?ע?ד. ד,ב ש??נ??י?ך? כ??ע?ד?ר ה?ק??צו?בו?ת, ש??ע?לו? מ?ן-ה?ר?ח?צ?ה: ש??כ??ל??ם, מ?ת?א?ימו?ת, ו?ש??כ??ל?ה, א?ין ב??ה?ם. ד,ג כ??חו?ט ה?ש???נ?י ש??פ?תו?ת?י?ך?, ו?מ?ד?ב??ר?ך? נ?או?ה; כ??פ?ל?ח ה?ר?מ?ו?ן ר?ק??ת?ך?, מ?ב??ע?ד ל?צ?מ??ת?ך?. ד,ד כ??מ?ג?ד??ל ד??ו?יד צ?ו??אר?ך?, ב??נו?י ל?ת?ל?פ??י?ו?ת; א?ל?ף ה?מ??ג?ן ת??לו?י ע?ל?יו, כ??ל ש??ל?ט?י ה?ג??ב??ר?ים. ד,ה ש??נ?י ש??ד?י?ך? כ??ש??נ?י ע?פ?ר?ים, ת??או?מ?י צ?ב?י??ה, ה?רו?ע?ים, ב??ש??ו?ש??נ??ים. ד,ו ע?ד ש??י??פו?ח? ה?י?ו?ם, ו?נ?סו? ה?צ??ל?ל?ים--א?ל?ך? ל?י א?ל-ה?ר ה?מ?ו?ר, ו?א?ל-ג??ב?ע?ת ה?ל??בו?נ?ה. ד,ז כ??ל??ך? י?פ?ה ר?ע?י?ת?י, ו?מו?ם א?ין ב??ך?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרו ורבו- קצר וקולע מידי D:

"מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה ונהרות לא ישטפוה"

זה נלקח מאיפשהו? נשמע לא תנכי במיוחד :P אוקי מצאתי זה משיר השירים, אולי אקח את זה :)

עכביש, קטע נחמד, אולי אקצר אותו קצת כי הוא חופר מידי ומלא תיאורים דפוקים

רציתי לרשום את זה בסוף הברכה משהו קצר ונחמד, היא שונאת תנך אז זה פאנצ' כזה D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , כמובן , תמיין לך משהו משם , אם לא תמיד אתה יכול ללכת לכיוון של משוררים , עיבריים או אחרים ולאו דווקא תנ"ך , הפרק שהבאתי לך הוא בכללי היחידי מהתנ"ך שמזקק את הנושא .

הינה לך קישור לאתר האהבה - שם תוכל למצא את אשר חפצת ( לך תדע , אולי חברה חדשה - סתם ! )

http://www.lovesite.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייזר

כולה חמישה סימני שאלה ? בחמש מילים ? זה הכל ? אני מצפה לקצת יותר סימני שאלה כאשר באים לדון בי , כן ? ( בבקשה ? )

לא שמעת על עכביש מאוהב ?

אם צובטים אותנו , לא נצטוות ? ואם דורכים עלינו לא נימעך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...