ATI Radeon HD 4770 (או כרטיס אחר עד 800-1000 ש"ח) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATI Radeon HD 4770 (או כרטיס אחר עד 800-1000 ש"ח)

pontius

Recommended Posts

pontius , תשמע עצה. כל עוד אתה לא מחליף מסך - אל תקנה את הכרטיס. מחירי הכרטיסים בצניחה מתמדת, וחבל להשקיע בכרטיס כל עוד הוא לא מנוצל.

ה 9600GT כרטיס מעולה לרזולוציה 1280X1024. אין סיבה שמשחקים לא ירוצו על מקסימום. (לי היה אותו עד לא מזמן והוא החזיק בכבוד 1680X1050 ברוב המשחקים) אז תנסה למשוך אותו כמה שאפשר, ולהחליף אותו ביחד עם המסך. ככה תדע שאתה קונה את הכרטיס המשתלם ביותר לאותו זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pontius , תשמע עצה. כל עוד אתה לא מחליף מסך - אל תקנה את הכרטיס. מחירי הכרטיסים בצניחה מתמדת, וחבל להשקיע בכרטיס כל עוד הוא לא מנוצל.

ה 9600GT כרטיס מעולה לרזולוציה 1280X1024. אין סיבה שמשחקים לא ירוצו על מקסימום. (לי היה אותו עד לא מזמן והוא החזיק בכבוד 1680X1050 ברוב המשחקים) אז תנסה למשוך אותו כמה שאפשר, ולהחליף אותו ביחד עם המסך. ככה תדע שאתה קונה את הכרטיס המשתלם ביותר לאותו זמן.

אפשר למשוך, זה נכון, אבל משום מה הוא לא כזה חזק כמו שאתה מתאר אותו,

לדוד שלי יש אותו על E7200 ו 4GB זיכרון והוא לא מושלם במסך 19". לא יודע למה, נקי, הכל בסדר במחשב ,אתה לא יכול להגיד שהוא מריץ הכל על פירוט הכי גבוה רק כי מדובר ברזו' של 1280*1024 ,הוא אכן טוב, אבל לא עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LL@SS, כשקניתי את הכרטיס החדש שלי, העברתי את ה 9600GT הישן שלי לחבר, (מעבד מסדרה E6XXX לא זוכר איזה ו 2GB זיכרון) בדקנו כמה משחקים על 1440X900 . בדקנו את FO3, UT3, 2, left 4 dead. כולם רצו חלק על הגדרות מקסימליות, חלק גם עם פילטרים. מיותר לציין שגם COD4 ו- WAW רצים על מקסימום כי גם ב 1680X1050 הם רצים על מקסימום. בקיצור למסך 19" כרגע אני לא רואה שום סיבה כרגע להחליף כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...