לא יודע מה ללמוד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע מה ללמוד

BedB0y

Recommended Posts

אני אמנם לפני פסיכומטרי בכלל, אבל חשבתי על זה, ואין לי מושג מה אני רוצה :nixweiss:

כרגע אני מתעסק בטכנאות ורשתות (לכיוון הMCSA\MCSE), תחום נחמד סה"כ, אבל אני לא בטוח שאני רוצה להמשיך עם זה, ולא בטוח שאני רוצה תואר במחשבים.

חשבתי על זה, לפני שהגיע עידן ההיי טק, מה אנשים היו לומדים?

נראה לי שעידן המחשבים גרם לאנשים להתקבע על התחום הזה, והפוטנציאל לתחומים אחרים נשאר רדום.

מה דעתכם? יש פה מישהו שלומד משהו שלא קשור למחשבים והוא מרוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה, לפני שהגיע עידן ההיי טק, מה אנשים היו לומדים?

נראה לי שעידן המחשבים גרם לאנשים להתקבע על התחום הזה, והפוטנציאל לתחומים אחרים נשאר רדום.

עידן ההיי-טק הגיע לפני יותר מ-20 שנים. מה שאנשים למדו לפני כבר לא ממש רלוונטי.

כמעט כל תחומי ההנדסה היום הם היי-טק בצורה זו או אחרת, מה שמשאיר לך דברים כמו מדעי החיים (אין מה לעשות עם תואר ראשון), משפטים (...), (המקצוע הכי כפוי טובה בישראל) ומדעי הרוח (...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם? יש פה מישהו שלומד משהו שלא קשור למחשבים והוא מרוצה?

lets play a game:

you are filthy rich, i mean- so damn rich you can buy bill gates+warren buffet with th spare change in your pockets

Now, considering you have no financial worries - what would you study?

I for instance would study Math

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור- אפילו אם תלך ותהיה מלצור בעתיד אתה תצתרך לדעת להשתמש במחשב אם תעבוד במסעדה מכובדת ולא איזה אחת עם קופה בת 50 שנה.. :lol:

היום רוב המקצועות "הרדומים" כבר לא נפוצים וכבר אין להם שימוש ורוב המיקצועות הפכו להייטקים על ידי תוספת המחשב בחברה. בין אם זה שרטוט ממוחשב של מוכנה או צילום פנימי של החולה בחדר מיון או כל דבר כזה או אחר..

נסיים באמרה פשוטה- היום רוב המקצועות עובדים כבר עם מחשבים עד שיבוא "הלהיט" הבא שיסחוף את השוק.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lets play a game:

you are filthy rich, i mean- so damn rich you can buy bill gates+warren buffet with th spare change in your pockets

Now, considering you have no financial worries - what would you study?

I for instance would study Math

אם אכן הייתי כל כך עשיר, הייתי מוציא להורג את כל מי שלומד/מלמד/אוהב מתמטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

לא קראתי את הכתבה , אבל אני בטוח שהכתבה "מצחיקה" לפחות כמו השאלה שהיא נושא התרד :P

ובאותו נושא , סעאמק קניתי היום את המכשיר האולטרא כחול 2 * 8 שאמור להרוג יתושים , עקצו אותי השרמוטות כבר איזה חמש פעמים והרגתי ידנית כבר שלוש יתושות והמכשיר המחורבן הזה לא הרג אפילו אחד , חוץ מאור יפה של אולטרא סגול הוא לא עושה כלום בחדר ( קניתי את הגודל הבינוני לחדר קטן ) , מחר אני מחזיר את הקקה לחנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה לנקות ?

אני אומר לך לא הרג אפילו אחד , בנתיים אני מקליד לאט כי אני כל הזמן מתגרד !

תחליט אתה מנקה כלומר הוא עובד המכשיר או דפקו אותי כלומר המכשיר לא עובד , או סתם אתה טוען שדפקו אותי ובלי שום קשר המכשיר אצלך עובד , מבולבלים ? גם אני אבל גם מתגרד . סעאמו , ( עכשיו הרגתי אעוד שרלילה ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק עפות ליד המסך וחלק עומד אדיש ליד ה"מכשיר" שיזוף , אבל גם אם אני מכבה את המסך והאור הן לא ניראות מתרגשות יותר מידי מהמכון שיזוף החדש שפתחתי עבורן , ( למען האמת שתי שרלילות היתעופפו ליד המסך את השתיים האחרות רצחתי די רחוק מהמסך ויותר קרוב למכשיר שיזוף ) .

כבר ארבע שעות והזבל לא עשה ביזזז אחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...