קורס טיס - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס טיס

Invisible person

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראתי ,באותה ערך על כוחות g בוויקיפדיה ,בסוף העמוד יש טבלה ,ששם רשום באחת העודות 100 G ורשום שם שזה חשיפה קצרה של הגוף האנושי בעת תאונות ,למרות שאני חושב שחוויתה הרבה פחות בתאונה של 80 קמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה נשמע כמו מספר גדול מידי

אבל מצד שני ממה שאני כן זוכר מהבית חולים זה שהרופאים לא ידעו להסביר איך הרבה דם הגיע למוח

סביר להניח שזה בדיוק מאותה סיבה שבגללה אתה מרגיש שאתה "נזרק" החוצה בסיבובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמצאתי משהו נכון אחד בתגובה שלך.

המטוסים האלו פחות קשים להטסה ושמים הרבה פחות לחץ פיזי על גוף הטיס, אין לי מושג על מה אתה מבסס את מה שאתה אומר.

כמו שאמרתי אורך החיים הממוצע של אותם הטייסים(שבד"א נלחמו בלופטוואפה שהיו בעלי המון ניסיון[כלומר הם חיו הרבה זמן ויצא להם להלחם הרבה[כלומר הם הרגו הרבה יותר]]) היה שבוע, קשה מאד להפוך לגיבור בשבוע, רוב הגיבורים היו אנשים שהוכשרו זמן ארוך ובדרך כלל היו פשוט אנשים איכותיים יותר.

you have been playing too much warcraft.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי ,באותה ערך על כוחות g בוויקיפדיה ,בסוף העמוד יש טבלה ,ששם רשום באחת העודות 100 G ורשום שם שזה חשיפה קצרה של הגוף האנושי בעת תאונות ,למרות שאני חושב שחוויתה הרבה פחות בתאונה של 80 קמ"ש.

מאיפה הבולשיט הזה?

ב100G חגורת הבטיחות תחתוך אותך ל-2 ואתה צריך להיות בטנק גדול מאוד כדי לא להפוך לפנקייק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרפרוף במאמר שממנו לקחו את זה, התאוצה הזו זה פיק לזמן של פחות מעשירית שניה, שיורד בצורה די חדה תוך כמה עשיריות לתאוצה הרבה יותר נמוכה...

ותסתכל מה כתוב מתחת לתמונה בלינק שנתת... תאוצה של 0-100 תוך פחות משניה זה "רק" 7 ומשהו G... תחשוב מה זה 40...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרפרוף במאמר שממנו לקחו את זה, התאוצה הזו זה פיק לזמן של פחות מעשירית שניה, שיורד בצורה די חדה תוך כמה עשיריות לתאוצה הרבה יותר נמוכה...

ותסתכל מה כתוב מתחת לתמונה בלינק שנתת... תאוצה של 0-100 תוך פחות משניה זה "רק" 7 ומשהו G... תחשוב מה זה 40...

כן על זה דיברתי בדיוק ,זה לא חשיפה ממושחת זה חשיפה של פחות משנייה ,אני לא חושב שאף בן אדם היה שורד אפילו תאונה אחת עם היינו נחשפים לכוחות האלו ליותר מיזה .

ו40 g זה ניראה לי מ 0-1000 ב2 שנייות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...